Pgcert مشاوره دانشجویان بین المللی و پشتیبانی

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Pgcert مشاوره دانشجویان بین المللی و پشتیبانی

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

مشاوره PGCert بین المللی دانشجویی و پشتیبانی

اصولا این برنامه افراد را قادر خواهد کار با دانش آموزان بین المللی (به عنوان مثال در خدمات پشتیبانی دانشجویی و دفاتر بین المللی) در بخش مستقل (به عنوان مثال. مدارس انگلیسی زبان، مدارس دولتی)، و در آموزش عالی و بیشتر به طور سیستماتیک توسعه، گسترش و تعمیق دانش خود را از هر دو تئوری و عمل.

در جو فراگیر تغییر محلی، ملی و بین المللی، مانند حرفه ای ها نیاز به تخصص در تفسیر تغییر چارچوب سیاسی، اجتماعی و حقوقی، در کنار جنبه های فرهنگی و روانی-اجتماعی کمک و کار مشاوره با انواع دانشجویان بین المللی. این برنامه به مسائل اصلی پیش روی مشاوران دانشجویی بین المللی در روز به روز زندگی کار خود را به آدرس.

شورای بریتانیا در امور دانشجویان بین المللی (UKCISA) انتخاب کرده است دانشگاه ناتینگهام در آموزش و پرورش، با تخصص خود را در مشاوره و آموزش بین المللی، به عنوان نهاد مورد نظر خود را برای ارائه این مدرک نوآورانه برای کار حرفه ای در بخش.

"ما بسیار خوشحال هستیم به کار کردن با دانشگاه ناتینگهام در این فرصت های جدید هیجان انگیز برای افزایش توسعه حرفه ای از مشاوران بین المللی دانشجویی و کارکنان مرتبط است. نقش ISA هرگز به رفاه دانش آموزان و فعالیت های بین المللی موسسه آنها بسیار مهم تر بوده است. "
بئاتریس مریک، مدیر خدمات و پژوهش، UKCISA

جزئیات دوره

دوره شامل چهار ماژول هسته 15-اعتباری. هر ماژول در دو تحویل داده و یک بلوک فشرده نیم روز در مجموع 15 ساعت (به طور کلی چهار ساعت در روز جمعه، هفت ساعت در روز شنبه و چهار ساعت در روز یکشنبه).

شما نیز مورد نیاز برای شرکت در یک رویداد القایی در پنجشنبه قبل از اولین ماژول.

ماژول

چهار ماژول 15-اعتباری عبارتند از:

  • جنبه های فرهنگی از مشاوره و حمایت (تحویل در ماه نوامبر)
  • مشاوره دادن و مراقبت از مشتری (تحویل در ماه فوریه)
  • چارچوب اخلاقی و حقوقی و نقش مشاور دانشجویان خارجی (تحویل در ماه آوریل)
  • مدیریت پیچیدگی: افزایش نفوذ و ضربه مشاور دانشجو (تحویل در ماه ژوئن)

ماژول های ما ارائه می دهیم با منافع تحقیقات از کارکنان ما الهام گرفته و به عنوان یک نتیجه ممکن است به دلایل تغییر دهید، به عنوان مثال، پیشرفت های تحقیقاتی و یا تغییرات قانون. این لیست نمونه ای از ماژول های معمولی ما ارائه می دهیم، نه یک لیست قطعی است.

فرصت های شغلی

مقصدهای شغلی برای فارغ التحصیلان ما شامل مشاوران، مشاوران آموزش و پرورش، معلمان زبان، معلمان مدارس ابتدایی و متوسطه و مربیان فنی و حرفه ای و صنعتی و مدرسان. تعدادی از فارغ التحصیلان ما در حال حاضر در اشتغال در حالی که انجام مطالعه پاره وقت و مطالعه برای توسعه حرفه ای در حرفه انتخاب خود.

میانگین حقوق اولیه و پیشرفت حرفه ای

در سال 2015، 91٪ از فوق لیسانس در دانشکده آموزش و پرورش که برای اشتغال در دسترس بود کار ایمن و یا مطالعه بیشتر ظرف شش ماه از فارغ التحصیلی بود. مقصدهای شناخته شده تمام وقت خانه فوق لیسانس درجه بالاتر 2014/15.

چشم انداز شغلی و استخدام

کسب مدرک کارشناسی ارشد نشان می دهد که سطح بالایی از دانش در یک رشته خاص است. این که آیا شما با استفاده از آن به منظور افزایش اشتغال خود را، و آماده سازی برای تحقیقات علمی بیشتر و یا به عنوان وسیله ای آموزش حرفه ای، شما ممکن است از مشاوره شغلی که چگونه شما می توانید مهارت های جدید خود را یافت به پتانسیل کامل خود استفاده بهره مند شوند.

فرصتهای شغلی ما و خدمات استخدام شما کمک خواهد کرد انجام این کار، همکاری با شما برای بررسی گزینه های خود را و به دعوت از شما برای حضور در حوادث استخدام که در آن شما می توانید کارفرمایان بالقوه، و همچنین نشان می دهد فرصت های توسعه بیشتر، مانند مربوطه دادن تجربه کاری و کارگاه های آموزشی مهارت های دیدار خواهد کرد.

دانشگاه ناتینگهام بهترین دانشگاه در انگلستان برای اشتغال فارغ التحصیل با توجه به زمان و دانشگاه ساندی تایمز راهنمای 2017 است.

شرایط ورود

  • 2: 2 (یا معادل آن بین المللی) و یا یک مدرک حرفه ای مرتبط
  • متقاضیان باید تجربه کار با دانشجویان بین المللی در یک موسسه آموزشی دارند
  • IELTS: 6.5 (کمتر از 6.0 در هر عنصر)؛ اگر این نمرات را برآورده نمی کند، دوره های مقدماتی انگلیسی در دسترس هستند
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
نوامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
Price
قیمت
2,430 GBP
هزینه های بین المللی: 5295 (با پرداخت هزینه HEU: 2310 GBP) GBP
Locations
بریتانیا - Nottingham, England
تاریخ شروع : نوامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
تاریخ شروع : نوامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
نوامبر 2018
بریتانیا - Nottingham, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات