IELTS دوره آمادگی

Cairns Language Centre

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

IELTS دوره آمادگی

Cairns Language Centre

آیلتس سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی است. این طرح برای ارزیابی توانایی زبان کاندیداهائی که نیاز به تحصیل یا کار دارند، زبان انگلیسی زبان ارتباطات است. آیلتس با بالاترین استانداردهای بین المللی ارزیابی زبان مطابقت دارد.

آیلتس توسط دانشگاه ها و کارفرمایان در بسیاری از کشورها، از جمله استرالیا، کانادا، نیوزیلند، انگلستان و ایالات متحده آمریکا به رسمیت شناخته شده است. همچنین توسط سازمان های حرفه ای، مقامات مهاجرت و سایر سازمان های دولتی به رسمیت شناخته شده است.

چه انتظاراتی

ایجاد مهارت های ارتباطی خود را به زبان انگلیسی کلید موفقیت در آزمون IELTS است. کلاس های ما به طور خاص طراحی شده اند تا به شما کمک کند تا بالاترین نمره امتحان IELTS را بدست آورید. شما تحت معلمان خوبی آموزش خواهید دید که به استراتژی های آزمون خاصی آموزش خواهند داد که همچنین مهارت کلی زبان انگلیسی شما را بهبود می بخشد.

آمادگی برای آیلتس من به طور کلی

  • هر دوشنبه (بجز تعطیلات عمومی) شروع کنید
  • برنامه های ما برای نیازهای فردی و سطح زبان انگلیسی طراحی شده اند
  • بین IELTS Basic، IELTS Intensive و IELTS فوق العاده شدید برای کلاس آمادگی آزمون را انتخاب کنید
  • IELTS Basic و Intensive: شما می توانید انتخاب کنید که آیا ترجیح می دهید 1-12 یا 1-17 هفته مطالعه کنید
  • شما می توانید بین 2 تا 52 هفته مطالعه کنید.

دوره های آیلتس ما برای دانش آموزانی که می خواهند حداکثر پیشرفت را با تمرکز بر ورود به آموزش عالی و / یا ویزای اقامت استرالیا طراحی کنند، طراحی شده است. نمره IELTS شما سطح مهارت های انگلیسی شما را نشان می دهد، بنابراین بهبود کلی زبان انگلیسی بهترین راه برای بهبود نمره شماست. برای تکمیل فعالیت های فردی شما، IELTS همچنین مواد آماده آماده سازی را فراهم می کند. این شامل، به عنوان مثال، آزمایش نمونه های رایگان و فیلم ها است.

شرایط اخذ ویزا

نمره مورد نیاز برای آزمون IELTS شما توسط دولت، انجمن حرفه ای یا موسسه ای که شما درخواست می کنید تعیین می شود. اگر قصد دارید برای تحصیل یا کار به استرالیا بپیوندید، باید درباره تغییرات اخیر دولت که بر روی نمره آیلتس شما نیاز دارید تا به نیازهای خود برسید، می دانید.

دانش آموزان در ویزای بازدید کننده ممکن است تا 12 هفته مطالعه کنند. دانشجویان در ویزای کار تعطیلات ممکن است تا 17 هفته تحصیل کنند. لطفا توصیه شود که ثبت نام (®) دوره بیش از 12 هفته معمولا نیاز به یک ویزا دانشجویی.

اگر سؤال دیگری دارید، می توانید با دفتر بین المللی دانشجویان ما تماس بگیرید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 4, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
1 - 52 
پاره وقت
تمام وقت
Locations
استرالیا - Cairns, Queensland
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
استرالیا - Cairns, Queensland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات