توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Banner-PRMC

برنامه عالی در مدیریت درآمد و ارتباطات آنلاین

برنامه عالی در مدیریت درآمد و ارتباطات آنلاین 2.0 (PRMC) یک برنامه آموزشی است که با بیش از ده سال تکامل و بهبود، بسیار متخصص در درآمد و درمان تکنیک های مدیریت شبکه های اجتماعی، ارتباطات آنلاین و بازاریابی دیجیتال به عنوان یک نتیجه از تکامل و تقاضا در مسئولیت مدیر درآمد و صنعت هتل. در دهه گذشته، آنها از طریق این برنامه آموزشی CESAE Business رفته اند

طراحی PRMC پس از تجزیه و تحلیل جامع برنامه های آموزشی در مدیریت درآمد ارائه شده توسط برخی از بهترین دانشگاه های بین المللی در زمینه آموزش گردشگری آغاز شد. این همراه با تجربه حرفه ای ما از معلمان ما و همکاری مدیران درآمد بزرگ از معتبر بین المللی و بین المللی است.

دیدار با هیات علمی ما و شرکت هایی که با ما همکاری می کنند.

CESAE آموزش دانش آموزان خود را با ابزار نوآورانه ارائه می دهد

این برنامه بر روی دانش آموزان از منظر عملی تمرکز دارد، که در آن شما می توانید از تمام ابزارهای تکنولوژیکی استفاده شده در روز به روز علاوه بر همکاری تامین کنندگان اصلی این بخش در فعالیت های مدیریت درآمد:

Availpro، Bookassist، Ota Insight، STR Global، Ormos و BeonPriceProgramaSuperior101تبدیل شدن به حرفه ای پیشرفته مدیریت درآمد و آینده خود را تقویت کنید

تمام برنامه های عالی ما با استفاده از یک روش آنلاین و همچنین امکان کمک های داوطلبانه به کارگاه های زندگی واقعی تدریس می شود: همه اینها عمدتا برطرف کردن موارد عملی است که از طریق استفاده از شبیه سازی با ابزار پارامترهای ما، این اجازه می دهد تا نه تنها تمام مفاهیم یاد بگیرند (دانش آموزان به صورت جداگانه و در گروه ها کار می کنند و به عنوان مدیران درآمد هتل های خاص عمل می کنند و شرایطی را که واقعیت روزانه را شبیه سازی می کنند)، اما بهترین نتایج حاصل از تصمیمات را تحلیل می کنند .

در پایان برنامه، پروژه نهایی برنامه فوق العاده در برابر دادگاه حرفه ای برجسته دفاع شده است. این تئوری دارای ارزش افزوده ای است که همراه با کارآموزی در شرکت ها و تجربه کاری در موسسات هتل از همه معلمان ما است.

برنامه PRMC برنامه ای است که هر دانش آموزی که می خواهد سودآوری یک شرکت گردشگری را مدیریت کند، نیاز به دسترسی و حفظ یک بازار کار را با تقاضای بالا برای متخصصان واجد شرایط دارد.

به طور خلاصه، یک دوره آموزشی بسیار کامل و متناسب با نیازهای این بخش. چه چیزی شما را قادر می سازد که به عنوان حرفه ای از آینده در مدیریت هتل بپردازد. تبدیل شدن به یک مدیر درآمد واقعی با بهترین معلمان، ابتکاری ترین پلت فرم شبیه سازی و امکان تمرین در مهم ترین زنجیره های هتل.

کدام برنامه بالاتر در مدیریت درآمد و ارتباطات 2.0 هدف قرار گرفته است؟

PRMC با هدف همه کسانی که حرفه ای هستند که می خواهند دانش لازم را برای مدیریت سودآوری یک محل اقامت در هتل تقویت کنند و کمپین ها و استراتژی های بازاریابی و ارتباطات را توسعه دهند.

خود را با CESAE تشکیل دهید و مدارک تحصیلی خود را با مدرک تحصیلی دانشگاه Nebrija دریافت کنید

 • حرفه ای از بخش گردشگری، که می خواهند دانش و تکنیک های خود را در مدیریت درآمد بهبود بخشد.
 • مسئول بخش های بازاریابی و ارتباطی که می خواهند دانش خود را در رسانه های دیجیتال گسترش دهند.

فرصت های شغلی

در پایان این دوره دانش آموز قادر خواهد بود به عنوان:

 • مسئولیت این کارهاست که شامل مدیریت درآمد و ارتباطات آنلاین از موسسات هتل است.
 • رئیس بخش موسسات گردشگری که عملکرد آنها به طور مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با فعالیت درآمد، بازاریابی و نام تجاری است.
 • مدیر و مدیر، که مدیریت استراتژی و عملیات غیر قابل انکار اهمیت می دهد.
 • مدیر عامل و مدیر در زنجیره های هتل، که در آن دانش برتر درآمد و ارتباطات آنلاین اهمیت حیاتی برای مدیریت هر گونه فعالیت در زنجیره است.
 • خروجی های حرفه ای در هتل های بزرگ و یا زنجیره های هتل قرار دارد که در آن بهره وری برای مدیریت سودآوری نیاز به عملیات پیچیده و تداوم دائمی دارد.

عنوان

این برنامه آموزشی به دانشجویان عنوان برنامه عالی مدیریت درآمد و ارتباطات آنلاین 2.0 را که توسط مدرسه بازرگانی Nebrija در مادرید تأیید شده است، به عهده دارد.

مدت و اعتبارات

برنامه عالی مدیریت درآمد و ارتباطات آنلاین 2.0 دارای پسوند 20 ECTS است (نام خود را از دانشگاه Nebrija).

این برنامه 500 ساعت طول می کشد واجد شرایط کلی برنامه با توجه به حل و فصل مسائل عملی و پروژه نهایی تعیین خواهد شد.

چگونگی

این در حالت آنلاین با پشتیبانی استادان و متخصصان متخصص در هر بخش محتوا از برنامه انجام می شود. مودال مخلوط با افزودن امکان حضور داوطلبانه در کارگاه های مدیریتی و ارتباطات 2.0 مدیریت درآمدی اضافه شده است.

دادن

شما می توانید در بخش های مدیریت درآمد مهم ترین زنجیره ها تمرین کنید. CESAE دارای موافقت نامه هایی با بیش از 150 سازمان مربوط به بخش گردشگری است. همه دانش آموزان ما به کارآموزی در شرکت ها برای تکمیل آموزش خود دسترسی دارند. سیستم ما از شیوه های باز و انعطاف پذیر است و این دانش آموز است که درخواست می کند آنها را بر اساس زمان در دسترس بودن خود و محل جغرافیایی انجام دهد.

جنبه های اقتصادی

CESAE کسب و کار

برنامه های آموزشی ما را می توان از طریق بنیاد سه جانبه پاداش داد.

شما می توانید تمامی شرایط تامین مالی یا شرایط پاداش تماس CESAE با بنیاد سه جانبه را در 912 977 166 بررسی کنید یا ما را در پست الکترونیکی info@cesae.es این آدرس ایمیل در برابر هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن باید جاوا اسکریپت را فعال کنید. ، بدون تعهد.

الزامات دسترسی به عنوان برنامه عالی در مدیریت درآمد و ارتباطات آنلاین 2.0

CESAE یک فرآیند پذیرش دقیق را با هدف ایجاد گروه های همگن کار و ایجاد یک فرایند آموزش کاملا کارآمد توسعه می دهد.

در طول سال، چندین فراخوان برای این عنوان با تعداد محدودی از مکانها ایجاد شده است. ما بیش از 7،500 دانش آموز را آموزش داده ایم.

مکان خود را بدست آورید و در بهترین هتل های هتل کار کنید

روند پذیرش در چهار مرحله انجام می شود:

 1. فرم درخواست آنلاین را پر کنید تیم ما این درخواست را دریافت می کند و با نامزد تماس می گیرد تا آنها را از الزامات و مستندات ارسال نماید. در این اولین تماس، تمام جنبه هایی را که متقاضی مورد نیاز است، مشخص می کند.
 2. کاندیداها مستندات مورد نیاز توسط اداره پذیرش را در مدت مشخص شده ارسال می کنند.
 3. دفتر آکادمیک ما به ارزیابی شخصی نمایه نامزدی ادامه خواهد داد. با توجه به آموزش و مسیر خود، تجزیه و تحلیل خواهد شد که برنامه های آموزشی مناسب برای دانش آموز آینده است.
 4. در طی حداکثر یک هفته، کاندیدای پاسخ قطعی در مورد پذیرش وی در برنامه داشته است. هنگامی که یک مکان تعیین می شود، ثبت نام با پرداخت هزینه ها و اولین پرداخت ماهانه صورت می گیرد.
برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط CESAE Business & Tourism School »

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
مارس 2020
Duration
500 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
مارس 2020
آخرین مهلت تقاضا

مارس 2020