fdsc فن آوری بازی های رایانه ای

Somerset College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

fdsc فن آوری بازی های رایانه ای

Somerset College

شرح درس

موفقیت در زمینه فناوری بازی شامل ترکیبی از استعداد فنی و بازرگانی و خلاق دانش. این دقیقا همان چیزی برنامه های مدرک ما در نظر گرفته شده به شما تجهیز با، به این معنی است که شما هر فرصتی از فرود کار رویایی خود را یک بار شما را از کالج فارغ التحصیل سامرست ایستاده است.

این برنامه شامل استفاده خلاقانه ما را از یادگیری مبتنی بر کار، به شما کمک کند تجربه عملی در محیط های حرفه ای دست آوردن در طول مطالعات خود را. سال اول انجام دادن کار با یک کارفرما در صنعت فن آوری بازی ها، در حالی که سال دوم شامل یک پروژه تولید بازی زندگی می کنند. در گذشته، دانش آموزان در حال توسعه بازی برای شرکای مانند NHS، مول دره کشاورزان، صلیب سرخ بریتانیا و سامرست حیات وحش کار می کرد.

FdSc را پوشش می دهد طیف وسیعی از موضوعات.در سال اول شما را پوشش خواهد داد: - اصول برنامه نویسی - بازی ریاضیات - 3D مدلسازی و انیمیشن اصول - بازی سیستم عامل و فن آوری - بازی طراحی و توسعه - تمرین حرفه ای و محل کار

سال دوم را پوشش می دهد: - صدا برای بازی ها - پروژه تولید رایانه بازی ها - بازی AI - جستجوی پیشرفته 3D انیمیشن - بازی و جوی پیشرفته برنامه نویسی - مهندسی: شخصیت مدلسازی - ماژول اختیاری - مقدمه ای بر برنامه نویسی موبایل - ماژول اختیاری

حرفه ای پیشرفت

با مجموعه ای از مهارت های بسیار پی، پس از شایستگی و، و تجربه کار عملی در صنعت فن آوری بازی ها، شانس خود را از تامین امنیت اشتغال پس از فارغ التحصیلی بالا است.فارغ التحصیلان ما به نقش به عنوان هنرمندان فنی و بازی برنامه نویسان، و همچنین طیف گسترده ای از مشاغل دیگر در بخش رسانه های خلاق، مانند برنامه نویسان دستگاه تلفن همراه، طراحان گرافیک و هنرمندان دیجیتال رفته است.

گواهی آموزش عالی (CertHE)

این اولین مرحله از برنامه کاردانی است و یک جایزه در سراسر کشور شناخته در حق خود است.

شرایط ورود

متقاضیان برای FdSc نیاز به یک دیپلم مربوطه تمدید (MPP)، و یا سطح AS / A2 در رشته های مرتبط (حداقل 160 امتیاز، از جمله 80 امتیاز در سطح A2). روش دیگر، دیپلم یا گواهی و جوی پیشرفته دسترسی کفایت خواهد کرد.

ما همچنین نیاز دانش آموزان به GCSE زبان انگلیسی و ریاضیات در حداقل درجه C.

دانش آموزان بالغ که این شرایط ورود رسمی برآورده نمی خوش آمدید به درخواست، اگر آنها می توانند علاقه خود را در زمینه مطالعه شواهد می باشد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,500 GBP
در سال است.
Locations
بریتانیا - Taunton, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - Taunton, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات