انگلیسی برای اهداف آموزشی (EAP)

Lakeland College Japan

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انگلیسی برای اهداف آموزشی (EAP)

Lakeland College Japan

EAP: ابزار دستیابی به موفقیت تحصیلی را بدست آورید

برای زبانآموزان غیر انگلیسی زبان که نیاز به بهبود مهارتهای انگلیسی خود برای برطرف کردن چالشهای تحصیلی دارند، برنامه EAP Lakeland (English for Academic Purposes) وجود دارد. EAP یک برنامه فشرده برای کمک به دانش آموزان برای به دست آوردن نه تنها مهارت های زبان انگلیسی بلکه مهارت های تحصیلی و تحصیلی لازم برای موفقیت کالج است.

معلمان در برنامه EAP به دانش آموزان کمک می کنند تا مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیداری انگلیسی خود را بهبود بخشند و دانش خود را از واژگان مورد نیاز برای تحصیل در کالج افزایش دهند. با این حال، چه چیزی باعث می شود که برنامه منحصر به فرد باشد، این است که کلاس های EAP بر روی توسعه توانایی های علمی مانند یادداشت، خلاصه، تست پذیری، نوشتن مقاله، بحث در کلاس درس و مهارت های ارائه تمرکز می کنند.

مطالعه شدید: دانش آموزان EAP 5 روز در هفته حضور دارند، 3 کلاس در روز - دانش آموزان بیش از 21 ساعت در هفته در کلاس درس می گذرانند. علاوه بر این، آنها می توانند به مدت دو ساعت یا بیشتر از شبانه روز به خانه مشغول باشند. حجم کار فشرده، دانش آموزان را قادر می سازد که زمان خود را به حداکثر برسانند تا مهارت های تحصیلی انگلیسی خود را توسعه دهند و آنها را برای خواسته های کالج در یک زبان خارجی آماده کند.

کلاس های کوچک: به عنوان میانگین اندازه کلاس EAP 17 دانش آموز، معلمان قادر به توجه کامل به هر دانش آموز می باشند. علاوه بر این، هر معلم در خارج از کلاس برای ساعتهای اداری روزانه در دسترس است تا به دانش آموزان فردی کمک اضافی و یا فقط برای صحبت کردن کمک کند.

مطالعه در یک محیط ارتباطی: تمام کلاسهای EAP تنظیم می شوند تا دانش آموزان حداکثر زمان را برای صحبت با همکلاسی های خود و معلم فراهم کنند. حتی فعالیت هایی مانند چک کردن تکالیف درسی، فرصتی برای تمرین گفتار گروهی در نظر گرفته می شود، که اطمینان حاصل می کند که دانش آموزان فرصت های فراوانی برای توسعه مهارت های انگلیسی زبان لازم برای زنده ماندن در یک محیط علمی دارند. بسیاری از دانش آموزان جدید گزارش می دهند که از قبل هرگز از "چه فکر می کنید؟" و "چرا شما فکر می کنید؟" در کلاس درس قبل از --- --- در برنامه EAP، دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند که این سوالات را بشنوند و ایده های خود را به اشتراک بگذارند و نظرات در هر کلاس!

محيط همه زبان انگليسي: Lakeland يک کالج ژاپني نيست - يک کالج آمريکايي است؛ بنابراین، دانش آموزان مجبور به استفاده از زبان انگلیسی فقط در کلاس EAP هستند. علاوه بر این، فضای بین المللی در LCJ اطمینان از اینکه "زبان جهانی" انگلیسی در خارج از کلاس نیز صحبت می شود.

حمایت مالی ویزا: همانطور که توسط وزارت آموزش و پرورش ژاپن (مونبوشو) شناخته شده است، Lakeland تنها کالج آمریکایی در ژاپن است که می تواند برای دانشجویان EAP مدارک تحصیلی تمام وقت را حمایت کند.

درآمد کالج اعتباری: کلاس های EAP فقط برای کالج های کالج آموزش نمی دهند - آنها کلاس های کالج هستند. دانش آموزانی که برنامه EAP Lakeland College Japan تکمیل می کنند و به دانشگاه لیکلند در ویسکانسین ادامه می دهند، واجد شرایط دریافت 12 اعتبار در مقطع کارشناسی خود می باشند، صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از زمان و پول.

سطح مناسب برای شما: برنامه EAP از 5 سطح تشکیل شده است

هر دانش آموز در کلاس مناسب برای مهارت انگلیسی خود قرار می گیرد و از کتاب های درسی و مواد خاص مربوط به آن سطح کلاس استفاده می کند. دانش آموزان در یک دوره ی یک کلاس برای مدت یک ترم 14 هفته (همزمان با برنامه ترم تحصیلی لیکلند) تحصیل می کنند.

EAP دانشکده: همه اعضای هیات علمی EAP زبان مادری انگلیسی هستند، دارای مدرک کارشناسی ارشد (استاد یا Ph.D.) و همه تجربه تدریس در ژاپن و دیگر کشورها دارند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آپریل 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Locations
ژاپن - Tokyo
تاریخ شروع: آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آپریل 2019
ژاپن - Tokyo
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات