توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شرح درس

می خواهم به یک هنرمند آرایش حرفه ای، کار در مکان هایی مانند انگلیسی اپرای ملی و تئاتر پایان غرب، و یا بی بی سی و ITV، و در محصولات عمده فیلم با مدیران مانند استیون اسپیلبرگ، تیم برتون و دنی بویل؟

این دقیقا همان چیزی فارغ التحصیلان ما در برای رسیدن به رفته، و با این دوره زیر کمربند خود را، در هر فرصتی را برای شما به دنبال کت و شلوار وجود دارد.

این برنامه منحصر به فرد به شما بدهد: - درک عمیق از رسانه های آرایش صنعت. - بینشی در مورد نقش هنرمندان آرایش در رابطه با مرحله، تلویزیون و سینما، سرمقاله مد و شاخه های تبلیغاتی. - مهارت ها و استعداد خلاق به استفاده از ابراز احساسات، چهره تبدیل و به تصویر کشیدن شخصیت آرایش. - مهارت های فنی و هنری برای آرایش کامل تحولات. - مهارت های پژوهش مورد نیاز برای اطمینان از کیفیت و دقت تصویر شخصیت.- مهارت در هنر کار مو، رشد شخصیت، نقاشی بدن، کلاه گیس (کلاه گیس گیری) و پروتز. - نمونه کارها جامع از کار برای نشان دادن کارفرمایان آینده نگر. - فرصت به انجام یادگیری مبتنی بر کار و پروژه های زنده در رسانه های جهان.

آموزش و ارزیابی

کارکنان متخصص ما دانش گسترده از صنعت، همراه با تجربه و تخصص به شما را راهنمایی که شما توسعه مهارت های خود را تنظیم کنید.

FDA مدولار در طراحی، و ارزیابی مداوم است، با استفاده از ترم. شما پروژه های عملی منظم نوشته شده تکالیف، مجلات و ارائه طراحی، و همچنین انجام کامل است.

همچنین شما می خواهد سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی حضور و توسعه مهارت های پژوهش خود را در منطقه از منافع خاص به شما.

دانش آموزان را تشویق به تخصص در یک آرایش خاص نظم و انضباط و توسعه مهارت های خود را در آن منطقه است. در نتیجه، شما می توانید انتظار فارغ التحصیل از دوره با نمونه کارها قوی در زمینه انتخاب کنید.

فرصت های پیشرفت

هنگامی که FDA تکمیل شده است، دانش آموزان می توانند بر روی بالا تا سال BA (لیسانس) رسانه را تشکیل می دهند بروید.

حرفه ای پیشرفت

از آنجا که این البته شما مجهز با مهارت های عملی در سطح بالا است، هر فرصتی را از تامین امنیت کار پس از فارغ التحصیلی وجود دارد. دانشجویان ما را تا نقش در شرکت های تئاتر، تلویزیون و تولید فیلم، و همچنین همکاری با سازمان های آرایش در مد و سرمقاله.

گواهی آموزش عالی (CertHE) این اولین مرحله از برنامه کاردانی است و یک جایزه در سراسر کشور شناخته در حق خود است. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به صفحه 6 مراجعه کنید.

شرایط ورود

متقاضیان نیاز به یک دیپلم ملی در هنر تولید (رسانه آرایش) و یا یک هنر و طراحی MPP مشخصات و یا. روش دیگر، دیپلم بنیاد در هنر و طراحی و یا A2 / AS سطح از جمله هنر (حداقل 160 امتیاز از جمله 80 امتیاز در سطح A2) و یا AVCE دو جایزه هنر و طراحی (حداقل درجه CC) و یا دیپلم یا گواهی دسترسی در هنر و طراحی خواهد شد کفایت می کند.

دانشجویان ما نیز ملزم به داشتن پنج دیپلم، که شامل زبان انگلیسی را به حداقل درجه C.

متقاضیان دعوت خواهد شد تا مصاحبه، که آنها انتظار می رود را به یک مجموعه نمایش حداقل ده قطعه از کار اصلی است.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Somerset College »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,500 GBP
در سال است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019