برنامه عملکرد خلاقانه COPYWRITING

Barcelona School of Creativity

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه عملکرد خلاقانه COPYWRITING

Barcelona School of Creativity

CREATIVO03آنها می گویند هیچ کس نمی خواند، ما زندگی می کنیم که در یک فرهنگ بصری غوطه ور شده است یا تصویری است که زبان جهانی است. به رغم همه چیز، کلمات، نوشتن خلاق و کپی رایت، روح تبلیغات و حرفه ای باقی می مانند. این کلمات است که فروش می کند.

توصیف برنامه

شما یاد خواهید گرفت که نشان دهید که یک کلمه بیش از هزار تصویر ارزشمند است، که همه چیز، کاملا همه چیز، تنها با کلمات می تواند فروخته شود. شما یاد می گیرید تا توجه مصرف کننده را جلب کنید تا او را متقاعد کند تا او را متقاعد کند. شما یاد خواهید گرفت که تکنیک ها، رسانه ها و زبان ها را به کار گیرید. و شما همچنین یک کتاب، کتاب خود را ایجاد خواهید کرد که نشان می دهد همه چیز شما قادر به انجام است. این برنامه در طول یک سال تحصیلی توسعه یافته است: سه چهارم و چهار ساعت در روز از دوشنبه تا پنجشنبه، هرچند علاوه بر کار در مدرسه، شما باید زمان بیشتری را برای بدست آوردن بهترین نتایج صرف کنید. این آموزش شما، کتاب شما و آینده شما است که در خطر است.

برنامه برنامه

پرستاری

شما می توانید خود را کپی رایت، ویرایشگر، خلاق، ارتباط برقرار کنید، اما در واقع شما می خواهید یک راوی باشید، کسی که باید داستان، ایده، محصول را توضیح دهد. و برای این مهم است که شما کلمه، داستان، جو، درگیری، استعاره، مکث استاد. شما باید روایت را تسلط دهید. فقط پس از آن شما قادر خواهید بود ایده های خود را با دقت ارسال کنید.

برخی از مطالب:

ریتم روایت در داستان های کوتاه - شک و تردید زبانی و منابع - ایده های ساختاری - طنز و گفتگو - صفت ها - انتخاب کلمات - تجسم برای نوشتن - نوشتن با اعتبار - اتهام عاطفی متن - نامه ای که هرگز نوشت - کاوش خشم، گناه، حساسیت یا اشتیاق - چگونه با خواننده ارتباط برقرار کنید - با صدای متفاوت صحبت کنید.

طراحی تبلیغاتی

برای نوشتن یک آگهی و یکی دیگر، بسیار متفاوت است. همان چیزی است که می گویند برای از هم گسیختن، مطرح کردن سوالاتی، توصیف آنچه پیشنهاد می دهد، به دلیل اینکه متقاعد شود. متن آگهی بهترین فروشنده این شرکت است، تنها کسی که می تواند با میلیون ها نفر از مصرف کنندگان صحبت کند.

برخی از مطالب:

خواندن، خواندن، خواندن - ایده ها، ساختار و کلمات - شعر و تبلیغ - جنگ با موضوع معمول - کلمات زندگی - کار با Bernbach - ادعا، شعار و خط پایه - کپی و هنر، دست در دست - Argumentation and oratory - ترجمه بازسازی - پیروزی های جشنواره - شما نیاز به یک کتاب - کار آزاد است.

COPYWRITING

برخی از مطالب:

تفکر یک نقطه - بیرونی: اغوا کردن با کمترین کلمات - صدا و گفت و گو - آنچه در یک شات - چیدمان بدون هنر - قحطی طنز - نوشتن اسکریپت برای تلویزیون - شکنجه آگهی ها - ویدئو آنلاین - سرفصل چینی - جاسوسی و پرشینگ - نوشتن برای گوگل - 140 گلوله - نوشتن در شبکه های اجتماعی - از تلویزیون به تلفن همراه - محتوای مارکدار، از webdocumentary به رویداد - فرصت های چاپ - تولید رویدادها و چریکی - طرح محتوا برای شبکه های اجتماعی.

ابزارهای تولید و تولید

دیگر کافی نیست که بدانید چگونه یک کپی خوب بنویسید. در موارد متعدد و در بسیاری از سازمانها، این نسخه باید یک هنرمند، یک عکاس، یک فیلمساز یا یک ویرایشگر ویدئویی باشد، و برای این مهم لازم است که ابزار را بشناسیم. علاوه بر این، امروزه در عمق فرآیند تولید یک نقطه، یک وب سایت، کمپین بنر، یک حمل و نقل یا حتی یک پروژه پیشرفته تکنولوژیک در محیط فزاینده و رقابتی ضروری است.

برخی از مطالب:

تسلط بر Ai، Id و Ps می تواند زندگی شما (و همچنین کتاب) را نجات دهد - رول و جمع آوری یک نسخه ی نمایشی ویدئو - تولید یک نقطه؛ آژانس، تولید کننده و تولید کننده - تولید دیجیتال: از wireframes تا محصول نهایی - صدا و ضبط کلیساها - ایجاد موزیک برای تبلیغات - و یک کپی مانند من در عکس انجام می دهد چگونه است؟

کارگاه کمپین ها و تهیه کتاب

کتاب، نمونه کارها، کویل، پوشه، رول، نسخه ی نمایشی ... هر آنچه که شما آن را می نامید، مهم ترین چیزی است که شما باید انجام دهید اگر شما می خواهید در یک آژانس تبلیغاتی پیدا کنید. زمان شروع به کار با شریک خود در ایده ها، اطلاعیه ها و کمپین ها است. محصولات واقعی و جلسات شما در انتظار شما، خواسته های حرفه ای و، مهم تر از همه، ساعت ها کار دست و دست با مدیر هنری است.

برخی از مطالب:

از ایده های محلی به کمپین های بین المللی - معیارهای انتخاب بخش کتاب - کمپین های یکپارچه - چگونگی ارائه ایده های پیچیده - ایجاد ویدئوکاسیس - خطاهای معمول در کتاب - نمودارهای توضیحی - فرمت های مختلف کتاب - نحوه دریافت مصاحبه شغلی - رسانه ها و توصیه های پشتیبانی - کمپین برای امروز برای فردا - کتاب دوو.

کارگاه نوآوری خلاقانه

فناوری زندگی ما را برای همیشه با تأثیرگذاری بر فرهنگ، اقتصاد، روابط یا ارتباطات تغییر داده است. و، البته، در تبلیغات. در این کارگاه شما رسانه ها، فن آوری ها و فرمت های جدید را درک خواهید کرد. شما کمپین ها را عملا با استفاده از فن آوری هایی مانند Arduino، واقعیت مجازی، چاپ 3D یا بازی های ویدئویی انجام می دهید. هیچ مانعی برای خلاقیت جدید وجود ندارد. و شما، همراه با شریک زندگی خلاقیتان، جلسات متعددی را برای اثبات آن آماده کرده اید.

برخی از مطالب:

طراحی فکر و نوآوری محصول - کارگاه آردوینو و فن آوری های خلاق - آزمایش با واقعیت مجازی - کمپین های موبایل: تولید برنامه های مفید و خلاقانه برای مارک ها - ویروسی بودن و "snacking" محتوا - چاپ 3D: شکل دادن ایده های خود را - ایجاد بازی های ویدئویی که مارک ها می خواهند تولید کنند و مردم می خواهند بازی کنند - کمپین های Transmedia - تأسیسات خلاقانه: بازاریابی چریکی با اثر "wow" - آیا می توان یک برنامه ایده ی کمپین بود؟ ...

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • اسپانیایی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
500 
تمام وقت
Price
قیمت
10 EUR
€ 3،500 / ربع
Locations
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
اسپانیا - Barcelona, Catalonia
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات