توضیحات رسمی را مطالعه کنید

dlyu

دانشجویانی که می خواهند برای بهبود زبان انگلیسی خود را باید در نظر گرفتن زبان انگلیسی به عنوان یک برنامه غیر مدرک زبان دوم. این برنامه 12 ماه را برای شما به تکمیل کنند. از آنجا که این یک برنامه مستقل است، دوره های ارائه نمی خواهد به برنامه یا یکی دیگر از دانشگاه انتقال.

برخی از دوره های شما می توانید انتظار به در حالی که در زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برنامه در کالج CBT ثبت نام عبارتند از:

  • انگلیسی عمومی برای پایین مبتدی
  • انگلیسی برای مبتدی ها بالا
  • گوش دادن پایین متوسط، خواندن، نوشتن، و صحبت
  • گوش دادن متوسط ​​بالا، خواندن، و صحبت
  • گوش دادن و جوی پیشرفته، خواندن، نوشتن، و صحبت کردن
  • انگلیسی مکالمه برای دانش آموزان پیشرفته

برای کمک به دانشجویان بیشتر از این دوره ها دریافت کنید، جلسات آموزش در دسترس وجود دارد. این جلسات به دانش آموزان اجازه به بحث در مورد نوشتن تکالیف خود، و چگونه این دوره ها کمک به پیشرفت آنها است. این دوره نیز می تواند کمک به دانش آموزان چگونه برای تنظیم به محیط جدید خود را در دانشگاه، در هر دو سطح اجتماعی و علمی یاد بگیرند.

تماس با ما امروز، و به زبان انگلیسی مسلط می شوند!

بررسی اجمالی

شما تصمیم گرفته اند به گذراندن دوره های بهبود زبان انگلیسی خود را از طریق مدرسه ما از زبان. ما دوره های موجود در هیالیا و غرب کندال دانشگاه های ما.

هدف

هدف از زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در دسترس دوره در کالج CBT است برای کمک به افراد بهبود زبان انگلیسی خود. این مربوط به نوشتن، خواندن، و مهارت های صحبت. گاهی اوقات این زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم دوره لازم است قبل از دانش آموزان می توانند در یک برنامه درجه در کالج ها و دانشگاه های مختلف در فلوریدا، و همچنین سایر نهادهای آموزشی در سراسر جهان ثبت نام کنید.

هنگامی که یک دانش آموز زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم دوره در کالج CBT کامل، او باید قادر به برقراری ارتباط، ارسال، و خواندن در همان سطح به عنوان هر سخنران دیگر بومی انگلیسی باشد.

عواقب

هنگامی که شما زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم دوره اتمام، شما استفاده بهتر از زبان در زندگی روزمره خود، از جمله روابط شخصی و کسب و کار. شما حتی می تواند شروع یک کار جدید، که نه ممکن است یک گزینه در هنگام صحبت کردن انگلیسی خود، نوشتن، خواندن بوده است، و مهارت های ارتباطی زیر پر بود.

چشم انداز

داشتن زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در رزومه کاری خود را می تواند به شما کمک کند نه تنها برای یک کار جدید و یا ارتقاء واجد شرایط، اما موفقیت تکمیل این دوره در کالج CBT همچنین می تواند زمانی که شما می خواهید برای برنامه های کالج که شما نیاز به روان به زبان انگلیسی درخواست کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در دسترس دوره در کالج CBT، با ما تماس بگیرید امروز. شما می توانید این دوره ها در هیالیا و غرب کندال دانشگاه های ما است. دریافت کمک های که شما نیاز به بهبود نوشتن زبان انگلیسی خود را، خواندن، و گوش دادن به درک.

eytAER
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط CBT College - Miami »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
12 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date