گواهی نامه عکاسی حرفه ای عکاسی حرفه ای فرانسه RNCP (1 سال)

Spéos Paris-London Photographic Institute

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی نامه عکاسی حرفه ای عکاسی حرفه ای فرانسه RNCP (1 سال)

Spéos Paris-London Photographic Institute

این برنامه برای ثبت نام در پروپوزل National de la Certification Professionnel (RNCP) در تاریخ 22 دسامبر 2014 به چاپ رسانده است.

Il comprend trois étapes:

  • عینک آفتابی این ساعت را برای شما آماده کرده ایم که به شما اجازه می دهد عکس های حرفه ای را به صورت یک عکاسی در اختیار شما قرار دهیم.
  • پیمان لایو deuxième étape مجهز به ماژول های ماژول های سفارشی کارشناسان به juin و juillet (voir ci-dessous).
  • La troisième étape est celle du affaires، au cours de laquelle l'étudiant réfléchit sur ment posnement en début de carrière et rédige son rapport. ایشان فرزند را به مرحله اجرا در آورده و در جلسات هیئت منصفه حضور پیدا می کنند: در صورت تمایل به برگزاری جلسات رسمی، می بایستی از جهت گیری های مهم و متنوعی که در آن برنامه ریزی شده است، برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده و برنامه ریزی شده باشد. .

با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به راحتی و بدون هیچ مشکلی با دیگران ارتباط برقرار کنید. به علاوه اطلاعات، مشاوره نووس.

کدام یک از متخصصان ماژول های خبره؟

ماژول های لوس کارشناسان برنامه های برنامه Photographie professionnelle (en 32 semaines ou en deux ans).

Les étudiants peuvent s'inscrire dans la continuité du program de Photographie professionnelle ou venir complieter form les années suivantes. کارشناسان ماژول های مدرن و مدرن را در اختیار شما قرار می دهد.

L'étudiant approfondit sa connaissance du travail de photographe en pratiquant son métier dans des condition professionnelles. در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار می گیرد و به همین راحتی می توان لینک ها را از لیست پسورد های خود حذف کرد.

متخصصان لس آنجلس معتقدند که آئینه های سازمانی برای حرفه ای شدن به کار برده می شود و از آن به بعد، از سالن کنفرانس d'Arles، به فرانسه برگزار می شود. ایشان در حال حاضر در حال تحصیل هستند. ایشان به دنبال جذب سرمایه گذاران و ایجاد فرصت های شغلی مناسب در زمینه های مختلف در زمینه حسابداری و بازرگانی می باشند.

کارشناس ماژول: Le business de la photo

Durée: - 5 semaines en deux parties.

متخصصان حرفه ای و کارشناسان متشکل از مدیران و مدیران فعالیت های عکاسی می باشند. ماژول Le marché و métiers de la photographie، le droit d 'auteur، démarche commerciale، gétion comptable و financière des activités liées à la photographie. ماژول Le module به شما این امکان را می دهد که به راحتی و با دقت تصاویر را مشاهده کنید. Il comprend des rencontres avec les différents acteurs du métier: gétion de photothèque vue par des photographs indépendants، عکس های عکاسی و عکس های بانکی. استفاده از سیسکو به دلیل استفاده از تصاویر و عکس ها شرکت کنندگان در لست شرکت توانمندسازی حرفه ای و حرفه ای را در زمینه های مختلف به نمایش می گذارند و از این طریق عکس های خود را در اختیار کاربران قرار می دهند: تصاویر هنرمندان (iconographs en presse، dans l'édition et dans la publicité)، artistes art، .

کارشناس ماژول: Studio avancé

Durée: - 3 semaines (se déroule en même temps que le médée modére "photoreportage avancé").

Les étudiants با توجه به شرایط حرفه ای و توسعه ی جنبه های مختلفی که در این زمینه به چشم می خورد، می توان به موارد زیر اشاره کرد: لباس، لباس، دکوراسیون ... ماژول های آماده یابی برای محصولات تبلیغاتی در زمینه ی عکس های تبلیغاتی: برنده ی جایزه ی تبلیغاتی بعد از تولید، retouches spécifiques (نمونه مثال: culinaire، peau، bijoux)، la prize de vue en extérieur.

Plusieurs به ​​شما این امکان را می دهد که به راحتی کارهای خود را انجام دهید.

کارشناس ماژول: خبرنامه عکس

- Durée: 3 semaines (se déroule en même temps que le mod expert "studio avancé").

عکاسی مجله عکاسی و فیلمبرداری، عکاسی و فیلمبرداری، عکاسی و فیلمبرداری. محققان لس آنجلینا جولی را مسئولیت می دانند، در حالیکه در حال ویرایش هستند، پشتیبانی می کند. در صورت تمایل می توانید به سایت های زیر مراجعه کنید و در اختیار علاقه مندان قرار دهید تا بتوانید کارایی خود را افزایش دهید. Plusieurs به ​​شما این امکان را می دهد که به راحتی کارهای خود را انجام دهید.

کویتس

  • 23.500 € پرفیومتر
  • 25.000 € برای صرفه جویی در وقت و هزینه
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
23,500 EUR
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
فرانسه - Paris, Île-de-France
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
سپتامبر 2019
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات