درباره برنامه

واقع در Davenport، آیووا، INTERLINK در دانشگاه سنت امبروز ارائه می دهد آموزش فشرده زبان انگلیسی، آمادگی دانشگاهی، و گرایش متقابل فرهنگی برای دانش آموزان، دانش پژوهان و متخصصان در طول سال. این برنامه دانشجویان را برای چالش کشیدن حرفه ها آماده می کند و ابزار و مهارت هایی را برای موفقیت در قرن 21 ارائه می دهد. برنامه درسی INTERLINK دقیق است. شش سطح آن در جلسات 9 هفته ای ارائه می شود که در کلاس های شنیداری، صحبت کردن، خواندن، نوشتن و پروژه هایی که نیازمند مشارکت فعال دانشجویان هستند، شامل کلاس های تکلیف و کلاس می شوند. دانش آموزان از دسترسی کامل به امکانات دانشگاه، از جمله فرصت هایی برای دیدار با دانش آموزان و استادان، ممیزی یا کلاس های اعتباری برخوردار می شوند. سفرهای برنامه ریزی شده دانش آموزان را قادر می سازد تا دست اول از دولت و جامعه محلی یاد بگیرند. از مزایای ویژه دانشجویان، بازنمایی بسیاری از فرهنگ ها در برنامه است. در یک محیط متنوع، دانش آموزان بیشتر در مورد جهان و در روند، درباره خود بیشتر می آموزند. دانش آموزان واجد شرایط از قبل از شروع برنامه های زبان خود در INTERLINK از راحتی پذیرش شرایط پذیرش لذت می برند. در INTERLINK ، ما در تلاش برای اطمینان یک تجربه آموزشی قابل توجه و قابل تغییر برای دانش آموزان بین المللی است. اگر شما به دنبال یک برنامه زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم هستید، به خصوص اگر قصد تحصیل در یک دانشگاه آمریکایی دارید، امیدواریم که در INTERLINK در دانشگاه سن آمبروز شرکت کنید. مرکز زبان اینترلینک در دانشگاه سنت امبروز (SAU) دانشجویان بین المللی را با آموزش ESL (زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم)، گرایش های فرهنگی و آمادگی دانشگاهی و همچنین کمک به پذیرش تحصیلی و پذیرش مشروط برای اطمینان از تجربه آموزشی و یادگاری در ایالات متحده. INTERLINKDAVENPORT

نحوه درخواست

برای اعمال، شما به همه موارد زیر نیاز دارید:

 • فرم درخواست تکمیل شده
 • کپی رسمی از نمرات دبیرستان یا دانشگاه شما
 • یک بیانیه رسمی حمایت مالی از بانک شما، حامی یا سرپرست، گواهی اینکه حداقل 6000 دلار برای اولین دوره در INTERLINK در دسترس است.
 • هزینه 100 دلار هزینه درخواست بازپرداختی 100 دلار است
 • کپی پاسپورت شما (صفحه هویت)

قبل از درخواست به INTERLINK، بیانیه سیاست پذیرش را مطالعه کنید.

1. درخواست را پر کنید اگر میخواهید درخواست خود را در اینترنت ارسال کنید، برای درخواست On-Line اینجا کلیک کنید. اگر ترجیح می دهید، می توانید برنامه دانشجویی را اینجا (نسخه PDF یا نسخه ورد) دانلود و چاپ کنید، آن را با یک قلم پر کنید و آن را با فکس پست ارسال کنید. در فرم درخواست، نام خود را دقیقا همانطور که در پاسپورت شما نشان داده می شود. در صورت امکان، یک نسخه از گذرنامه خود را ارسال یا فکس کنید. برای اطمینان از اینکه ویزا به موقع به شما داده می شود، در همان ابتدا درخواست کنید.

2. گزینه های پرداخت پرداخت ها را می توان با استفاده از یک کارت اعتباری در https://interlink.edu/online-payment/ یا با ارسال یک فرم مجوز کارت اعتباری انجام داد.

درخواست شما تا زمانی که هزینه درخواست و (غیر قابل استرداد) هزینه ارسال اکسپرس، در صورت لزوم، دریافت نمی شود پردازش می شود.

3. چه اتفاقی می افتد؟ پس از دریافت تمام مواد درخواستی شما، شما را مطلع خواهیم کرد اگر به برنامه پذیرفته شوید. متقاضیان پذیرفته شده مدارک و دستورالعمل های دقیق در مورد دریافت ویزای دانشجویی را دریافت خواهند کرد. در صورتی که سوالی دارید یا برای فرایند درخواست نیاز به کمک دارید، با ما تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر برای دانشجویان بین المللی که برای تحصیل در ایالات متحده برنامه ریزی می کنند، از وب سایت مهاجرت و گمرک ایالات متحده بازدید می کنند و از ویزای وزارت امور خارجه برای اطلاعات مربوط به ویزای دانشجویی (F-1) استفاده می کنید.

4. پذیرش مشروط برای یک دوره کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی در SAU در همان زمان که به INTERLINK اعطا می کنید، می توانید درخواست کنید. اطلاعات بیشتری را در https://interlink.edu/distinctions/conditional-admission/ پیدا کنید.

تاریخ

بهار II، 2017 مارچ 20 - ماه مه 19 هزینه

 • هزینه درخواست (فقط یک بار) 100 دلار
 • هزینه تحصیل تمام وقت 3000 دلار
 • بیمه درمانی 393 دلار
 • اتاق (دانشگاه) 1،764 دلار *
 • هیئت مدیره (دانشگاه) 1،134 $ *
 • هزینه فعالیت پردیس (اختیاری) 150 دلار

* نرخ روزانه: اتاق = 28 دلار در روز، هیئت مدیره = 18 دلار در روز

مدت، اصطلاح
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط American Consortium of Universities (INTERLINK) »

آخرین به روز رسانی September 11, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
3,000
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ