FDA مطالعات اولیه دوران کودکی

Somerset College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

FDA مطالعات اولیه دوران کودکی

Somerset College

شرح درس

اگر شما متعهد به ایجاد تفاوت در زندگی کودکان و افراد جوان هستید، دوره های ما در دوران کودکی مطالعات اولیه هستند که پایه مناسب برای حرفه ای شما.

آنها به طور خاص برای افرادی که مایل به دنبال شغلی در مراقبت از سال های اولیه، و یا که در حال حاضر در آن بخش کار طراحی شده اند. بنابراین اگر شما می دانید که کار کردن با جوانان شور و شوق خود را، این دوره برای شما می باشد.

این دوره شامل ماژول های در زمینه های زیر در سال اول: - ریاضی، علوم و کودک - زبان، سواد آموزی و کودک - بازی و آموزش - آموزش و توسعه - تمرین حرفه ای و محل کار - علوم اجتماعی کاربردی

سال دوم را پوشش می دهد: - در اوایل سال درسی - تمرین حرفه ای - چارچوب قانونی و قانون گذاری برای اوایل سال خدمات - کار ​​با کودکان و خانواده ها - مطالعه مستقل - مطالعه ویژه

در این دوره از مطالعات خود را، شما دو دوره های کار آموزی است که شما یک بینش ارزشمندی در بخش چگونه کار می کند را تکمیل و افزایش استخدام کنید. در سال دوم خود را، شما همچنین می خواهد یک پروژه تحقیقاتی در یک موضوع انتخاب خود را تکمیل کنید.

آموزش و ارزیابی

هیچ امتحانات در این دوره وجود دارد، و هر یک از ماژول با استفاده از تکالیف ارزیابی شده است. پیشنهاد ما به شما مهارت های مطالعه جامع در طول زمان خود را در کالج پشتیبانی، برای کمک به حداکثر رساندن شانس موفقیت شما.

جلسات آموزش را به صورت سخنرانی کوتاه، بحث نظارت، کار گروه کوچک و سخنرانیها.

فرصت های پیشرفت

در پایان موفقیت آمیز دوره FDA شما ممکن است قادر به پیشرفت به BA (لیسانس) مطالعات اولیه دوران کودکی و یا کارشناسی (لیسانس) بهداشت و درجه مدیریت خدمات اجتماعی (پیشرفت موضوع مسیر به تصویب)، تحویل در کالج سامرست.

شما همچنین می تواند به دانشگاه پلیموت تقاضای خود را به سال آخر (لیسانس) درجه مطالعات آموزش BA بپیوندید. لطفا توجه داشته باشید که یک مهلت برای برنامه های کاربردی پیشرفت و مکان ممکن است در صورت موجود بودن وجود دارد.

پس از این که شما ممکن است پیشرفت مطالعات کارشناسی ارشد.

حرفه ای پیشرفت

بنیاد درجه می تواند به اشتغال در حمایت خانواده و پروژه مشغول به کار در طیف وسیعی از تنظیمات در اوایل سال منجر شود. شما همچنین می تواند حرفه ای به عنوان کارگر کودکان مرکز، کارگر رابط صفحه اصلی / مدرسه، در اوایل سال کارگر، کارگر مدرسه ابتدایی و یا از مشاوره خانواده کارگر رابط شروع می شود. فارغ التحصیلان ما همچنین به تربیت معلم در سطح اولیه پیشرفت کرده است.

شرایط ورود

متقاضیان برای کاردانی نیاز به یک مدرک سطح 3. معمولا این سطح AS / A2 (حداقل 160 امتیاز شامل 80 در A2)، یک انبار یا BTEC ملی مدرک، گواهینامه دسترسی و NVQ سطح 3 در یک موضوع مرتبط است. نامزدهای نیز ملزم به داشتن حداقل درجه C در زبان انگلیسی و ریاضیات.

دانش آموزان بالغ که این شرایط ورود رسمی برآورده نمی خوش آمدید به درخواست، اگر آنها می توانند علاقه خود را در زمینه مطالعه شواهد می باشد.

با توجه به ماهیت این دوره، شما مورد نیاز خواهد بود به انجام افشا و ممنوعیت چک خدمات (که قبلا به عنوان شناخته شده CRB) قبل از شروع هر کار قرار دادن.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,210 GBP
در سال است.
Locations
بریتانیا - Taunton, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Taunton, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات