فارغ التحصیلان برنامه فنی مهندس منابع زمین ما اغلب کارکنان انتخابی شرکت های بزرگ در زمینه های در حال رشد و گسترده ای از منابع زمین و بخش ژئوتکنیک هستند.

نکات مهم برنامه

شما به عنوان یک تکنسین منابع زمین می توانید انتظار داشته باشید که تقاضا داشته باشید. فرصت های شغلی متنوع هستند، از تجزیه و تحلیل خاک و سنگ، به ارزیابی آب های زیرزمینی، از اکتشاف مواد معدنی، مهندسی عمران و مشاوره زیست محیطی.

دوره کار اجباری 6 ماهه کارآفرینی به شما این امکان را میدهد تا در هنگام یادگیری کسب درآمد کنید و ارتباطات ارزشمندی را در صنعت ایجاد کنید. توجه داشته باشید که دانش آموزان در شغل قرار نمی گیرند کالج از پروسه ای با تماس های صنعت پشتیبانی می کند تا به دانش آموزان کمک کند که در استخدام کارآفرینی در زمین شناسی کاربردی موفق شوند.

پایه قوی پایه این برنامه است. Fleming College تنها کالج است که عمق زیادی در مطالعات ژئوتکنیک ارائه می دهد. اما این ترکیب منحصر به فرد ما از دوره های یکپارچه در مواد معدنی، ژئوفیزیک، ارزیابی ژئوتکنیک و محیط زیست است که به شما یک مهارت جامع و جامع برای آماده شدن برای حرفه ای در اکثر محل های کار زمین شناسی کاربردی می دهد. کارفرمایان این ترکیب را ارزش گذاری می کنند و به ما می گویند که نمیتوانند آن را در جای دیگر پیدا کنند.

در این برنامه دیپلم دو ساله، شما همچنین می توانید از مهارت های پشتیبانی مانند محاسبات، نمونه برداری و برنامه ریزی ایمنی و ارتباطات - ضروری برای هر حرفه ای از منابع زمین مطالعه کنید. شما در این برنامه با استفاده از تجهیزات زمین شناسی و تکنولوژی رایانه در سطح کلاس درس خواهید آموخت. شما قبل از کار دوره همکاری، مهارت های مشاهده و آزمایش را یاد می گیرید. پس از مدت زمان کار مشترک، محتوای فنی بیشتری را از طریق کار آزمایشگاه، کارهای میدانی در سایت و سفرهای زمینی یاد می گیرید.

چرا فلمینگ را انتخاب کن

 • Fleming College بیش از 30 سال است که برنامه های زمین شناسی را ارائه می دهد و شهرت خوبی به دست آورده است
 • این برنامه به شدت توسط فارغ التحصیلان پشتیبانی می شود - که اهدا تجهیزات، نمونه ها، و کمک به دانشجویان جدید پیدا کردن کار معنی دار در زمینه - و یا استخدام آنها
 • بسیاری از اعضای هیئت علمی خود را به عنوان زمین شناسان و یا در یک زمینه مرتبط کار کرده اند و تجربه و تخصص خود را با مشتاقانه با دانش آموزان خود به اشتراک می گذارند
 • شما این فرصت را برای یادگیری تجربی مهم در اینجا در محوطه دانشگاه - از جمله خاک، آب و تست هسته
 • برای هر ساعتی که در سخنرانی می گذرانید، دو ساعت کار در یک پروژه دست دوم صرف می کنید.

نیمه اول مشترک

دانش آموزان در برنامه های دیپلم مدرسه ما دوره های یکسان برای ترم اول را پس از انتخاب و پذیرش در یکی از برنامه های ما. این تمرکز مشترک شما را به انواع گزینه های حرفه ای - و دیگر برنامه ها تبدیل می کند. شما آزادی را برای کشف و به دست آوردن دیدگاه چند رشته ای خواهید داشت در حالی که پایه ای از دانش و مهارت های بنیادی را به دست می آورید.

اگر چه دانش آموزان برای یک ترم اول برای یک برنامه خاص پذیرفته می شوند، ترم اول رایج اجازه می دهد تا شما را تغییر مسیر اگر برنامه یا منطقه حرفه ای بیشتر جذاب است. هنگامی که شما با موفقیت تکمیل ترم اول مشترک، شما می توانید برنامه انتخاب خود را در ترم دوم، با توجه به ظرفیت ثبت نام.

توماس لولف هماهنگ کننده برای نیمه اول مشترک است.

تجربه کاری

شما در یک دوره کارشناسی 6 ماهه اجباری، مشارکتی مشارکتی شرکت خواهید کرد. همکاری در ماه می تا اواسط ماه اکتبر برگزار خواهد شد و فرصتی را برای بهبود تجربه یادگیری، مهارت ها و توانایی های خود، و همچنین فرصت برای درآمد کسب کنید

لطفا توجه داشته باشید: علاوه بر پرداخت هزینه تحصیل و هزینه در هنگام تحصیل در پردیس فارست، دانشجویان هزینه همکاری (تقریبا 506 دلار) برای هزینه های اداری مرتبط با همکاری را پرداخت خواهند کرد.

این شمایید؟

اگر میخواهید موفق شوید و در این حرفه خوشحال باشید، باید عاشق کار در خارج از منزل باشید. به غیر از این، باید دارای:

 • توانایی کار در گروه / تیم
 • سواد کامپیوتر
 • خود رشته ای
 • مهارت های سازمانی خوب
 • مهارت های مدیریت زمان
 • مهارت های ریاضی / تفکر منطقی
 • مهارت های تفکر خلاقانه / خلاق
 • مهارتهای ارتباطی خوب / خوب نوشته شده

فرصت های شغلی

کمبود فارغ التحصیلان ماهر برای رفع رشد در بخش های ژئوتکنیک و معدنکاوی وجود دارد. در تازه ترین نمایشگاه های آموزشی دانشگاه، شرکت هایی که فارغ التحصیلان ما را استخدام می کردند شامل Golder Associates، Geophysics Crone، گروه LVM، Schlumberger کانادا، Kiewit، Quantec و Taku Gold بود.

بعضی از آنها چندین موقعیت را استخدام می کردند. نمونه کارهای نمونه عبارتند از:

 • تکنسین ژئوتکنیک
 • تکنسین محیط زیست
 • تکنیک کنترل کنترل / کنترل کیفیت
 • تکنسین هیدروژئولوژیک
 • آزمایشگاه و آزمایشگاه فنی
 • مهندس / تکنسین مهندسی
 • اپراتور ژئوفیزیک

وظایف شغلی شما می تواند شامل ارزیابی زمین، ارزیابی خاک، آب و زمین شناسی، ارزیابی، مطالعات آلودگی آب های زیرزمینی و سطح آب، بازرسی های مهندسی برای سازه ها، سنجش از راه دور برای منابع زمین، اکتشاف آب، ارقام، مواد معدنی و ارزیابی سایت ها باشد. شما می توانید برای کارفرمایان مانند مشاوره های مهندسی، شرکت های تولیدی، شرکت های استخراج مواد معدنی، آزمایشگاه های مواد معدنی، مشاوران آب زیرزمینی، برنامه ریزان محیط زیست، سازمان های دولتی و سایر شرکت ها کار کنید.

با رشد در صنعت ساخت و ساز در سراسر انتاریو، و در اکتشاف مواد معدنی در سراسر آلبرتا و شمال، چشم انداز اشتغال بالا است. یا ممکن است در خارج از کشور کار کنید. بسیاری از فارغ التحصیلان در کوتاه مدت از زمان پیشرفت سریع خود در زمینه شغل خود تجربه کرده اند، بخشی ناشی از کمبود واقعی افراد با آموزش و پرورش لازم.

حداقل شرایط پذیرش

OSSD با اکثر اعتبارات در کالج (C) و Open (O) سطح، از جمله:

 • 2 کالج (C) دوره های انگلیسی (درجه 11 یا درجه 12)
 • 2 کالج (C) دوره های ریاضی (درجه 11 یا درجه 12)

هنگامی که (C) حداقل سطح دوره پذیرش، (U) یا (U / C) دوره نیز پذیرفته شده است.

دانش آموزان بالغ

اگر قبل از شروع کلاس ها سن 19 سالگی یا بالاتر داشته باشید و شما OSSD ندارید، می توانید از آزمون تست بزرگسالان کانادا برای ارزیابی واجد شرایط بودن خود برای ثبت نام استفاده کنید. تست اضافی یا ارتقاء آکادمیک ممکن است برای رفع نیازهای دوره خاص برای این برنامه ضروری باشد.

دانش آموزان بین المللی

اگر دانشجوی خارجی هستید، اطلاعات مربوط به شرایط پذیرش و نحوه اعمال در اینجا را بررسی کنید. لطفا توجه داشته باشید که همکاری شش ماهه باید در کانادا برگزار شود و اگر این ویزا محدود باشد، ممکن است برنامه کامل این برنامه را دشوار کند.

پیشرفت برنامه

توجه: همه دانش آموزان آینده نگر

این برنامه دارای الزامات برنامه درسی اجباری است. تمام دوره های ترم اول و دوم باید قبل از اینکه دانش آموز واجد شرایط ثبت نام برای دوره کاری Co-op باشد، باید با موفقیت انجام شود. برای تکمیل برنامه، باید مدت زمان کار تعاونی را تکمیل کرد. اگر یک دانش آموز کامپوننت مورد نیاز را تمام نکند، طول مدت تکمیل برنامه افزایش می یابد. اگر در مورد این الزامات سوالی دارید، با هماهنگ کننده برنامه تماس بگیرید.

برنامه های مرتبط

بسیاری از فارغ التحصیلان ما با مطالعات خود ادامه می دهند تا تخصصشان را افزایش دهند. شما ممکن است بخواهید سیستم های اطلاعات جغرافیایی - متخصص برنامه یا برنامه های کارشناسی ارشد نقشه برداری را در نظر بگیرید. دانش آموزان دیگر دیپلم دوم را در حفاری و انفجار منابع یا تکنسین محیط زیست دنبال می کنند.

هزینه های اضافی

برنامه ریزی برای هزینه کردن در حدود 1500 دلار در سال اول و 525 دلار در سال دوم برای کتاب، لوازم و هزینه اردو. ممکن است هزینه های اقامت و هزینه های اضافی در طول دوره کاری Co-op نیز وجود داشته باشد.

توافقنامه انتقال

 • دانشگاه آکادیا
 • دانشگاه گریفیت
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 16 برنامه دیگر ارائه شده توسط Fleming College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
Price
1,995 CAD
در هر ترم