توضیحات رسمی را مطالعه کنید

HSK 3 (ماندارین چینی) یک دوره نیمه وقت 70 ساعته ایده آل برای مبتدیان است که به دنبال یادگیری ماندارین هستند. این سومین دوره از HSK است. ما مدارک HSK 1-6 را ارائه می دهیم.

سطح HSK 3 شما را قادر می سازد 300 کلمه اضافی برای کسانی که در HSK سطح 1 و 2 آموخته می شود یاد بگیرند: شما قادر خواهید بود در سطح ابتدایی چینی ها صحبت کنید و در مورد زندگی روزانه، تحصیلی و حرفه ای خود، مانند بازدید از پزشکان، ورزش ، سرگرمی، توصیف ظاهر و شخصیت ها، و غیره نیز معرفی می شود.

HSK یک امتحان استاندارد بین المللی است که مهارت های زبان چینی را تست و امتیاز می دهد. شش سطوح آزمون وجود دارد و آزمونگرانی که شش آزمون HSK را تحویل می دهند قادر خواهند بود از توانایی به کار بردن عبارات ساده چینی برای به طور موثر خود را به صورت خوراکی و بر روی کاغذ بیان کنند. اخذ گواهی HSK 3 به شما یک گواهینامه بین المللی صلاحیت در چینی می دهد.

این دوره توسط موسسه کنفوسیوس طب سنتی چینی (CITCM) ارائه می شود که با ارائه طیف وسیعی از کارگاه ها و دوره ها، فرهنگ چینی و پزشکی چینی را ارتقا می دهد.


قابلیت کارکرد

گواهی HSK یک طرح معاینه بین المللی شناخته شده است و به کارفرمایان نشان می دهد که توانایی زبان شناسان شما در ماندارین چینی است. ما مدارک HSK 1-6 را ارائه می دهیم.


خدمات کارفرما

ما سال تحصیلی کارشناسی کارشناسی ارشد برای سال دوم در رشته - The Times University of the Times and Sunday Times Good 2018، 2019.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

  • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
  • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


آموزش دادن و یادگیری

  • دو ساعت آموزش تماس در هفته
  • هفت ساعت خودآموزی در هفته
  • هیچ کارآموزی وجود ندارد، اما دانش آموزان تمرینات و کارنامه ها را برای کمک به آنها برای خودشان مطالعه می کنند. یک معاینه وجود دارد که مهارت های خواندن و گوش دادن را آزمایش می کند
  • امتحان هر ماه اجرا می شود تا آن را برای یادگیرنده انعطاف پذیرتر کند اگر شما نیاز به زمان بیشتری برای تجدید نظر دارید، می توانید معاینه را تا ماه بعد ادامه دهید


شرایط ورود

باید HSK 2 را تکمیل کنید تا HSK 3 پیشرفت کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 51 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی February 26, 2019
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
70 
پاره وقت
Price
630 GBP
هزینه این دوره 630 پوند به اضافه هزینه امتحان است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019