توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دوره همه چیز در مورد مهندسی صدا و ضبط هنر است. اگر می خواهید این فرصت را به استودیو، گرفتن دست در و ذخیره کردن پایه های حرفه ای خود را در صنعت موسیقی پس از این دوره مدرک خواهد بود به سمت راست خیابان خود را. این دوره در درجه اول در دانش آموزانی که خود را به عنوان بر اساس استودیوی ضبط تولید / مهندسین به جای تولید الکترونیکی است، و پوشش می دهد طیف گسترده ای از تکنیک های مهندسی و تولید موسیقی پیشرفته، و همچنین در حال توسعه دانش فنی خود را از تجهیزات ضبط. آیا شما می خواهید به راه اندازی استودیو خود و یا به یکی از نقش های زیادی را در صنعت صوتی، تولید این درجه را به شما آموزش های مورد نیاز است.

از FDA صوتی و موسیقی تولید توسط دانشگاه پلیموت معتبر است و توسط دربیمارستان موسیقی در همکاری با کالج شهر پلیموت ارائه می شود.

این درجه بنیاد دو سال را می توان "در صدر به درجه افتخاری کامل و بسیاری از زبان آموزان را بر روی سال آخر ما BA (لیسانس) تولید موسیقی پیشرفت.

دست به دست در

بر دست را "نام میانی ما است! در حالی که دانش آموزان نیاز به یک پایه و اساس تئوری برای حمایت از حرفه ای خود، عقیده ما که دانش آموزان باید بیشتر وقت خود را صرف حد عالی رساندن مهارت تولید موسیقی خود را، گرفتن تجربه عملی بر روی بهترین دنده استاندارد صنعت است. مرکز پلیموت ما خانه به مجموعهای از آنالوگ و تجهیزات ضبط دیجیتال که همه دانش آموزان از این دوره دسترسی به جمله استودیو تجاری ما است.

ساخت یک نمونه کارها

ماژول ها مخلوطی از کارگاه های خلاق عملی، آزمایش فنی، ضبط تظاهرات روش و پژوهش شخصی؛ هدف کلی بودن به شما با یک نمونه کارها قابل توجه از پروژه های که شما می توانید استفاده کنید برای نشان دادن مهارت های خود را به عنوان یک مهندس استودیو، تسلط مهندس و / یا سازنده فراهم می کند.

ابزارهای نرم افزار صدور گواهینامه

مشتاق آموزش خبره در نرم افزار ابزار به دوره به شما فرصتی برای مطالعه 101، 110 و 201 سطح و به دست آوردن یک لیست بر روی وب سایت مشتاق به عنوان یک ابزار نرم افزار خبره کاربر تعبیه شده است.

شرایط ورود

این دوره برای دانش آموز فوق العاده متمرکز و بلند پروازانه که می خواهد برای ورود به صنعت در بالاترین سطح.

حداقل مورد نیاز برای ورود به متقاضیان با سطح / AS سطح / BTEC 180 UCAS امتیاز به علاوه حداقل 4 دیپلم در رتبه C یا بالاتر از جمله ریاضی و انگلیسی است. دیگر مدارک مشابه ممکن است به صورت فردی در نظر گرفته.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط dBs Music UK »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
11,900 GBP
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date

سپتامبر 2019