برنامه بین المللی بنیاد - قانون

The University of Law

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه بین المللی بنیاد - قانون

The University of Law

برنامه بین المللی بنیاد - قانون

برنامه بنیاد بین المللی حقوق یک دوره یک ساله است که Pathway تحصیل در مقطع کارشناسی را در قانون فراهم می کند.

دانش آموزان درک مفیدی از طیف وسیعی از موضوعات حقوقی تاریخی و معاصر مانند قانون مدنی و کیفری، توسعه نهادهای قانونی و قوانین بریتانیا، اتحادیه اروپا و بین المللی به دست خواهند آورد. دانش آموزان نیز یک پروژه تحقیقاتی را انجام خواهند داد که به آنها اجازه می دهد تا دانش حقوقی خود را، و همچنین زبان دانشگاهی، حسابداری و مهارت های تحقیقاتی که در برنامه به دست می آورند، به نمایش بگذارند. در تکمیل موفقیت آمیز *، دانش آموزان قادر به شروع یک دوره حقوق سه ساله خواهند بود، در یکی از The University of Law هفت پردیس در شهرهای سراسر انگلستان. (* حداقل 50٪ کلی و 60٪ در ماژول انگلیسی IFP - قانون، دانش آموزان را تضمین می کند به یک دوره استاندارد سه ساله در مقطع کارشناسی در ULaw).

الزامات دوره

  • دانش آموزان باید با موفقیت تحصیلات متوسطه (معمولا حداقل 11 سال تحصیل) را شامل می شوند، از قبیل موفقیت در ریاضیات در سطح دبیرستان. این برنامه برای دانش آموزان بریتانیایی در نظر گرفته نشده است و باید برنامه های چهار ساله را با یک سال پایه یکپارچه در نظر بگیرند. دانش آموزانی که در شروع دوره زیر 18 ساله هستند مجاز نیستند.
  • الزامات ورودی بین المللی: سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 5.0 یا بالاتر با حداقل 4.5 در هر جزء. لطفا توجه داشته باشید که دانش آموزانی که نیاز به ویزا دارند که IELTS را برای پذیرش ارائه می دهند، باید اطمینان حاصل کنند که IELTS برای آزمون UKVI ارائه می دهند. غیر انگلیسی انگلیس IELTS Academic برای برنامه بنیاد بین المللی قابل قبول نیست.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 2, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 1, 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
10,500 GBP
Locations
بریتانیا - لندن, England
تاریخ شروع: سپتامبر 1, 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 1, 2018
بریتانیا - لندن, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Price
10،500 پوند. واریز 250 پوند