مدرسه تابستانی EUSP:

 • 4 دوره در تاریخ روسیه، فرهنگ و هنر توسط دانشکده EUSP
 • 10 ECTS اعتبار دانشگاهی به خانه
 • کمک 24/7 به زبان انگلیسی
 • پردیس در مرکز شهر سن پترزبورگ
 • تورهای گشت و گذار، موزه ها، تئاتر ها، سفرهای قایق
 • 4 هفته تجربه مثبت فراموش نشدنی
 • سفر به ولگی نووگورود، دریاچه لاداگو، پیترفف و روستای تزار

European University at St. Petersburg (EUSP) دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد، محققان، روزنامه نگاران و همه کسانی که علاقه مند به مطالعات روسیه هستند دعوت می کند تا در مدرسه تابستانی چهار هفته ای ما در مورد تاریخ، فرهنگ و شیوه زندگی مدرن در روسیه بیشتر بدانند.

ما مدرسه را برای بهترین ماه ها برنامه ریزی می کنیم تا از سن پترزبورگ، یکی از مهمترین مقصد سفر در جهان، در دوره "شبهای سفید"، زمانی که خورشید تنها برای یک دوره کوتاه از گرگ و میش است، در حالی که شهر هرگز خواب ندارد، لذت ببرد. همچنین بهترین زمان برای تماشای تماشایی از پل های اصلی سنت پترزبورگ در شب و تماشای رودخانه ها و کانال های آن است.

چهار استاد دانشگاه EUSP، دوره هایی را برای درک بهتر از روسیه از طریق سخنرانی هایی که به طور خاص بر روی سن پترزبورگ تمرکز می کنند، ارائه خواهند کرد. با این حال، موضوعاتی که در هر دوره مورد بررسی قرار می گیرند، کلید را برای درک تاریخ روسیه، تنوع فرهنگی و روابط دولت و جامعه فراهم می کنند. نکات برجسته هر دوره، سفرهای آموزشی به موزه ها، سایت های تاریخی و تئاتر است. گشت و گذار همچنین شامل سوار شدن در متروی سنت پترزبورگ می شود تا معماری قابل توجه خود را در زیر زمین ببیند و از غذاهای مختلف پخت و پز برای خوردن غذاهای پریان استفاده می کند و باله را تماشا می کند - که روسیه نیز شهرت خود را می بخشد.

تمام دوره های ما به زبان انگلیسی تدریس خواهد شد. آنها طراحی شده اند تا تعاملی، روشنگری و آموزنده باشند. فعالیت های یادگیری و سفرهای آموزشی مهارت های جدید، دانش، تجربه ی فراموش نشدنی و چهار هفته سرگرمی را برای تمام شرکت کنندگان در مدرسه تضمین می کند.

گواهی نامه

"EUSP یک فرصت با شکوه برای صرف چند هفته غافلگیر کننده در تاریخ شگفت انگیز، جالب و پیچیده روسیه و یکی از زیباترین شهرهای جهان است." لنس امپه (یوتا، ایالات متحده آمریکا)

دوره های آموزشی

هفته ها 1-2

پنجره به اروپا: تاریخ در سنت پترزبورگ (توسط پروفسور سرگئی پودبیلوتوف)

موضوع اصلی این دوره ایده سنت پترزبورگ در تاریخ روسیه است. این دوره را از پایه سن پترزبورگ توسط پیتر بزرگ تا فروپاشی کمونیسم در پایان قرن بیستم پوشش می دهد. این دوره به بحث در مورد توسعه تاریخی پایتخت امپراتوری روسیه، نقش پتروگراد (سنت پترزبورگ) در انقلاب و سرنوشت شهر تبدیل شده است که به لنینگراد تحت دیکتاتوری کمونیست تغییر نام داده است. سخنرانی ها در کلاس درس توسط سفرهای آموزشی به Tsarsskoe Selo در مجاورت سن پترزبورگ و شهر قرون وسطایی نووگورود بزرگ تکمیل می شود.

معابد، بازارها، دیاسپورها: تنوع در سنت پترزبورگ (توسط پروفسور گووورف آتیکیان)

این دوره زمینه های مختلف، باورها و فرهنگ های کسانی را که در سنت پترزبورگ زندگی می کنند معرفی خواهند کرد. سنت پترزبورگ به عنوان پایتخت امپراتوری روسیه، دومین شهر بزرگ روسیه و مدرن روسیه، همیشه یک مرکز اقتصادی و فرهنگی است که میلیونها مهاجر را از گوشه های مختلف روسیه و از خارج از کشور جذب کرده است. بسیاری از آنها جوامع خود را بر اساس وابستگی های منطقه ای، قومی و مذهبی یا سایر انواع وابستگی ها تأسیس کردند. این تثبیت از بالا به بالا به گروه هایی با هویت های مشترک اغلب همراه با سیاست های امپریالیستی و دولتی بود که با هدف «مدیریت تنوع» نامیده می شد. چند مورد از طریق سخنرانی ها در مورد تاریخ و وضعیت مدرن diasporas در سن پترزبورگ . ما همچنین از مکان های عبادت و فعالیت های اقتصادی خود در تلاش برای نگاه متفاوت به ساختار و زندگی شهر استقبال می کنیم.

سه هفته 3-4

امپراطوری دولت. ساختمان: معماری سنت پترزبورگ (توسط پروفسور وادیم باس)

این دوره، معماری سن پترزبورگ را به عنوان زمینهیی که نیروهای مختلف در آن تعامل دارند، رفتار می کند: نیروهایی مانند دولت و جامعه، گروه های حرفه ای و دیگر گروه های اجتماعی و فرهنگ روسی و غیر روسی. معماری در اینجا به عنوان وسیله ای از مبادله فرهنگی و همچنین زمینه ای برای نمایندگی از قدرت، فرهنگ و سیستم های سیاسی محسوب می شود. مسائل اجتماعی و فرهنگی با مطالعه آثار معماری و تجزیه و تحلیل عناصر بصری، سبک و شکل آن بررسی می شود. این دوره به سه بخش تقسیم دوره های زیر معماری روسیه تقسیم می شود: قرون وسطی و امپریال، شوروی و بعد از شوروی. سخنرانیهای کلاس با گشت و گذار در معماری از طریق مرکز شهر و منطقه مسکونی پیشین شوروی همراه است.

سنت پترزبورگ: تصور یک شهر، ساختن یک شهر (توسط پروفسور اولگا بایچکووا)

بررسی سنت پترزبورگ با محققان مطالعات علم و فناوری (STS) سفر به تجربه است. در کلاس ما، مشاهدات رویدادهای تاریخی، زیرساخت های تکنولوژیکی شهر و تصاویر ادبی از این زیرساخت را برای تفسیر آنچه که در گذشته در حال حاضر در سنت پترزبورگ زندگی می کرد، ترکیب می کنیم. فعالیت های یادگیری به دو موضوعی که برای ساختن شهر خیالی ساخته می شود اختصاص داده شده است. اول، ما داستان آب در سنت پترزبورگ را بررسی خواهیم کرد. ما مسیری از اسب سوار برنز پوشکین را به جرم و مجازات داستایوفسکی خواهیم برد تا بتوانند شکل های اجتماعی تدریجی زندگی شهر را ببینند. سپس فرهنگ و شیوه مصرف مواد غذایی را با بازدید از مکان های دوران پیش از انقلاب و دوران شوروی که مردم محلی ترجیح می دهند غذا و نوشیدن را بیابند، کشف می کنیم. دانش آموزان از موزه های موضوعی مانند موزه آب، موزه نان و موزه مترو (مترو) بازدید خواهند کرد. ما همچنین یک سفر تعاملی در اطراف شهر با یک کار ویژه برای جمع آوری تصاویر از زیرساخت های آب و غذا ایجاد می کنیم.

فعالیت های فرهنگی

بازدید از نمایشگاه Mariinsky، سالن فیلارمونیک، هرمیتاژ، موزه دولتی روسیه، تورهای پیاده روی در سنت پترزبورگ، سفر به پیترفف، روستای تزار، دریاچه لاداگا و ماجراجویی سفرهای طولانی با بازدید از شهر قرون وسطایی نووگورود.

قیمت

 • مدرسه 4 هفته (دوره های تحصیلی
 • پشتیبانی از ویزای روسیه، کمک به رزرو مسکن، شب های سفید و سرگرم کننده: بدون هزینه

تقویم

 • 01 تا 27 جولای 2019

همچنین ممکن است برای دو هفته با پرداخت هزینه تحصیلی، فقط برای نیمی از برنامه ثبت نام کنید.

مهلت درخواست

 • 30 آوریل 2019

دو مرحله ساده برای اعمال:

 • 1. فرم فرم درخواست آنلاین را پر کنید و CV، نامه انگیزشی و یک کپی اسکن شده از آخرین رونویسی پرونده های تحصیلی خود را به آن اضافه کنید
 • 2. دریافت تأیید ما
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط European University at St. Petersburg »

آخرین به روز رسانی January 8, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
جولای 1, 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,500 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 1, 2019
End Date
جولای 27, 2019
آخرین مهلت تقاضا

جولای 1, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
جولای 27, 2019