Read the Official Description

برنامه خلبان حرفه ای حماسه بخش منجر 141 تایید شتاب FAA البته آموزش خلبانی تجاری است.

این دوره طراحی شده است را به یک دانش آموز با تجربه آموزش پرواز صفر به سطح چند موتور خلبان تجاری در کمتر از 6 - 8 ماه می باشد. تمرکز این دوره آموزشی خلبان تجاری است که دانش آموز به اولین یک بنیان قوی در دانش هوانوردی عمومی دریافت خواهید کرد. هنگامی که مهارت در اصول اولیه یک برنامه غوطه وری کامل استراتژیک برای سبک یادگیری دانشجو هست راه اندازی شد.

گام بعدی این است برای دانش آموزان به توسعه مهارت های پرواز واقعی خود و عمل به روش های ایمنی ضروری با استفاده از شبیه سازی زمان واقعی در ما فراسکا بایگانی FLITE و مربی سطح 5 دستگاه آموزش درست. این آموزش مبتنی بر سناریو همراه با آموزش مبتنی بر کامپیوتر اجازه می دهد تا دانش آموز به راحتی از یادگیری و اشتباه بر روی زمین. این افزایش اعتماد به نفس که آنها می دانند و با موفقیت می توانید مراحل و مانورهای قبل از شروع پرواز واقعی در هواپیما، صرفه جویی در زمان و پول در طول آموزش خلبانی تجاری را انجام دهد. ما خلبان حرفه ای تقلید برنامه ای است که از مهم آموزش هواپیمایی، آماده سازی شما برای شرکت هواپیمایی از روز اول.

جهان نیازهای تجاری خلبانان سریع

جهان در حال رفتن را از طریق یک کمبود خلبان عظیم! هر سال بوئینگ تولید آمار در مورد تقاضا در سراسر جهان از خلبانان برای دهه های آینده است. همانطور که می بینید، آن را ضروری است که شما آموزش خلبانی تجاری خود را آغاز کن مطمئن شوید که شما را به استفاده از این تقاضای باورنکردنی در حالی که آن طول می کشد. چشم انداز روشنی را برای صنعت هواپیمایی سفارشات خرید برای هواپیما و علاوه بر این از مسیرهای هستند. این افزایش از هواپیما و مسیرهای معنی خطوط هوایی در سطح جهان در حال رفتن به نیاز به استخدام خلبانان بیشتر نه تنها به نگه دارید تا با سن بازنشستگی اما علاوه بر این از این منابع و مسیرهای. یک فوریت برای مدارس پرواز به استخدام خلبانان دانشجو و موفقیت تولید با کیفیت بالا تجاری خلبانان چند موتور به سرعت پر نیازهای هواپیمایی منطقه وجود دارد. با فشار برای پر کردن شکاف باز، خطوط هوایی به دنبال دانش آموزان است که آموزش خلبانی تجاری خود را در یک مدرسه پرواز که آنها را برای محیط یادگیری فنی به سرعت گام و پیشرفته آماده به پایان رسید. این است که چرا حماسه خود برنامه های آموزش خلبانی تجاری ما با انتظارات یک برنامه آموزشی هواپیمایی به سرعت توسعه خلبانان جدید به حرفه ای توسعه داده است.

چه نوع از خلبان تجاری آموزش توسط کشورهای دیگر؟

مجوز و گواهی صادر شده توسط مقامات هوانوردی فدرال ایالات متحده آمریکا در سطح جهان به تمام مقامات هواپیمایی کشوری شناخته شده است. یک کشور خاص ممکن است در مجموع کمی بالاتر وارد مورد نیاز ساعت یا نظریه اضافی اما همه آموزش اعتبار توسط FAA شمارش است زمانی که شما مشترک اعتبار مجوز خود را (ها) در کشور شما. برای CAA که نیاز به ساعت پرواز اضافی و یا نظریه ما به سادگی آن ساعت را به دوره خود را اضافه کنید و سفارشی آموزش خلبانی تجاری خود را. این تضمین می کند که شما به خانه بازگشت با همه چیز شما را در جهت شروع استفاده برای کار خود را در یک شرکت هواپیمایی نیاز دارند.

برنامه ریزی برای آموزش خلبانی تجاری

لطفا پذیرش تیم ما برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزش FAA خلبان تجاری ما از جمله گزینه های انعطاف پذیر پرداخت، تخفیف، ویژه، و در دسترس بودن صندلی کلاس تماس بگیرید. کلاس را پر کنید تا به سرعت به طوری که در ارسال درخواست خود را به تاخیر نیندازید! دانشجویان بین المللی، در نظر داشته باشید که آن طول می کشد 30 تا 90 ویزای M-1 خود را به طور کامل به دست آوردن آن، بنابراین شما می خواهید برای شروع در اسرع وقت به کتاب M-1 مصاحبه ویزا خود را. اگر تبدیل شدن به یک خلبان تجاری همواره رویای شما بوده است ما باید یک برنامه برای شما و ما آکادمی پرواز شما مدت طولانی است برای کمک به شما در رسیدن به رویاهای خود را از تبدیل شدن به یک خلبان حرفه ای به دنبال.

Program taught in:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
6 - 8 
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019

Nigerian Student Appreciation

Colombian Student Appreciation

Saudi Arabian Student Appreciation