فوق لیسانس در تصویر

Bau Design College of Barcelona

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فوق لیسانس در تصویر

Bau Design College of Barcelona

فوق لیسانس در تصویر

این مدرک کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده و به عنوان یک عنصر مرتبط در ارتباطات بصری معاصر به تصویر می کشد. حضور آن در رسانه ها به مناطق مختلف گسترش می یابد و حمایت های جدید را به وجود می آورد. نقاشی نیز ابزار ارزشمندی برای بیان هنری و یک زبان جهانی است که در آن ایده ها را با برنامه های کاربردی و توابع متعدد از طریق تجسم افکار و اطلاعات به تشویق خواندن گسترش می دهد.

منطقه حرفه ای که در آن تصویرسازان فعالیت های حرفه ای خود را توسعه می دهند شامل حوزه های مختلف ارتباطی می باشد: تبلیغات، مطبوعات، ادبیات، طراحی، کاربرد محصولات، فرمت های جدید صوتی و تصویری.

در این مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان به نقش تصویر و زمینه و برنامه های کاربردی آن، و همچنین به شکل تصویرگر و ارزش کارهای تصویرگران به عنوان ارائه دهندگان اطلاعات، روند سازندگان، منتقدان، مورخان یا گرافیک شاهدانی که اثبات چیزی را که در یک لحظه خاص اتفاق افتاده است را ترک می کنند.

اهداف کلیدی

هدف از این دوره کارشناسی ارشد، تجزیه و تحلیل زمینه ها، استفاده ها و برنامه های کاربردی تصویر است که بازار نیاز دارد، و همچنین به جنبه های فنی و مفهومی برای رسیدن به زبان خود دانش آموز.

سرفصل دروس

این برنامه شامل 8 ماژول است که دسته بندی ها و توابع مختلف تصویر را توصیف می کنند و با یک پروژه نهایی به پایان می رسد. در این ماژول ها دانش آموزان محتوای تئوری و عملی را با ایجاد تصاویر برای مناطق مختلف این حرفه توسعه می دهند.

ماژول ها توسط معلمان ارائه می شود، همه آنها حرفه ای شناخته شده در بخش تصویر است. آنها تمرینات خود را از تجربه خود در حوزه های خود پیشنهاد می کنند: روایت، روند، رسانه های جدید، محصول، مطبوعات، کمیک و غیره.

این ماژول ها با مداخلات، سخنرانی ها و مذاکرات انجام می شود که گاهی اوقات و در طول دوره توسط تصویرگران کار می کنند که در بخش های مختلف تصویرسازی تخصص دارند.

 • ماژول I - تصویر در مطبوعات.
 • ماژول II - تصویری از روند.
 • ماژول III - تصویر کودکان. روایت و ادبیات.
 • ماژول IV - تبلیغات کمپین گرافیک
 • ماژول V - تصویر علمی
 • ماژول VI - بسته بندی.
 • ماژول VII - رسانه ها و فرمت های جدید
 • ماژول VIII - بازار اشتغال.

فرصت های شغلی

تصویرگر در زمینه های مختلف:

 • مطبوعات، روایت و ادبیات
 • فنی و علمی
 • مد و روند جدید
 • بسته بندی و تبلیغات

برگه ای حاوی اطلاعات مشخص درباره چیزی

ویرایش: نسخه 6

واجد شرایط بودن: مدرک کارشناسی ارشد در تصویر مجاز توسط Universidad de Vic-UCC. دانش آموزان بدون UN

اعتبار: 30 ECTS

دوره مدرسه: گروه A: از 19 اکتبر 2015 تا مه 2016. گروه B: از 20 اکتبر 2015 تا مه 2016. ارائه نهایی پروژه: ژوئن 2016

جدول زمانی: گروه A: دوشنبه ها و چهارشنبه ها از 16 ساعت تا 19 ساعت. گروه B: سه شنبه ها و پنج شنبه ها از 16 ساعت تا 19 ساعت

حالت: در سایت

زبان: اسپانیایی

قیمت: 3480 €

دسترسی: فارغ التحصیلان. مدرک کارشناسی ارشد در هنرهای زیبا و طراحی و موارد مرتبط با حرفه ای های زیر: طراحی داخلی، طراحی گرافیک، طراحی صنعتی و هنر در زمینه لباس. حرفه ای ها از بخش بدون آموزش خاص اما می توانند تخصص حرفه ای را نشان دهند. متقاضیان فرآیند انتخاب برای پذیرش در این دوره را تحت پوشش قرار می دهند.

مشاهدات: دوره اسپانیایی اسپانیایی برای دانشجویان خارجی که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد (دوره اختیاری) می باشند. از سپتامبر 10 تا اکتبر، 2؛ از دوشنبه تا جمعه (4 ساعت در روز) - 395 €.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • اسپانیایی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
3,480
Locations
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات