INCAE - <span translate="no">UNITAR</span> دیپلم اجرایی در امور رهبری کسب و کار و بین المللی

عمومی

شرح برنامه

133531_INCAE-UNITAR.jpg

در دنیایی که به طور فزاینده ای به هم پیوسته و جهانی شده است ، رهبران در همه بخش ها برای حل چالش های پیچیده در سطح بین المللی ، منطقه ای ، ملی و / یا فرعی ، باید با هم همکاری کنند و به همان زبان صحبت کنند.

آن را در برابر این پس زمینه که دیپلم اجرایی در رهبری کسب و کار و امور بین الملل تحویل داده شده توسط سازمان ملل متحد آموزش و پژوهش (است UNITAR ) و INCAE مدرسه کسب و کار دارای اهمیت زیادی است. این برنامه نه تنها درک عمیقی از چشم انداز سیاسی و اقتصادی بین المللی فعلی بین المللی را در اختیارتان قرار می دهد ، بلکه مهارت های نرم مورد نیاز شما را برای یک حرفه بین المللی موفق ، چه در سطح عمومی ، چه در بخش خصوصی و چه در غیر شما فراهم می کند. بخش سود

دیپلم اجرایی رهبری مشاغل و امور بین الملل همچنین به دانشجویان این امکان را می دهد تا شبکه قدرتمندی بسازند و در تغییر زندگی ، بخش ها و کشورها تأثیر بگذارند.

اهداف یادگیری

  • تهیه رهبران در بخش های عمومی ، خصوصی و غیرانتفاعی در امور بین الملل برای هدایت ابتکارات تحول گرا.
  • برای توسعه قابلیت های موفقیت آمیز در محیط های بین المللی که نیاز به رهبری ، مذاکره و مهارت سخنرانی عمومی دارند.
  • فراهم کردن درک درستی از چشم انداز بین المللی اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و مهارت های لازم برای پیشبرد برنامه های توسعه.

مخاطب هدف

این برنامه برای رهبران بخش های دولتی ، خصوصی و غیرانتفاعی در نظر گرفته شده است. این شامل ، اما محدود به کارکنان سازمان های بین المللی ، بین دولتی و غیر دولتی ، دیپلمات ها ، مقامات دولتی و متخصصان بخش خصوصی ، با حداقل 3 سال تجربه حرفه ای مسئولانه است.

133529_133476_PalaisdesNations.png

ژان مارک فر / عکس سازمان ملل

درباره UNITAR

پژوهشکده آموزش و تحقیقات سازمان ملل متحد ( UNITAR ) راه حل های نوآوری یادگیری را برای افراد ، سازمان ها و موسسات فراهم می کند تا تصمیم گیری جهانی را ارتقا بخشد و از اقدامات در سطح کشور برای شکل دادن به آینده ای بهتر حمایت کند.

UNITAR در سال 1963 برای آموزش و تجهیز دیپلمات های جوان از کشورهای عضو تازه مستقل سازمان ملل با دانش و مهارت های لازم برای حرکت در محیط دیپلماتیک ایجاد شد.

با گذشت سالها ، UNITAR تخصص و تجربه منحصر به فردی در طراحی و ارائه انواع فعالیتهای آموزشی کسب کرده است. ما در ارائه راه حل های یادگیری سفارشی و خلاقانه به مؤسسات و افراد از بخش های دولتی و خصوصی به یک موسسه پیشرو تبدیل شده ایم.

درباره INCAE

INCAE دانشکده تجاری پیشرو در آمریکای لاتین است و با آموزش رهبران با استعداد منطقه ای در برنامه های کارشناسی ارشد و اجرایی خود ، پیشرفت کشورهای آمریکای لاتین را ارتقا داده است. INCAE با شرکت ها ، سازمان ها و متخصصان در سطح جهانی همکاری کرده است تا با توسعه مهارت ها و ظرفیت ها برای حل مشکلات ، آنها را برای آینده آماده کند. INCAE با تأکید برنامه های خود بر پایداری در منطقه و مسئولیت های اجتماعی ، چشم انداز جهانی را در پیش گرفته است. اخیراً ، INCAE شاخص پیشرفت اجتماعی را به عنوان یک اقدام قدرتمند از بهزیستی و رقابت در آمریکای لاتین به تصویب رسانده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Established in 1997, UNITAR International University (UNITAR) is a visionary and well-governed institution, known for being the first virtual university in Southeast Asia and one of the pioneering pri ... اطلاعات بیشتر

Established in 1997, UNITAR International University (UNITAR) is a visionary and well-governed institution, known for being the first virtual university in Southeast Asia and one of the pioneering private universities in Malaysia. اطلاعات محدود