گواهی نامه عکاسی حرفه ای فرانسه RNCP سطح I و 7 (2 سال)

Spéos Paris-London Photographic Institute

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهی نامه عکاسی حرفه ای فرانسه RNCP سطح I و 7 (2 سال)

Spéos Paris-London Photographic Institute

این برنامه در فرمانی از تاریخ 22 دسامبر 2014 در مجله ملی تحقیقات حرفه ای Professionals (RNCP) ثبت شده است - در مجله ی Journal of December 31st، 2014 منتشر شده است. این شامل سه مرحله است:

  • عکاسی حرفه ای در برنامه دو ساله، از سپتامبر تا مه (ترم اول و دوم) و سپس از سپتامبر تا مه (ترم 3 و 4).
  • ماژول های کارشناسی، از پایان ماه تا ژوئیه (به زیر).
  • برنامه ریزی و تدوین طرح کسب و کار، که باید دو بار به هیئت داوران ارجاع شود: دفاع متقابل پیش از پروژه، دانش آموزان را قادر می سازد تا امکان و هماهنگی پروژه های حرفه ای خود را تأیید کنند؛ نظرات هیئت منصفه نهایی به بررسی اجرای پروژه های آینده می پردازند.

سطوح I و 7 RNCP تدبیر عکاسی نیز از طریق یک روش VAE ("Validation des Acquis de l'Expérience" - فرایندی فرانسوی که با استفاده از آن می تواند تجربه کار را به سطوح آموزشی تبدیل کند) نیز قابل دسترسی است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ماژول های کارشناس چیست؟

ماژول های کارشناسانه در جهت تقویت دانش و مهارت های قبلی شرکت کنندگان در زمینه هایی هستند که بیشتر از بازار حرفه ای مورد نیاز هستند. آنها موضوعاتی از مدیریت کسب و کار، مدیریت تصویر و نشر، عکاسی و عکسبرداری استودیویی و گزارش تصویری را پوشش می دهند که ترکیبی از نظریه و عمل است. برای 8 هفته در مجموع، شرکت کنندگان با حرفه ای عکاسی از حوزه های مختلف ملاقات می کنند، که تجربه و دانش خود را از تخصص های مربوطه خود به اشتراک می گذارند. دانش آموزان می توانند بلافاصله پس از اتمام عکاسی حرفه ای در برنامه دو ساله ثبت نام کنند یا به Speos برای تکمیل آموزش خود در سال های بعد مراجعه کنند. آنها می توانند برای 1 یا 2 ماژول ثبت نام کنند، تحت نظارت حرفه ای در زمینه عکاسی. در ماه جولای، دانش آموزان به طور مساوی برای چندین روز در Rencontres d'Arles شرکت می کنند که یکی از بزرگترین رویدادهای عکاسی بین المللی است که طی آن نمایشگاه ها را مشاهده می کنند، پرتفوی خود را ارائه می دهند و شبکه را آغاز می کنند.

  • ماژول کارشناس: کسب و کار عکس
  • ماژول کارشناس: عکاسی پیشرفته استودیو
  • ماژول کارشناس: گزارش پیشرفته عکس
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • فرانسوی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
23,500
Locations
فرانسه - Paris, Île-de-France
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات