توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Autograf ارائه می دهد دو برنامه برای دانش آموزان خارجی که مایل به آمدن به فرانسه برای مطالعه هنر های کاربردی اما کسانی که سطح فرانسوی مورد نیاز برای رفتن به طور مستقیم به لیسانس و یا استاد ارائه نمی دهد.

هنر FLE برای دانش آموزانی است که هرگز هنر را مطالعه نکرده و به هیچ سطح فرانسوی نیاز ندارند. این دوره شامل دوره های عمومی FLE است که در آن متون و واژگان بخشی به حوزه هنری گرا هستند، همچنین دوره های فرهنگی و دوره های مقدماتی در تکنیک ها و فرهنگ هنری (نقاشی، هنرهای تجسمی، PAO، ..)

این آموزش به شما اجازه می دهد تا یک گواهینامه تحصیلی بگیرید.

طراحی FLE با هدف دانش آموزانی که حداقل سه سال تحصیل در طراحی گرافیک، طراحی دیجیتال، معماری داخلی و یا بازی های ویدئویی در زمینه های هنری را انجام داده اند. این سال برای دانش آموزانی است که می خواهند فرانسوی خود را بهبود بخشند، برای دسترسی به کارشناسی ارشد خود که توسط دولت شناخته شده است و مایل به تکمیل شیوه های طراحی خود را در یادگیری فرانسوی. این دوره آموزشی بیش از یک سال است و شامل دوره های فرانسوی برای مدت 3 هفته از 4 و دوره های طراحی لیسانس در طراحی جهانی برای 1 هفته از 4 سالگی است. پیگیری این آموزش نیاز به سطح B1 در فرانسوی دارد.

این آموزش به شما اجازه می دهد تا یک گواهی آموزش برای دوره های فرانسوی و یک دیپلم اروپایی را تأیید کنید که یک لیسانس 3 در طراحی جهانی مسئولیت پذیر است.

توصیفات دانشجویی در کلاس FLE:

یون، دانشجوی هنر FLE

"بعد از مدرک تحصیلی من در چین، من تحصیلات خود را در مدرسه مهندسی در فرانسه ادامه دادم، اما دوره ها مرا نادیده گرفتند و از همیشه دلسرد می شوند، بنابراین من تصمیم گرفتم خودم را مجددا تنظیم کنم طراحی گرافیک، برای تحقق بخشیدن به رویای من برای کار در این زمینه.

بنابراین من تصمیم گرفتم به کلاس FLE Art Autograf وارد شوم، دوره ها متنوع هستند، علاوه بر دوره های زبان فرانسه، ما دوره هایی داریم که شامل هنر، فرهنگ هنری فرانسوی و فن آوری های جدید است. همه اینها به من اجازه می دهد تا دانش بنیادی را در طراحی گرافیک به دست آورم و در عین حال فرانسوی را نیز بهبود دهم. "

Zihao، دانشجو در طراحی FLE

"من در طراحی محیط زیست در چین تحصیل کردم، من طراحی گرافیک، طراحی داخلی، طراحی باغ و کارآموزی در طراحی محیط زیست را کشف کردم. معماری داخلی به شدت علاقه مند به سبک فرانسوی معماری بودم، می خواستم خودم را در معماری داخلی در فرانسه، که شهرت جهانی در این زمینه دارد، بهبود دهم.

من از دوره های متناوب زبان فرانسه با دانشجویان خارجی و دوره های تخصصی با دانشجویان فرانسوی لذت می بردم. مربیان حرفه ای و بیمار هستند و پروژه ها و تجربیات خود را با ما به اشتراک می گذارند. "

برنامه آموزش در:
فرانسوی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Autograf »

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
فوریه 2020
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
فوریه 2020
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

فوریه 2020