درباره برنامه ما

INTERLINK مراکز زبان در دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو (UNCG) کمک کرده است تا دانش آموزان از اهداف شخصی و حرفه ای خود را از سال 1997 به دست آورند. INTERLINK واقع در گرینزبورو، کارولینای شمالی، ارائه می دهد آموزش فشرده انگلیسی، آمادگی دانشگاهی و گرایش متقابل فرهنگی برای دانش آموزان ، محققان و متخصصان در سالیان متمادی. این برنامه دانشجویان را برای چالش کشیدن حرفه ها آماده می کند و ابزار و مهارت هایی را برای موفقیت در قرن 21 ارائه می دهد. پس از فارغ التحصیلی، بسیاری از دانش آموزان در برنامه های تحصیلی در UNCG یا سایر دانشگاه های منطقه تحصیل می کنند. INTERLINK کمک می کند تا با قرار دادن دانشگاه و پذیرش مشروطیت برای اطمینان از موفقیت آموزشی و یادگیری در ایالات متحده آمریکا. برنامه درسی INTERLINK دقیق است. شش سطح آن در جلسات 9 هفته ای ارائه می شود که در کلاس های شنیداری، صحبت کردن، خواندن، نوشتن و پروژه هایی که نیاز به مشارکت فعال دانشجویی دارند، شامل تدریس در کلاس و خارج از کلاس می شود. دانش آموزان از دسترسی کامل به امکانات دانشگاه، از جمله فرصت هایی برای دیدار با دانش آموزان و استادان، ممیزی یا کلاس های اعتباری برخوردار می شوند. سفرهای برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد تا دست اول از دولت و جامعه محلی یاد بگیرند. از مزایای ویژه دانشجویان، بازنمایی بسیاری از فرهنگ ها در برنامه است. در یک محیط متنوع، دانش آموزان بیشتر در مورد جهان و در روند، درباره خود بیشتر می آموزند. دانش آموزان واجد شرایط از قبل از شروع برنامه های زبان خود در INTERLINK از راحتی پذیرش شرایط شرطی لذت می برند. در INTERLINK، ما در تلاش برای اطمینان یک تجربه آموزشی قابل توجه و قابل تغییر برای دانش آموزان بین المللی است. اگر شما به دنبال یک برنامه زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم هستید، به ویژه اگر قصد دارید در یک دانشگاه آمریکایی تحصیل کنید، امیدواریم که به INTERLINK در UNCG مراجعه کنید. INTERLINKGRENSBORO

نحوه درخواست

برای اعمال، شما به همه موارد زیر نیاز دارید:

 • فرم درخواست تکمیل شده
 • یک کپی رسمی از نمرات دبیرستان یا دانشگاه (بالاترین سطح تکمیل شده)
 • یک بیانیه رسمی بانکی - از شما یا حامی یا سرپرست خود - نشان دهنده حداقل 6،400 دلار آمریکا برای اولین بار در 9 هفته شما در INTERLINK است. (اگر سند در نام شما نباشد، حامی یا سرپرست شما بایستی مدارک تحصیلی را تکمیل نماید و اعلام کند که موافقت می کند هزینه های کامل تحصیلی خود را در INTERLINK پوشش دهد. لطفا این فرم را با سایر مواد درخواست خود ارسال کنید.
 • 100 دلار هزینه درخواست نرم افزار قابل برگشت نیست. اگر بسته شما به آدرس دیگری خارج از ایالات متحده ارسال شود، لطفا مبلغ 65 دلاری بدون پرداخت هزینه اضافی را نیز پرداخت کنید.
 • کپی پاسپورت شما (صفحه هویت) و گذرنامه برای افراد وابسته شما (در صورت امکان)

قبل از درخواست به INTERLINK، بیانیه سیاست پذیرش را مطالعه کنید.

1. درخواست را پر کنید اگر میخواهید درخواست خود را در اینترنت ارسال کنید، برای درخواست On-Line اینجا کلیک کنید. اگر ترجیح می دهید، می توانید برنامه دانشجویی را اینجا (نسخه PDF یا نسخه ورد) دانلود و چاپ کنید، آن را با یک قلم پر کنید و آن را با فکس پست ارسال کنید. در فرم درخواست، نام خود را دقیقا همانطور که در پاسپورت شما نشان داده می شود. در صورت امکان، یک نسخه از گذرنامه خود را ارسال یا فکس کنید. برای تأیید ویزا به موقع به زودی اقدام کنید.

2. فرم ایمنی پردیس کامل فرم یک فرم ایمنی پردیس است که هر دانشجو برای پر کردن، امضا و ارسال توسط فکس یا پست مورد نیاز است.

3. گزینه های پرداخت پرداخت ها را می توان با استفاده از یک کارت اعتباری در https://interlink.edu/online-payment/ یا با ارائه یک فرم مجوز کارت اعتباری انجام داد.

درخواست شما تا زمانی که هزینه درخواست و (غیر قابل استرداد) هزینه ارسال اکسپرس، در صورت لزوم، دریافت نمی شود پردازش می شود.

4. چه اتفاقی می افتد؟ پس از دریافت تمام مواد درخواستی شما، شما را مطلع خواهیم کرد اگر به برنامه پذیرفته شوید. متقاضیان پذیرفته شده مدارک و دستورالعمل های دقیق در مورد دریافت ویزای دانشجویی را دریافت خواهند کرد (همچنین اطلاعات مربوط به بخش پرسش و پاسخ). در صورتی که سوالی دارید یا برای فرایند درخواست نیاز به کمک دارید، با ما تماس بگیرید. اطلاعات در مورد موارد به دست آوردن، بیمه درمانی، پرداخت، و غیره را می توان در اینجا یافت. برای اطلاعات بیشتر برای دانشجویان بین المللی که برای تحصیل در ایالات متحده برنامه ریزی می کنند، از وب سایت مهاجرت و گمرک ایالات متحده بازدید می کنند و از ویزای وزارت امور خارجه برای اطلاعات مربوط به ویزای دانشجویی (F-1) استفاده می کنید.

5. پذیرش مشروطی به UNCG دانش آموزان واجد شرایط تحصیلی که برای مطالعه در INTERLINK برنامه ریزی می کنند، ممکن است به طور مشروط به UNCG پذیرفته شوند. بعضی از دانشگاه ها نیاز دارند که دانشجویان فرم های درخواستی، رونوشت های رسمی از مطالعه قبلی، مدارک مالی و شاید نامه های توصیه شده را ارائه دهند، در حالی که دیگر فقط باید مجلات رسمی را برای تصمیم گیری درباره پذیرش مشروط دانشجویان بررسی کنند. در همه موارد یکی از شرایط به دست آوردن امتیاز خاص TOEFL خواهد بود یا برنامه INTERLINK را با موفقیت کامل می کند. کمک به درخواست های دانشگاه ها رایگان است برای تمام دانشجویان INTERLINK. برای درخواست یک دوره کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی در UNCG در همان زمان که شما برای INTERLINK درخواست می کنید، برای اطلاعات بیشتر به http://nc.interlink.edu/about/the-university/ مراجعه کنید.

6. تأییدیه ادله ای وجود دارد که گواهی مالی شما یا سرپرست شما باید تکمیل شود. اگر در بیانیه پشتیبانی مالی شما نام دیگری به جز شما باشد، قبل از اینکه بتوانیم درخواست شما را مرور کنیم، باید این فرم را دریافت کنیم. اگر بیانیه پشتیبانی مالی شما به نام شما باشد، لازم نیست که این فرم را تکمیل کنید.

تاریخ

هزینه

 • هزینه درخواست 100 دلار
 • هزینه 3000 دلاری
 • هزینه تسهیلات UNCG 677 $
 • بیمه درمانی 393 دلار (9 هفته)
 • مجموع 4170 دلار است
 • برنامه در اتاق / آشپزی دانشگاه 2،387 دلار

کل مبلغ 100 دالر بازپرداختی را شامل نمی شود؛ کتاب (حدود 100 دلار / ترم) هزینه های شخصی؛ حمل و نقل؛ یا هزینه برای وابستگان (در حدود 500 دلار در هر ماه). اگر سوالی دارید لطفا با مرکز تماس بگیرید. هزینه تسهیلات UNCG و بیمه درمانی معمولا هر سال بین تابستان و پاییز افزایش می یابد. دانش آموزان ممکن است برای دوره های کوتاه تر (4 هفته حداقل) ثبت نام کنند، اما باید در آغاز دوره شروع شوند. هزینه تحصیل 325 دلار در هفته است. سیاست بازپرداخت: تمام دانشجویانی که درخواست بازپرداخت را دارند، هزینه بازپرداخت کامل تحصیلی را در طول هفته ثبت نام دریافت خواهند کرد. برای دوره چهار هفته ای پس از هفته ثبت نام بدون پرداخت هزینه تحصیلی پرداخت نمی شود. در طول هفته دوم، 50٪ از کل هزینه تحصیل برای این مدت پرداخت می شود. پس از هفته دوم، بازپرداخت هزینه تحصیلی برای این مدت صورت نگرفته است. بازپرداخت برای دانش آموزانی که باید به دلیل بیماری یا اورژانس برداشت، در مورد مورد خاص مورد بررسی قرار می گیرند. بازپرداخت هیئت مدیره به عنوان یک سیاست کلی UNCG استاندارد خواهد بود. برای هزینه اتاق، هزینه تحصیلی یا بیمه، بازپرداخت نمی شود.

مدت، اصطلاح
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط American Consortium of Universities (INTERLINK) »

آخرین به روز رسانی September 11, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
3,000
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ