توضیحات رسمی را مطالعه کنید

HSK 2 (ماندارین چینی) یک دوره کوتاه مدت 40 ساعته است که برای مبتدیان به دنبال یادگیری ماندارین است. HSK 2 دومین دوره از HSK است. ما مدارک HSK 1-6 را ارائه می دهیم.

سطح HSK 2 شما را قادر می سازد تا 150 لغت اضافی را برای کسانی که در سطح HSK 1 آموخته می شوند یاد بگیرند: شما قادر خواهید بود با وظایف ساده ای که نیاز به تبادل مستقیم اطلاعات در مورد معرفی خانواده ها، محل اقامت، سرگرمی ها، تخصص ها، قدردانی، عفو ، استقبال، زمان خاص، خرید، حمل و نقل، احساسات، پیشنهادات، مقایسه ها و غیره

HSK یک امتحان استاندارد بین المللی است که مهارت های زبان چینی را تست و امتیاز می دهد. شش سطوح آزمون وجود دارد و آزمونگرانی که شش آزمون HSK را تحویل می دهند قادر خواهند بود از توانایی به کار بردن عبارات ساده چینی برای به طور موثر خود را به صورت خوراکی و بر روی کاغذ بیان کنند. اخذ گواهی HSK 2 به شما یک گواهینامه بین المللی صلاحیت در چینی می دهد.

این دوره توسط موسسه کنفوسیوس طب سنتی چینی (CITCM) ارائه می شود که با ارائه طیف وسیعی از کارگاه ها و دوره ها، فرهنگ چینی و پزشکی چینی را ارتقا می دهد.


قابلیت کارکرد

گواهینامه HSK یک طرح معاینه بین المللی است که به کارفرمایان نشان می دهد که توانایی زبان شناسان شما در ماندارین چینی است. ما مدارک HSK 1-6 را ارائه می دهیم.


خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

  • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
  • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


آموزش دادن و یادگیری

  • دو ساعت آموزش تماس در هفته
  • هفت ساعت خودآموزی در هفته
  • کلاس ها در مهمانی ها و شب ها ارائه می شود
  • هیچ کارآموزی وجود ندارد، اما تمرینات و برگه های آموزشی به شما کمک خواهد کرد تا خود را با خود مطالعه کنید
  • امتحان ها هر ماه اجرا می شود تا آن را برای یادگیرنده انعطاف پذیر ایجاد کند


شرایط ورود

شما باید HSK 1 را برای HSK 2 تکمیل کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 51 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 26, 2019
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
40 
پاره وقت
Price
360 GBP
هزینه دوره 360 پوند و هزینه امتحان است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019