در مدرسه هنر و طراحی در کالج سامرست ما توسعه هوشمند ارتباط تصویری را دنبال کنند. دانش آموزان زبان نامرئی فرم، ترکیب، تعادل، ساختار، ریتم و سلسله مراتب همراه با زبان بسیار قابل مشاهده از ارتباطات یاد بگیرند.

هدف از این دوره این است برای کمک به شما توسعه مهارت خلاق مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت در زندگی حرفه ای آینده خود را. با استفاده از این در ذهن، البته کاوش در مورد چگونگی ایده ها از طریق زبان، تصاویر و پیام های ابلاغ شده است.

آن را به شما مجهز با درک و مهارت به کار به طور موثر در سرعت در حال حرکت و تحریک بخش طراحی.

با مطالعه در این دوره، شما توسعه و ایجاد: - طیف گسترده ای از مهارت در سراسر رشته از رسانه های گرافیکی و ارتباط با رشته که شامل طراحی گرافیک، طراحی صفحه نمایش بر اساس، تصویر در حال حرکت و صدا، تصویر سازی و عکاسی.- درک حرفه ای از قدرت و استفاده از ارتباطات بصری. - درک دقیق از تجهیزات و نرم افزار استاندارد صنعت. - درک چگونه به ارزیابی نیازهای مشتری و پاسخ با موفقیت به آنها. - تجربه کار به عنوان بخشی از یک تیم حرفه ای، از طریق پروژه های گروه و دوره های کار آموزی به دست آورد، و از طریق وارد کردن مسابقات طراحی ملی و بین المللی. - امضا بصری خود شما، شما را قادر میسازد برای تولید و بیان ایده ها و باورهای شخصی خود را.

آموزش و ارزیابی

آموزش صورت می گیرد در دانشکده هنر و طراحی با استفاده از طیف وسیعی از رسانه های هدف ساخته شده و استودیوهای طراحی. ارزیابی بر 100٪ ترم مستقر است و ما ارزیابی مستمر مدولار انجام دهند.تکالیف مبتنی بر استودیو توسط سخنرانی ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی در طول سال افزوده شده است.

فرصت های پیشرفت

پس از موفقیت در رقابت FDA شما می توانید به BA در کالج سامرست پیشرفت در (لیسانس) رسانه های گرافیکی و ارتباطات از بالا به تا سال است.

حرفه ای پیشرفت

فارغ التحصیلان برای هر یک از برنامه های رسانه ای در سراسر طیف گسترده ای از رشته ها، از جمله طراحی وب سایت، گرافیک حرکت، بسته بندی، تبلیغات، طراحی اطلاعات، طراحی شخصیت، طراحی سرمقاله، عکاسی و تصویر سازی کار می کنند.

با تشکر از پایه خود را در طیف گسترده ای از رشته ها، همه از دوره های گرافیک رسانه های ما هستند که پایه ایده آل برای حرفه ای موفق به عنوان یک طراح، و همچنین به صورت خوبی که از آن به دنبال تحصیلات تکمیلی ارائه می کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 8 برنامه دیگر ارائه شده توسط Somerset College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
9,500 GBP
در سال است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ