دوره پایه در رقص معاصر حرفه ای (QCF Level 1-4)

 • تاریخ: سپتامبر 2015 - ژوئیه 2016
 • ساعت: 18 ساعت در هفته
 • برنامه: پنجشنبه
 • هزینه: £ 3،245

دوره پایه جدید ما در رقص معاصر حرفه ای، یک دوره فشرده برای دانش آموزانی است که به دنبال دوره نیمه وقت، آموزش رقص حرفه ای با کیفیت بالا هستند. این دوره بیش از دو روز کامل یا بیش از هر شب و تعطیلات آخر هفته ارائه می شود که دانشجویان را قادر می سازد تا کار خود را ادامه دهند یا مطالعات بیشتری انجام دهند.

این یک دوره عملی است که هدف آن توسعه دانش آموزان تکنیک رقص معاصر و مهارت های عملکرد است. دانش آموزان هر هفته در 11 کلاس عملی: 6 کلاس رقص معاصر؛ 2 کلاس کلاسیک روش های باله؛ 2 کلاس تهویه بدن (مانند پیلاتیز یا یوگا)؛ و 1 کلاس خلاق / رقص. هر دوره دانش آموزان این فرصت را به یاد می گیرند که سه تکنیک رقص معاصر مانند گراهام، کانینگهام، هورتون، لیمون و تکنیک های آزادی را یاد بگیرند.

دانش آموزان فرصتی برای به اشتراک گذاشتن یادگیری خود و انجام کار ایجاد شده در پایان هر دوره خواهند داشت.

هیچ نیازی به ورود رسمی وجود ندارد. انتظار می رود که کاندیداها دارای تجربه عملی در رقص معاصر باشند و بر اساس تعهد و تمایل خود برای انجام آموزش، بر اساس فرم درخواست تکمیل شده خود، انتخاب شوند.

دانش آموزان می توانند مدارک تحصیلی شناخته شده ملی را از گواهی QCF Level 1 تا QCF سطح 4 دیپلم (معادل سال اول تحصیل در مقطع کارشناسی) انتخاب کنند.

برنامه های کاربردی نزدیک: 30 ژوئن 2015 .

از تاریخ 10 جولای 2015، متقاضیان از نتایج درخواست مطلع خواهند شد

این دوره برای چه کسانی است؟

این دوره برای جوانان و بزرگسالان (16 ساله) علاقمند به توسعه تکنیک رقص معاصر و مهارت های عملکردی است. این دوره مناسب افرادی با طیف وسیعی از تجربیات است: رقصنده هایی که ممکن است علاقه مند به حرفه حرفه ای باشند، آمادگی برای شنوایی و یا علاقه مند به آموزش حرفه ای تمام وقت باشند. کسانی که مایل به دنبال کردن حرفه ای در رقص اجتماعی یا آموزش رقص هستند. و کسانی که مایل به خود در آموزش رقص برای توسعه شخصی یا حرفه ای ظاهر می شوند.

ما به ویژه برنامه های کاربردی را از دانش آموزان بالغ که ممکن است احساس کنند که سن آنها مانع درخواست برای آموزش رقص حرفه ای است، تشویق می کنیم.

دانش آموزان با توجه به تجربه و توانایی خود گروه بندی می شوند. در ابتدا دانشجویان بر اساس اطلاعات ارائه شده در فرم درخواست خود، یک گروه را اختصاص می دهند. دانش آموزان در چند هفته اول این مدت ارزیابی خواهند شد تا اطمینان حاصل شود که آنها در گروه صحیح قرار می گیرند و در صورت لزوم دوباره اختصاص داده می شوند.

شرایط ورود

هیچ الزامات ورودی رسمی وجود ندارد و هیچ آزمایشی وجود ندارد. انتظار می رود که کاندیداها تجربهی عملی در رقص یا رقص معاصر داشته باشند و براساس تعهد و انگیزه خود برای انجام آموزش، همانطور که در فرم درخواست تکمیل شده نشان داده شده، انتخاب خواهند شد.

این یک دوره فشرده است و ما آن را برای مبتدیان مطلوب توصیه نمی کنیم. اگر شما هیچ تجربه رقص معاصر ندارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اعتراض به برخی کلاس ها اقدام کنید تا مطمئن شوید رقص معاصر برای شما مناسب است.

محتوای دوره

این یک دوره عملی است، تمرکز بر بهبود تکنیک رقص رقص و مهارت های عملکرد. هر هفته دانش آموزان در 11 کلاس عملی، از جمله کلاس های معاصر و کلاسیک، تهویه بدن و جلسات خلاقیت خلاق شرکت خواهند کرد.

برنامه درسی نیمه وقت

 • 6 کلاس کلاس های معاصر (سبک ها هر اصطلاح را تغییر می دهند)
 • 2 کلاس کلاس های تکنیک باله کلاسیک
 • 2 کلاس کلاس تهویه بدن (مانند پیلاتس یا یوگا)
 • کلاس 1 خلاقیت / خلاقیت

هر دوره دانش آموزان این فرصت را به یاد می گیرند که سه تکنیک رقص معاصر مانند گراهام، کانینگهام، هورتون، لیمون و تکنیک های آزادی را یاد بگیرند.

دانشجویان نیز هر هفته یک جلسه "رایگان" / غیر برنامه ریزی دارند که برای سال های مختلف برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، به عنوان مثال: آموزش گروهی و یک به یک با معلمان دوره؛ تهیه نمونه کارها از شواهد؛ آماده سازی ارزیابی؛ تمرینات و کارگاه ها / استاد کلاسی ها.

دانش آموزان فرصتی برای به اشتراک گذاشتن یادگیری خود و انجام کارهایی که در طی جلسات خلاقانه / رقص در پایان هر دوره ایجاد کرده اند، انجام می دهند.

چه مدارکی را کسب خواهم کرد؟

دوره پایه یک برنامه انعطاف پذیر است و دانش آموزان ممکن است مدارک مختلفی را بپذیرند، که بستگی به سطح تجربه قبلی و مدارک تحصیلی آنها باشد. مدارک زیر ارائه می شود:

 • گواهینامه سطح 1 در مهارت های عملکرد با استفاده از رقص (معادل GCSE نمرات DG یا دیپلم بنیاد)
 • گواهینامه سطح 2 در مهارت های عملکرد با استفاده از رقص (معادل GCSE نمرات AC یا دیپلم اول)
 • دیپلم سطح 3 یا دیپلم توسعه یافته در مهارتهای عملکرد (معادل سطح A یا دیپلم توسعه یافته) - نقاط UCAS (TBC) را جذب می کند
 • دیپلم سطح 4 در اجرایی - رقص معاصر (معادل سال اول تحصیل در مقطع کارشناسی یا HNC)

دانش آموزان مدارک خود را با سرعت خود می گیرند دانش آموز با تجربه رقص محدود ممکن است بخواهد در سطح اول در اولین دوره شروع کند و از طریق سطوح 2 و 3 در طول سال پیشرفت کند.

دانش آموزانی که تجربه رقص بیشتری دارند یا با شرایط موجود، می توانند در سطح 3 یا 4 سطح را شروع کنند.

برای رسیدن به سطح 4، دانش آموزان انتظار می رود که مهارت های فنی و مهارت های خوب را در معیار استاندارد یک ساله مدرک کارشناسی ارایه دهند. فقط کسانی که می توانند این استاندارد را نشان دهند، مجاز به انجام واجد شرایط سطح 4 خواهند بود.

مشارکت در مدارک تحصیلی اختیاری است و دانش آموزان ممکن است بدون نیاز به شرایط خاص، آموزش را کامل کنند.

مدت دوره و ساعت مطالعه

این دوره یک ساله است که بیش از سی و شش هفته تحویل داده شده است. این دوره در دوران مدرسه ساختار یافته است و دانش آموزان در نیمه نخست شکست خواهند خورد.

تاریخ دوره 2015/2016 عبارتند از:

 • دوره 1: 14 سپتامبر - 20 دسامبر 2015 (نیمه دوره 26 - 30 اکتبر)
 • دوره 2: 4 ژانویه - 24 مارس 2016 (نیمه دوره 15 - 19 فوریه)
 • دوره 3: 11 آوریل - 10 جولای 2016 (نیمه دوره 30 مه - 3 ژوئن)

دانش آموزان می توانند در شب ها و تعطیلات آخر هفته یا در طول روز مطالعه کنند.

شب / آخر هفته

 • دوشنبه شب: 17:30 - 21:45
 • روز چهارشنبه: 17:30 - 21:45
 • شنبه: 9:00 - 18:00

روز

 • پنج شنبه: 9:00 - 18:00
 • جمعه: 9:00 - 18:00

دانش آموزانی که دارای مدارک تحصیلی هستند، لازم است ساعت های بیشتری از وقت شخصی خود را برای تکمیل پرونده های خود از شواهد و آمادگی و تمرین برای ارزیابی ها و امتحانات عملی خود بپردازند.

هزینه دوره

هزینه های دوره در سه دوره چهار هفته قبل از هر دوره پرداخت می شود. سپرده 200 پوند لازم است تا مکان شما را تأمین کند (که از هزینه های مدت 1 محاسبه می شود).

 • سپرده گذاری: 200 پوند
 • دوره 1: 885 پوند
 • دوره 2: 1080 پوند
 • دوره 3: 1080 پوند
 • هزینه های TOTAL: 3،245 پوند

هزینه ها شامل تمام هزینه ثبت نام و هزینه تحصیل هستند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط ​Bradford Dance Centre »

این دوره واقع در پردیس
Duration
پاره وقت
Price
3,245 GBP
Deadline
درخواست اطلاعات
Applicants will be notified of the outcome of the application by: 10 July 2015
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Applicants will be notified of the outcome of the application by: 10 July 2015
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Applicants will be notified of the outcome of the application by: 10 July 2015
End Date