Read the Official Description

بررسی اجمالی

این دوره نیازهای آموزشی مستمر معلمان مدرسه / کالج را که به عنوان مربیان دیگر معلمان عمل می کنند، ملاقات می کند.

این دوره شما را قادر می سازد تا دانش و درک معلمان مربیگری را از طریق معاینه بازتابی از عمل خود و همچنین دیگران به دست آورید. از طریق اکتشاف طیف وسیعی از مدل های مربیگری و مربیگری، شما مهارت های مربی حرفه ای خود را و یک نظریه شخصی از اقدام برای مربیگری را توسعه خواهید داد.

تأثیر این دوره خیلی فراتر از معلم شرکت کننده است. توسعه عملكرد آنها بر رشد حرفه اي آنها و در نهايت تمركز كلاس درس آنها بستگي دارد.

همراه با این عنصر از دوره، که در عمل ریشه دارد، یک برنامه ساختار یافته از جلسات و فعالیت های آموزش دیده وجود دارد. اینها طراحی شده اند تا دیدگاه نظری و بازتاب های انتقادی را در مورد چگونگی بهتر رویه های مشاوره ای برای توسعه هر دو طرف و مربی، افزایش دهند.

هدف این دوره:

  • ترویج یادگیری خود را از طریق توسعه دانش، مهارت ها و درک از عمل مشاوره با معلمان
  • فرصت هایی را برای توسعه تمرکز بازتابنده ای فراهم می کند
  • فهم انتقادی تحقیق، شواهد و تجربیات را در زمینه وسیع معلمان مربیگری تشویق کنید
  • ظرفیت خود را برای طراحی و انجام تحقیقات در عمل حرفه ای خود و دیگران حمایت کنید

'جلسات الهام بخش بوده اند! این یک فرصت عالی برای ملاقات با متخصصان متخصص است که ارزش فضا و ساختار را برای یادگیری راه های جدید برای بهبود عمل خود دارند. من احترام و قدردانی بیشتری نسبت به نقش مهمی که من دارم، هدایت و شکل دادن به توسعه من است. این باعث شده من تمرینکنندهی بازتاب بیشتری داشته باشم و این تنها چیزی مثبت است!

ناتالی ویلشیر

معلمان

حقایق کلیدی

جزئیات دوره

این دوره از دو مدرک 30 اعتبار تشکیل شده است.

ارزیابی

هر ماژول 30 اعتبار با یک تخصیص نامه 6،000 کلمه ای ارزیابی می شود. برای تکمیل PGCert، شما باید هر یک از پاسپورت 50 پاس را دریافت کنید.

ماژول ها

هسته

  • مکتب ابتدای معلمان (فقط به صورت چهره به چهره)
  • تمرین بر اساس تحقیق (در دسترس چهره به چهره و آنلاین)

جدول زمانی

شما می توانید جدول زمانی مثال را ببینید ، با این حال این موضوع تغییر سال در سال است و جدول زمانی زندگی خود را از طریق سیستم های مختلف جدول زمانی آنلاین در دسترس است.

ماژول هایی که ارائه می دهیم از منافع تحقیق کارکنان ما الهام گرفته شده و در نتیجه می تواند به دلایل، به عنوان مثال، تحولات تحقیقاتی یا تغییرات قانون، تغییر کند. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی است که ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی.

شغل

اهداف شغلی برای فارغ التحصیلان ما عبارتند از مشاوران، مشاوران آموزش، معلمان زبان، معلمان ابتدایی / متوسطه و مربیان حرفه ای / صنعتی و مربیان. تعدادی از فارغ التحصیلان ما در حال حاضر در استخدام در حالی که در حال انجام مطالعه نیمه وقت برای توسعه حرفه ای در حرفه انتخاب شده خود را.

اشتغال و متوسط ​​شروع حقوق و دستمزد

99.5 درصد از کارشناسان تحصیلات تکمیلی از دانشکده آموزش و پرورش که برای کار اشتغال مشغول به کار بودند و یا در طی شش ماه پس از فارغ التحصیلی به تحصیل ادامه می دادند. متوسط ​​حقوق بازنشستگی 22،500 پوند بود که بالاترین آن 38،000 پوند بود. *

* اهداف شناخته شده دوره های کارشناسی ارشد تمام وقت در سال 2016/17. حقوق براساس ميانه آن افرادي است که در انگلستان مشغول به تحصيل هستند.

حرفه و توسعه حرفه ای

این که آیا شما به دنبال افزایش چشم انداز حرفه خود و یا توسعه دانش خود هستید، یک مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ناتینگهام می تواند به شما در جایی که می خواهید کمک کند.

خدمات حرفه ای و استخدامی ما برنده جایزه در حین تحصیل و برای زندگی بعد از فارغ التحصیلی، پشتیبانی و هدایت ویژه ای را ارائه می دهد. آنها به شما در کشف و برنامه ریزی حرکت شغلی بعدی خود، از طریق رویدادهای منظم ، جلسات مهارت های رهبری کارفرمایان، فرصت های شغلی و بحث های یک به یک کمک خواهند کرد.

شرایط ورود

2: 2 (یا معادل بین المللی)؛ شما همچنین باید به عنوان یک مربی برای معلمان مشغول به کار باشید و یا در یک مدرسه یا کالج دسترسی به یک مربی / مدافع را داشته باشید

الزامات زبان انگلیسی

آیلتس: 6.5 (کمتر از 6.0 در هر عنصر)

Program taught in:
انگلیسی

See 8 more programs offered by University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Last updated October 7, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
- £ 2،430 (UK / EU) - £ 5،970 (بین المللی)
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019