توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا LEDportada

هدف LEDA این است که کسب و کارهای اصلی، سیاستمداران و مدیران ارشد اسپانیا و پرتغال را در یک انجمن بازتاب استراتژیک، سازماندهی و متمرکز بر این زمینه، برای کمک به آنها در ادغام شرکت های بزرگ و موسسات که موتورهای رشد اقتصادی آینده هستند، گرد هم آورند. .

در مواجهه با افزایش سریع و مداوم فشار رقابتی، لازم است که در مورد چگونگی غلبه بر آن رقابت مورد بررسی قرار گیریم: نوآوری، جهت گیری استعداد، رشد ... چگونگی دستیابی به برتری لازم در یک محیط جهانی.

این به شما این امکان را می دهد تا مدل های جدید کسب و کار را تجزیه و تحلیل کنید که به شما امکان می دهد تا بیشتر از مزایای بازار های طاقت فرسا که توسط یک بازار انبوه ارائه می شود، استفاده کنید، که در آن فن آوری های جدید تغییر الگوهای مصرف و توزیع شده است.

شما می دانید نیاز به ایجاد گروه های تجاری بزرگ تر دارید، قادر به رو به رویارویی با مبارزات ارضی است که باعث کاهش سودآوری شرکت ها می شود، در مقابل فرصت های گسترش برای مشتریان جدید و فعالیت در بازارهای جدید جغرافیایی.

در نهایت، این یک چارچوب ذهنی را ایجاد می کند - شما "دستور العمل ها" را دریافت نمی کنید - با ایده هایی که به شما در طراحی و پیاده سازی راهبردهای جدید رشد کمک می کند و همچنین شما می توانید با افراد از یک محیط کسب و کار مشترک، رهبری در جنوب از اسپانیا

روش تدریسcaso

روش موردی یک محیط تعاملی و پویا است که در آن شرکت کننده باید با شرایط واقعی کسب و کار مواجه باشد. این شامل بحث در مورد حقایق، مشکلات و شرایط کاری است که تصمیمات بهتر را اتخاذ می کند. این در مورد مطالعه به عنوان یک مثال ساده وضعیت یک شرکت نیست.

در هر مورد، شرایطی که در یک زمان خاص در یک شرکت زندگی می کنند یا در یک شرکت زندگی می کنند، شرح داده شده است. شرکت کنندگان هر مورد را به صورت جداگانه آماده می کنند. آنها باید وضعیت شرکت را تجزیه و تحلیل کنند و نقش اصلی را با پیشنهاد راه حل های خود و خط مشی های خود در نظر بگیرند.

در روش مورد، علاوه بر تجزیه و تحلیل فردی از وضعیت واقعی مطرح شده، کار گروهی برگزار می شود که به عنوان هیئت مدیره کار می کند. در این کار تیمی، نتیجه گیری ها و پیشنهادات شخصی اقدامات متناقض هستند و دیدگاه ها با سایر اعضای تیم، تحت هماهنگی یک دستیار علمی، مبادله می شوند.

سرانجام، جلسه عمومی برگزار می شود، به رهبری پروفسور که بحث را تحریک و هدایت می کند، مراقب است که بحث در مورد مشکلات، راه حل های پیشنهادی و پیامدهای اجرای آنها با نظم و روش دقیق انجام شود.

روش مورد استفاده پیشرفت های قابل توجهی در مهارت های تشخیصی و تصمیم گیری ایجاد می کند، آن را به عنوان یک موضوع بحث در یک گروه از مدیران با تجربه زیادی حرفه ای تحت هدایت استاد متخصص استفاده می شود. این روش با بحث عمیق با سخنرانان سطح بالا و کارشناسان صنعت تکمیل شده است.

مشخصات شرکت کننده

تیم ADEL به دقت انتخاب کنندگان شرکت کنندگان را برای اطمینان از یکپارچگی و همگنی در سطح تجربه و مسئولیت خود را. ADEL همچنین شرکت کنندگان را علاوه بر یادگیری، فرصتی منحصر به فرد برای ارتباط برقرار کردن و ایجاد ارتباطات سطح بالا در حین رویدادهای اجتماعی و شام که در طول برنامه سازماندهی شده است، ارائه می دهد.

در پنج نسخه خود، بیش از 200 مدیر ارشد شرکت های پیشرو در جنوب اسپانیا در برنامه شرکت کرده اند.adel

ثبت

هزینه ثبت نام 9،750 یورو است. این مبلغ شامل تمام مواد آموزشی، مسکن، غذا، قهوه و شام است. رزرو محل: 1000 یورو در ظرف 15 روز از دریافت نامه پذیرش و مبلغ باقیمانده در ابتدای برنامه، از طریق انتقال یا چک بانکی. این رزرو اجازه بازگشت را نمیدهد. اگر دیگر مشخص نباشد، صورت حساب ها به شخص ثبت شده ارسال می شود.

  • پلازا Reserva € 1،000
  • پرداخت برنامه € 8،750
  • مجموع € 9،750

مزایای مالیاتی در تعیین درآمد خالص حاصل از فعالیت های تجاری و حرفه ای با توجه به مالیات بر درآمد، و همچنین در تعیین پایه مالیاتی مالیات بر شرکت، می توان هزینه های محاسبه شده را در نظر گرفت، با این وجود می توان ثابت کرد که آنها به کسب درآمد از شرکت ها کمک می کنند. فعالیت های توسعه یافته.

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Instituto Internacional San Telmo »

آخرین به روز رسانی June 14, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
9,750 EUR
قیمت کل
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019

سپتامبر 2019