توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بررسی اجمالی

بیوانفورماتیک برای تجزیه و تحلیل و تفسیر مجموعه های مجموعه داده های بیولوژیکی و پیچیده ای که به وسیله مطالعات کاربردی و تکنولوژی های توان بالا تولید می شود، مانند توالی نسل بعدی، ضروری است. از آن برای ارائه مجموعه های بعدی آزمایشات و مهمتر از همه، برای به دست آوردن درک بهتر فرایندهای بیولوژیکی استفاده می شود. داده های بیولوژیکی و پایگاه های داده ذخیره سازی آنها با نرخ بی نظیر افزایش می یابد. رویکردهای تجربی برای مطالعه پایگاه داده بزرگ برای کشف دانش، وقت گیر، پرهزینه و غالبا غیر عملی است.

از طریق ترکیبی از بیوانفورماتیک و روش های تجربی، امکان انتخاب آزمایش های کلیدی و کمک به بهینه سازی طراحی تجربی وجود دارد. الگوریتم های کامپیوتری به طور فزاینده ای برای سرعت بخشیدن فرآیند کشف دانش با کمک به شناسایی آزمایش های انتقادی برای آزمون فرضیه های ساخته شده بر اساس نتایج غربالگری محاسبات استفاده می شود.

تقاضا برای بیوانفورماتیک ماهر و محققانی که توانایی بالا هستند، به سرعت در حال افزایش است. چنین پرسنلی که بتوانند دنیای زیست شناسی و محاسبات را اداره کنند، به عنوان یکی از محرک های اصلی زیست شناسی جدید فردا خواهد بود که داده های بیشتری و دقت محور خواهد بود.

دانشکده علوم داده Perdana University دانشکده بیوانفورماتیک و رایانه، یک محیط پرورش برای دانشجویان را فراهم می کند تا بتوانند خود را برای ورود به این عرصه که به سرعت در حال گسترش است آماده کنند.

زیرمجموعه های اصلی مدرسه در زمینه بیوانفورماتیک هستند:

 • اعضای هیئت علمی بسیار واجد شرایط و منتشر شده با تجربیات و تجارب بین المللی هستند
 • تمام اعضای هیات علمی به طور کلی طیف گسترده ای از زمینه های فعلی علاقه تحقیقاتی به علوم زیستی را پوشش می دهند
 • موفقیت شرکای اصلی استراتژیک از دانشگاهی و صنعت که رهبران این حوزه هستند
 • دسترسی به منابع محاسباتی، مانند خوشه های HPC / Grid و شبکه ای از ابر رایانه ها

از طریق این دوره کوتاه یک ساله تحصیلات تکمیلی، بین کارشناسی و کارشناسی ارشد MS / Ph.D. برنامه های آموزشی Perdana University به منظور ارائه این دیپلم یک ساله تحصیلات تکمیلی در برنامه بیوانفورماتیک، تقاضای بی نظیر را برای متخصصان بیوفیزیک فراهم می کند. هدف بیش از حد این برنامه این است که توانایی دانشمندان علوم زیستی (دانش آموزان، محققان و متخصصان فناوری اطلاعات را که از زیست شناسان پشتیبانی می کنند) توانایی توسعه و یا اعمال راه حل های نوآورانه بیوانفورماتیک برای حل مشکلات بیولوژیک را با فراهم کردن آنها برای ایجاد پایه لازم برای مدیریت و معدن ثروت از داده های بیولوژیکی موجود برای کشف دانش.

این برنامه بین توافق های نظری و مهارت های عملی، با قرار گرفتن کافی از خط لوله تحقیق، از آغاز و نقد ایده ها به ارتباط و دفاع از یافته های تحقیق، تعادل ایجاد می کند. برنامه درسی طراحی شده است که به طور مستقیم با مأموریت دانشگاه در حرفه های حرفه ای آموزش داده شود تا به آنها کمک کند دانش خود را بدست آورند و به آنها بپردازند، به طور انتقادی فکر کنند و به توان بالقوه فکری خود برای دستیابی به بشریت برسند، مطابق با بالاترین استانداردهای حرفه ای و اخلاقی .

منحصر به فرد برنامه

 • اولین و تنها دیپلم کارشناسی ارشد در برنامه بیوانفورماتیک ارائه شده در مالزی
 • یک برنامه رشد خانگی، مطابق نقشه راه بیوانفورماتیک وزارت علوم، فن آوری و نوآوری، مالزی (MOSTI)
 • برنامه درسی با نیازهای صنعت بیوانفورماتیک و جامعه علمی سازگار است
 • یک برنامه یک ساله برای پر کردن شکاف میان برنامه های کارشناسی محلی و برنامه های کارشناسی ارشد در بیوانفورماتیک
 • تعداد دانش آموزان کم در هر درسی برای آموزش با کیفیت
 • دانش آموزان از زیست شناسی خالص، علوم رایانه یا علوم زیستی تشویق می شوند تا ثبت نام کنند تا سفر خود را به بیوانفورماتیک آغاز کنند

مزایای این برنامه

فارغ التحصیلان قادر خواهند بود:

 • راه حل های بیوانفورماتیک نوآورانه را برای مسائل پیچیده تحقیقاتی بکار ببرید
 • ادامه تحصیلات خود را در بیوانفورماتیک یا هر حوزه علوم انسانی (پایه، کاربردی یا خدماتی)
 • چشم انداز بهتر در حرفه ای در علوم زندگی، یا در دانشگاه و یا صنعت

ساختار برنامه درسی

امکانات در برنامه

آزمایشگاه های کامپیوتری با ایستگاه های کاری بالا پایان که مجهز به ابزار و وسایل پیشرفته هستند برای فعالیت های آموزشی و یادگیری دانش آموزان استفاده می شود. دانش آموزان به پایگاه های داده آنلاین و مجلات بین المللی و همچنین آخرین نرم افزار محاسباتی برای افزایش مطالعات خود دسترسی خواهند داشت. آنها همچنین توسط یک محیط یادگیری مجازی پشتیبانی می شوند که از طریق آن آنها در طول تحصیلات خود با همسالان و مربیان خود ارتباط برقرار می کنند.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Perdana University »

آخرین به روز رسانی June 8, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 3 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date