گواهینامه ITIL® - بنیاد، متوسط، کارشناس

Zeus Consulting

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

گواهینامه ITIL® - بنیاد، متوسط، کارشناس

Zeus Consulting

رویکرد به طور گسترده ای در مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در جهان است. مهارت های فناوری اطلاعات به تنهایی دیگر برای یک حرفه ای فناوری اطلاعات و یا شرکت یک دارایی نیستند. حرفه ای ها باید تخصص فناوری اطلاعات خود را با درک کسب و کار و تمرکز بر بهبود خدمات مداوم متمرکز کنند. ITIL® می تواند با ترویج استفاده بهینه از دارایی های آن - فرایندهای مردم و تکنولوژی، صرفه جویی در هزینه های عالی را برای یک سازمان انجام دهد. Zeus Consulting مجموعه ای کامل از دوره های آموزشی نوآورانه ITIL را از سطح آگاهی، بنیاد و متوسط ​​تا سطح گواهینامه های کارشناسان ارائه می دهد.

ITIL® چیست؟

ITIL® (کتابخانه زیرساخت فناوری اطلاعات) رویکرد به طور گسترده ای در مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در جهان با بیش از 1،500،000 گواهینامه است. ITIL® که توسط اداره بازرگانی دولتی انگلستان (OGC) توسعه یافته است، به طور کامل با ISO / IEC 20000، اولین استاندارد مدیریت خدمات بین المللی برای صدور گواهینامه و انطباق سازمانی، سازگار است.

برای ITIL® چه کسی است؟

- متخصصان فناوری اطلاعات که در تحویل و یا پشتیبانی از خدمات فناوری اطلاعات شرکت دارند - متخصصان کسب و کار که نیاز به درک بیشتر در مورد چگونگی فناوری اطلاعات می توانند به حداکثر رساندن پتانسیل کسب و کار خود کمک کنند.

طرح واجد شرایط ITIL®

بنیاد ITIL این سطح مناسب برای افرادی است که نیاز به درک پایه ای از چارچوب ITIL و چگونگی استفاده از آن برای ارتقاء کیفیت مدیریت خدمات IT در یک سازمان دارند. ITIL® Midmediate این سطح مناسب برای کسانی است که نیاز به درک عمیق تر از مدیریت خدمات ITIL و چگونگی اجرای آن برای بهبود کیفیت مدیریت خدمات IT در یک سازمان دارد. ITIL® Expert این سطح با جمع آوری 22 اعتبار از طریق دو سطح اول طرح بدست می آید.

درباره مربی

Naseeb Roumia کمک به بهترین روش های مدیریت در زمینه مدیریت خدمات، مدیریت

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • عربی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
3 - 20 
تمام وقت
Price
قیمت
رایگان
Locations
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
امارات متحده عربی - Dubai, Dubai
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات