اگر شما در مورد خارج از منزل علاقه مند هستید و از مدیریت مسئول منابع جنگلی نگران هستید، مسیر شغلی تکنسین جنگل ها به شما تجدید نظر خواهد شد.

نکات مهم برنامه

به عنوان یک تکنسین جنگلداری، می توانید بخشی از یک جامعه نزدیک از زنان و مردان در سراسر کشور باشید که در محیط ما تغییر می کند. برنامه جنگل Fleming College بزرگترین در کانادا است. در این برنامه دو ساله، مهارت هایی را برای کارآمد در مدیریت منابع طبیعی به دست خواهید گرفت - یادگیری مهارت های جنگل سنتی مانند شناسایی درختی و درختی، و همچنین نحوه کار با ArcMap، GPS و دیگر نرم افزار های با تکنولوژی بالا.

 • در یک ترکیب ایده آل از تئوری و تجربیات تکنیکی، مطالعات خود را در کلاس درس توسط گشت و گذار در زمینه های مختلف تکمیل خواهد شد.
 • شما در آزمایشگاهی منحصر به فرد میدان جنگلداری در Mattawa در پارک Samuel de Champlain شرکت خواهید کرد.
 • علاوه بر این، می توانید مدارک تحصیلی خود را (و آمادگی شغلی و تطبیق پذیری) را با انجام دوره های صدور گواهینامه مانند آتش سوزی جنگل، کمک های اولیه و CPR، مارک زدن درختان و گواهی برش (با هزینه کمتری) افزایش دهید.

شما مهارت های اساسی در ترم اول و دوم را خواهید آموخت. در سه ترم سه دوره از طریق یوتیوب و جلسات آموزشی ارائه می شود، که به شما امکان می دهد با سرعت خودتان در زمان خودتان یاد بگیرید. همانطور که مهارت های شما رشد می کند، شما شروع به گرفتن مسئولیت یادگیری خود خواهید کرد. دوره های جنگلداری شما فشرده تر و تخصصی تر می شود.

شما همچنین در تیم هایی برای ایجاد یک کنفرانس Woodlot برای بیش از 200 دانش آموز دبیرستان کار می کنید. این فرصتی است برای تمرین مربیگری، سخنرانی عمومی، برنامه ریزی و کار گروهی، در حالی که این مهارت ها را به دانش آموزان آموزش می دهد.

دوره ای در زمینه برنامه ریزی و نقشه برداری حرفه ای به شما کمک می کند تا همه چیز را با هم ترکیب کنید، آماده برای جستجوی شغلی خود باشید.

تبادل بین المللی

آیا میخواهید دیدگاه بین المللی در مورد جنگلداری بدست آورید؟ از طریق برنامه تبادل بین المللی، شما می توانید به مدت سه هفته یا تا یک ترم به اروپا سفر کنید، در دوره های آموزشی در موسسات شریک زندگی - دانشگاه غرب مجارستان، در Sopron، مجارستان و دانشگاه Padua در Legnaro ایتالیا بازدید کنید.

چرا فلمینگ را انتخاب کن

سه دهه تولید Graders عالی دارای صنایع جنگلی نزدیک است که هر ساله فرصت بیشتری برای استخدام دارند. فارغ التحصیلان ما اکنون در موقعیتی قرار می گیرند تا استخدام کنندگان جدیدی را انجام دهند و در نتیجه تجربیات مثبت خود در برنامه انجام می دهند. برنامه جنگلداری فلمینگ شهرت خوبی برای تولید تکنولوژی های متخصص و متخصص را برای انواع مختلف آژانس ها، شرکت ها و سازمان ها دارد. مدرک جنگلداری توسط وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت های جنگلداری از جمله وزارت خدمات جنگلداری BC و وزارتخانه های منابع طبیعی و محیط زیست دولت نوا اسکوشیا بسیار مورد نیاز است. کارفرمایان می دانند که آموزش دانشجویان جامع است و آنها را برای طیف وسیعی از وظایف و وظایف آماده می کند.

نیمه اول مشترک

دانش آموزان در برنامه های دیپلم مدرسه ما دوره های یکسان برای ترم اول را پس از انتخاب و پذیرش در یکی از برنامه های ما. این تمرکز مشترک شما را به انواع گزینه های حرفه ای و سایر برنامه ها متصل می کند. شما آزادی را برای کشف و به دست آوردن دیدگاه چند رشته ای خواهید داشت در حالی که پایه ای از دانش و مهارت های بنیادی را به دست می آورید.

اگر چه دانش آموزان برای یک ترم اول برای یک برنامه خاص پذیرفته می شوند، ترم اول رایج به شما اجازه می دهد مسیر را تغییر دهید اگر برنامه دیگری پیدا کنید یا منطقه حرفه ای جذاب تر باشد. هنگامی که شما با موفقیت تکمیل ترم اول مشترک، شما می توانید برنامه انتخاب خود را در ترم دوم، با توجه به ظرفیت ثبت نام.

تجربه کاری

بسیاری از برنامه های کاربردی و عملی در سراسر برنامه وجود دارد. شما فرصت حضور در اردوگاه میدان خود را دارید، مهارت های جنگلداری خود را در حین توسعه مهارت های تیمی تمرین خواهید کرد.

این شمایید؟

مهندسان جنگلداری مسئولیت برنامه ریزی و حفاظت از مدیریت منابع را دارند. تجربه کار در پارک ها، مراکز طبیعت یا محل های مشابه، به عنوان یک داوطلب یا کارمند، می تواند یک دارایی باشد. موفقیت شما در جنگلداری بسیار مفید خواهد بود اگر شما:

 • اشتیاق برای جنگل ها، محیط زیست، خارج از منزل
 • توانایی حل مسئله
 • مهارت های سازمانی قوی
 • پس زمینه خوب در ریاضیات، علوم
 • تمایل به حرکت برای یک فرصت شغلی

فرصت های شغلی

فرصت های شغلی در هر جایی وجود دارد جنگل، در روستایی، بیابان، و مناطق شهری وجود دارد. کارفرمایان عمده در این زمینه به دنبال استخدام فارغ التحصیلان فلمینگ هستند، بنابراین فرصت های شغلی زیادی وجود دارد که از کالج خارج می شوند. شما می توانید خود را برای شرکت های برق آبی، مقامات حفاظت، شهرداری ها، صنایع جنگل (جنگل، چوب کارخانه، کارخانه های پالپ)، آژانس های دولتی، مهد کودک، وزارتخانه های مربوط به جنگلداری فدرال / ولایتی و پیمانکاران خصوصی در کانادا و خارج از کشور کار کنید. عناوین شغلی شما ممکن است شامل ارزیابی اکوسیستم جنگل، آتش نشان، تکنسین جنگلداری، تکنسین جنگل، تکنسین حفاظت، سرپرست جنگل و برنامه ریز جنگل باشد. با آموزش های بیشتر، شما همچنین می توانید به عنوان یک جنگل کار کنید. فرصت های زیادی برای زنان وجود دارد! کارفرمایان تکنسین های جنگلداری پس از مغز هستند، در مردان و زنان که استخدام نمی کنند، شانه ندارند.

حداقل شرایط پذیرش

OSSD با اکثر اعتبارات در کالج (C) و Open (O) سطح، از جمله:

 • 2 کالج (C) دوره های انگلیسی (درجه 11 یا درجه 12)
 • 2 کالج (C) دوره های ریاضی (درجه 11 یا درجه 12)

هنگامی که (C) حداقل سطح دوره پذیرش، (U) یا (U / C) دوره نیز پذیرفته شده است.

دانش آموزان بالغ

اگر قبل از شروع کلاس ها سن 19 سالگی یا بالاتر داشته باشید و شما OSSD ندارید، می توانید از آزمون تست بزرگسالان کانادا برای ارزیابی واجد شرایط بودن خود برای ثبت نام استفاده کنید. تست اضافی یا ارتقاء آکادمیک ممکن است برای رفع نیازهای دوره خاص برای این برنامه ضروری باشد.

 • دانش آموزانی که در ماه ژانویه شروع به کار می کنند، مجاز به حضور در کلاس های آموزشی در طول تابستان هستند.

برنامه Pathway

اگر شما نیازمندی های پذیرش برای تکنسین جنگل را برآورده نکنید، گزینه های مطالعات عمومی و علوم - محیط زیست و منابع طبیعی را در نظر بگیرید. این برنامه Pathway می تواند الزامات مورد نیاز برای پذیرش را در اختیار شما قرار دهد، در حالی که اعتبار تدریس برای اولین ترم فنی مهندسی جنگل ها را کسب می کنید.

برنامه های مرتبط

هنگامی که شما از برنامه تکنسین جنگلداری فارغ التحصیل می شوید، می توانید برای سومین سال در زمینه حفاظت از محیط زیست و اجرای قانون محیط زیست ادامه دهید یا سیستم های اطلاعات جغرافیایی را برای فرصت های شغلی بیشتری در نظر بگیرید. همچنین با در نظر گرفتن یکی دیگر از برنامه های دیپلم تکنسین شما، ممکن است دیپلم دوگانه را در نظر بگیرید. شما فقط می توانید با دو ترم تحصیلی دیگر با دیپلم تکنسین اضافی فارغ التحصیل شوید.

هزینه های اضافی

برنامه ریزی برای سالیان سال برای 1100 دلار هزینه و 600 دلار برای کتاب ها، لوازم و هزینه های اردو صرف کنید.

توافقنامه انتقال

 • دانشگاه Lakehead
 • دانشگاه نیوبرانزویک
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 16 برنامه دیگر ارائه شده توسط Fleming College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
1,995 CAD
در هر ترم
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ