توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه تمرین پیشرفته شناختی رفتاری (CBT) شما را با تئوری و مهارت های عملی برای تبدیل شدن به یک متخصص CBT واجد شرایط و معقول پس از ساعت های مورد نیاز، زمان های بالینی و نظارت در پایان PgDip، تضمین می کند.

البته در استفاده از اصول و رویه های مثبت روانشناسی منحصر به فرد است. این دوره تجربی است و شما را برای تسهیل انعطاف پذیری، شکوفایی و توسعه مثبت هر دو برای خود و مشتریانتان آموزش می دهد.

شما فرصتی برای حضور در یک جلسه پرسش و پاسخ شخصی با دکتر کریستین Padesky و یک یا دو جلسه گروه آنلاین خواهید داشت که در آن شما قادر به بحث در مورد برخی از مسائل مربوط به مشتری مشترک برای کل گروه خواهید بود. این یک فرصت منحصر به فرد برای یادگیری از یک کلینیک کارشناسی ارشد است.

این برنامه شامل 6 ماژول 20 اعتبار در هر یک (در مجموع 120 اعتبار). اولین ماژول 3 ماژول های PgCert است. این 6 ماژول شما را قادر می سازد تا برای تأیید اعتبار به عنوان درمانگر شناختی رفتاری با انجمن روانپزشکی روان شناسی رفتاری و شناختی بریتانیا (BABCP) درخواست دهید.

پس از اتمام موفقیت آمیز PgDip شما می توانید به پیشرفت کارشناسی ارشد CBT تمرین (انعطاف پذیری و توسعه مثبت) پیشرفت کنید اگر می خواهید مهارت های تحقیقاتی خود را توسعه دهید.

PgDip دو سال طول می کشد. شما در روز پنج شنبه 20 روز در دانشگاه شرکت می کنید.


اطلاعات دوره کلیدی - مرتب شده بر اساس حالت

حالت


ماژول ها

سال 1

 • ماژول 1: مبانی CBT
 • مود 2: پروتکل های CBT پیشرفته برای ارزیابی و درمان اضطراب
 • مود 3: پروتکل های CBT پیشرفته برای ارزیابی و درمان افسردگی، خودکشی، و اعتماد به نفس پایین

سال 2

 • مود 4: رویکردهای کلاسیک و فراشناختی برای درمان سخنرانی های پیچیده
 • ماژول 5: معرفی روانشناسی مثبت
 • مدول 6: مداخلات CBT برای توسعه انعطاف پذیری و شکوفایی
 • تمام ماژول ها با ترکیب مطالعات موردی، نوار های صوتی و مقالات خود بازتاب دهنده مورد ارزیابی قرار می گیرند.


قابلیت کارکرد

در پایان PgDip شما واجد شرایط درخواست مستقل برای اعتباربخشی BABCP به عنوان یک درمانگر شناختی رفتار خواهید کرد. شما قادر به تمرین در NHS و در عمل خصوصی هستید.

این دوره به شما آموزش می دهد تا انعطاف پذیری، شکوفایی و توسعه مثبت را برای خود و مشتریان خود ایجاد کنید. این دیدگاه منحصر به فرد است و تقاضای بالایی برای فارغ التحصیلان وجود دارد که قادر به ارائه این رویکرد هستند.

ما سال تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی دانشگاه - The Times and Sunday Times Good University Guide 2018 هستیم.

در LSBU، ما می خواهیم شما را برای موفقیت حرفه ای آماده کنیم. در طول تحصیلاتتان - و برای دو سال پس از فارغ التحصیلی - به خدمات مشروط خدمات ما که شامل موارد زیر است دسترسی خواهید داشت:

 • هیئت مدیره آنلاین که در آن شما می توانید طیف گسترده ای از محل های در حال اجرا: پاره وقت، تمام وقت یا داوطلبانه. شما همچنین می توانید به مشاوران شغل ما مراجعه کنید، که همیشه در دسترس هستند تا به شما در قدم بعدی در جستجوی خود کمک کنند.
 • باشگاه های حرفه ای ما ارائه کارگاه های گروهی در مورد CV ها، تکنیک های مصاحبه و پیدا کردن تجربه کار، و همچنین ارائه برنامه های منظم از کارفرمایان در سرتاسر بخش های مختلف.

تیم کارآفرینی دانشجویی نیز می تواند به شما در ایجاد کسب و کار خود و ایجاد مهارت های کارآفرینی ارزشمند کمک کند.


قرار دادن

شما باید یک پایگاه مشتری را که در آن بیماران افسرده و مضطرب و بعضی از بیماران با ارائه های پیچیده در طی دوره را می بینید، تامین کنید. این می تواند در داخل NHS یا در عمل خصوصی باشد. شما تقریبا 2 مورد کامل در هر ماژول نیاز دارید. در مجموع، شما به 200 ساعت بالینی از تماس چهره با مخاطب با مشتریان نیاز خواهید داشت. شما همچنین باید یک سرپرست فیلد معتبر BABCP را برای یک جلسه نظارت فردی، معادل یک ساعت در هر ماه، سازماندهی کنید. علاوه بر این در طول دوره، برخی از نظارت های بالینی توسط ناظرین معتبر BABCP در دانشگاه ارائه خواهد شد.


شرایط ورود

 • اولین مدرک انگلیس (2: 1 یا بالاتر) در رشته روانشناسی یا یک موضوع مرتبط با سلامت و یک کرسی حرفه ای مانند یک پرستار، روانشناس مشاوره، روانشناس بالینی، درمانگر کار، دکتر یا کارگر اجتماعی. یا
 • درجه اول انگلستان (2: 1 یا بالاتر) در رشته روانشناسی یا موضوع مربوط به سلامت و همچنین برخی از تجربه کار با افراد مبتلا به افسردگی و اضطراب. تجربه شامل کار داوطلبانه یا اشتغال (معادل نیمه وقت) می باشد. دانش آموزان باید از طریق تماس چهره به چهره یا تماس تلفنی، حداقل 6 ماه از ارزیابی یا درمان بیماران داشته باشند. شما باید این تجربه را در برنامه خود و در مصاحبه خود نشان دهید.

ما از دانشجویان بین المللی که معادل درجه اول انگلستان (2: 1 یا بالاتر) در روانشناسی یا زمینه مرتبط و تجربه قابل توجهی از کار با افرادی که دچار افسردگی و اضطراب هستند، استقبال می کنیم. تجربه قابل توجهی شامل کار داوطلبانه یا اشتغال می شود. دانش آموزان باید از طریق مخاطب چهره به چهره یا تماس تلفنی، به طور کلی، حداقل 6 ماه در معرض بررسی یا درمان قرار گیرند. از شما خواسته خواهد شد که در فرم درخواست خود، بیانیه ای را بنویسید و جزئیات تجربه خود را مشخص کنید. در مصاحبه، شما باید شواهدی از تجربه خود را در مجموعه ای از دانش، مهارت ها و برنامه های کاربردی ارائه کنید. مدارک تحصیلی انگلیسی برای دانشجویان بین المللی: امتیاز آیلتس 6.5، مهارت کمبریج و درجه پیشرفت C.


مشتریان / بیماران

علاوه بر موارد فوق، شما باید دسترسی منظم به بیماران / بیماران بالغ که از افسردگی و اضطراب خفیف تا متوسط ​​رنج می برند و بتوانید در طول فرایند پذیرش، منبع مشتریان خود را نشان دهید. برای تکمیل دوره، حداقل از 4 تا 6 مشتری / بیمار از ارزیابی تا انتهای درمان برخوردار خواهید شد.


نظارت

شما به یک سرپرست معتبر BABCP نیاز خواهید داشت که بتواند ماهیت خود را تحت نظارت خود قرار دهد. شما باید خودتان را پیدا کنید و این شخص را درگیر کنید و بتوانید شواهدی از این را برای ما نشان دهید. ثبت نام BABCP منبع درمانگرهای شناختی شناخته شده BABCP است که ممکن است بخواهند برای این هزینه برای این نقش برای شما بازی کنند. دانشگاه همچنین نظارت بالینی را برای شما فراهم خواهد کرد. با هم این ساعت های نظارتی به شما در نظارت ورود شما کمک خواهد کرد در صورت تمایل به دنبال مسیر اعتباربخشی BABCP باشید. شما باید 20 ساعت نظارت کنید تا PgDip را منتقل کنید.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی June 11, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
4,167 GBP
سال 1 هزینه ناتوانی UK / EU: £ 4166.67؛ هزینه بین المللی: 6250 پوند.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019