درباره برنامه ما

INTERLINK مراکز زبان در دانشگاه ایالتی ایندیانا (ISU) از سال 1987 تاکنون کمک به دانش آموزان برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای خود را انجام داده اند. واقع در Terre Haute ایندیانا، INTERLINK آموزش های فشرده انگلیسی، آمادگی علمی و گرایش متقابل فرهنگی را برای دانشجویان، دانش پژوهان و حرفه ای ها در طول سال به طور کلی. این برنامه دانشجویان را برای چالش کشیدن حرفه ها آماده می کند و ابزار و مهارت هایی را برای موفقیت در قرن 21 ارائه می دهد. پس از فارغ التحصیلی، بسیاری از دانش آموزان به تحصیل در برنامه های تحصیلی در ISU یا سایر دانشگاه های منطقه می روند. INTERLINK کمک می کند تا با قرار دادن دانشگاه و پذیرش مشروطیت برای اطمینان از موفقیت آموزشی و یادگیری در ایالات متحده آمریکا. برنامه درسی INTERLINK دقیق است. شش سطح آن در جلسات 9 هفته ای ارائه می شود که در کلاس های شنیداری، صحبت کردن، خواندن، نوشتن و پروژه هایی که نیازمند مشارکت فعال دانشجویان هستند، شامل کلاس های تکلیف و کلاس می شوند. دانش آموزان از امکانات دسترسی کامل به امکانات دسترسی دارند، از جمله امکانات برای دیدار با دانش آموزان و استادان، ممیزی و یا کلاس های اعتباری. سفرهای برنامه ریزی شده دانش آموزان را قادر می سازد تا دست اول از دولت و جامعه محلی یاد بگیرند. از مزایای ویژه دانشجویان، بازنمایی بسیاری از فرهنگ ها در برنامه است. در یک محیط متنوع، دانش آموزان بیشتر در مورد جهان و در روند، درباره خود بیشتر می آموزند. دانش آموزان واجد شرایط از قبل از شروع برنامه های زبان خود در INTERLINK از راحتی پذیرش شرایط پذیرش لذت می برند. در INTERLINK، ما در تلاش برای اطمینان یک تجربه آموزشی قابل توجه و قابل تغییر برای دانش آموزان بین المللی است. اگر شما به دنبال یک برنامه زبان انگلیسی به عنوان یک زبان دوم هستید، مخصوصا اگر قصد تحصیل در یک دانشگاه آمریکایی دارید، امیدواریم که در INTERLINK در ISU شرکت کنید. interlinkindi

نحوه درخواست

1. برای اعمال شما نیاز به تمام موارد زیر است:

 • فرم درخواست تکمیل شده
 • کپی رسمی از نمرات دبیرستان یا دانشگاه شما
 • یک بیانیه رسمی حمایت مالی از بانک، حامی یا سرپرست شما، تایید اینکه حداقل 6000 دلار برای نخستین دوره در INTERLINK در دسترس است
 • هزینه 100 دلار هزینه درخواست بازپرداختی 100 دلار است
 • اگر قصد دارید در یک محل اقامت دانشگاهی بمانید، باید مبلغ سپرده گذاری اتاق را با چک، سیم یا کارت اعتباری ارسال کنید. مبلغ سپرده گذاری برای دانشگاه ایالتی ایندیانا 20 دلار است (غیر قابل استرداد)
 • اگر قصد دارید با خانواده میزبان باقی بمانید (در دسترس محدودی)، در مورد خانه های زندگی بخوانید و فرم زندگی خانوادگی را پر کنید.
 • کپی پاسپورت شما (صفحه هویت)
 • قبل از درخواست به INTERLINK، بیانیه سیاست پذیرش را مطالعه کنید.
 • تمامی مطالب را بصورت آنلاین یا فکس یا پست ارسال کنید

2. گزینه های پرداخت پرداخت ها را می توان با استفاده از یک کارت اعتباری در https://interlink.edu/online-payment/ یا با ارسال یک فرم مجوز کارت اعتباری انجام داد.

درخواست شما تا زمانی که هزینه درخواست و (غیر قابل استرداد) هزینه ارسال اکسپرس، در صورت لزوم، دریافت نمی شود پردازش می شود.

3. برنامه را پر کنید اگر میخواهید درخواست خود را در اینترنت ارسال کنید، برای درخواست On-Line اینجا کلیک کنید. اگر ترجیح می دهید، می توانید برنامه دانشجویی را اینجا (نسخه PDF یا نسخه ورد) دانلود و چاپ کنید، آن را با یک قلم پر کنید و آن را با فکس پست ارسال کنید. در فرم درخواست، نام خود را دقیقا همانطور که در پاسپورت شما نشان داده می شود. در صورت امکان، یک نسخه از گذرنامه خود را ارسال یا فکس کنید. برای اطمینان از اینکه ویزا به موقع به شما داده می شود، در همان ابتدا درخواست کنید.

4. چه اتفاقی می افتد؟ پس از دریافت تمام مواد درخواستی شما، شما را مطلع خواهیم کرد اگر به برنامه پذیرفته شوید. متقاضیان پذیرفته شده مدارک و دستورالعمل های دقیق در مورد دریافت ویزای دانشجویی را دریافت خواهند کرد. در صورتی که سوالی دارید یا برای فرایند درخواست نیاز به کمک دارید، با ما تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر برای دانشجویان بین المللی که برای تحصیل در ایالات متحده برنامه ریزی می کنند، از وب سایت مهاجرت و گمرک ایالات متحده بازدید می کنند و از ویزای وزارت امور خارجه برای اطلاعات مربوط به ویزای دانشجویی (F-1) استفاده می کنید.

تاریخ

برای رسیدن به مقصد، همه دانشجویان INTERLINK یک برنامه سه روزه برای برنامه، پردیس و شهر تری هوت دریافت می کنند. نماینده ای از مسکن ISU مسائل مربوط به سوالات دانشجویان در مورد گزینه های مسکن پردیس و سیاست ها را پاسخ می دهد، نماینده بانک در محوطه دانشگاه کمک دانشجویان که مایل به باز کردن یک حساب بانکی هستند، و دانشجویان ISU و INTERLINK یک تور پردیس می گذارند. دانش آموزان بهداشت سرویس INTERLINK دسترسی کامل به مرکز بهداشت دانشگاه. دانشجویان در مورد ویزای دانشجویی ISU و ایالت ایندیانا برای بیمه درمانی لازم است. هزینه برنامه INTERLINK 393 دلار در هر 9 هفته است. اگر دانشجویان با برنامه های دیگر تحت پوشش قرار گیرند، پوشش باید برابر با برنامه INTERLINK باشد یا بهتر از آن باشد و ارائه دهنده باید دفاتر واقع در ایالات متحده داشته باشد. دانش آموزان مجبورند مدارک خود را نشان دهند که بیمه خود را برآورده کند. هزینه

 • هزینه درخواست 100 دلار
 • هزینه تحصیلی کامل $ 3000
 • هزینه تحصیلی نیم ساعت 1830 دلار
 • بیمه درمانی 393 دلار (9 هفته)
 • برنامه مسکن
 • اتاق و هیئت مدیره در خوابگاه 1،902 دلار (تخمین)
 • آپارتمان دانشگاه 650 دلار در ماه (تخمین)
 • هزینه اقامت در خانه برای 200 دلار
 • زندگی در منزل 600 دلار در ماه (برآورد)
 • هزینه مرکز تفریحی (اختیاری) 50 دلار

هزینه های فوق شامل کتاب (حدود 100 دلار / مدت)، هزینه های شخصی، حمل و نقل یا هزینه های وابسته (حدود 500 دلار در هر ماه). اگر سوالی دارید لطفا با مرکز تماس بگیرید.

مدت، اصطلاح
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط American Consortium of Universities (INTERLINK) »

آخرین به روز رسانی September 11, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
3,000 USD
هزینه تحصیلی نیمه وقت 1،830 $ / هزینه تحصیلی کامل $ 3000
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ