Ricen مستقیم

AMD Akademie Mode & Design

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Ricen مستقیم

AMD Akademie Mode & Design

تمرکز آموزش و پرورش به برش و ساخت Direktrice در آماده سازی حرفه ای از کاهش در لباس زنانه نهفته است. آنها دانش و مهارت های به دست آوردن در برش موضوعات فنی - از علت دقیق passform قطع در سراسر توسعه رابط خلاق به تولید آماده رابط مجموعه. علاوه بر این، شما احساس خود را از نسبت آموزش و یادگیری برای ارزیابی متناسب و بهینه سازی. همه بخش ها در 1: 1 متوجه و بر اساس نمونه بودن ها Elan برای تناسب خود و دقت طراحی بررسی می شود. دوره آموزشی عملی را از طریق رابط کامپیوتر و تکنولوژی نساجی تکمیل. گروه های کوچک را تضمین مراقبت و حمایت از مهارت های شخصی شما فردی در کارگاه مجهز مدرن و اتاق های سمینار. برنامه درسی عملی تکمیل شده توسط پروژه هایی مانند پارچه فروشی، طراحی مد و کاهش کپی.

چشم انداز شغلی

آموزش به پایان می رسد، بسته به نیاز فرد خود را با یک آزمون قبل از اتاق تجارت و یک گواهی نامه از اتاق تجارت و یا با یک گواهی AMD. از آنجا که بیش از 28 سال، فرم AMD با برش موفقیت بزرگ و ساخت Ricen مستقیم، قادر می سازد فارغ التحصیلان شروع حرفه ای در صنعت مد است. فارغ التحصیلان برای شرکت های مانند الکساندر مک کوئین، لالا برلین، آنت Gortz برلین، جری وبر و H هستند

چشم انداز شغلی متنوع است. فارغ التحصیلان در خانه و خارج از کشور در توسعه کیفیت، برش اول خلاق، مدیریت محصول، نظارت بر تولید و یا در کارگاه های کوچک با طیف گسترده ای از مسئولیت کار می کنند. حتی مسیر به استقلال باز است - برخی از فارغ التحصیلان برچسب خود را شروع کرده اند.

درخواست

آموزش برای چشم انداز شغلی پیشرفته. ما خوشحالیم که شما را تامین کند. اگر شما یک آموزش برای ویرایش و MANAGERESS تولید در AMDAkademie مد

آموزش ما برای ویرایش و MANAGERESS تولید در هامبورگ شروع می شود سالانه در ماه اکتبر / نوامبر. برای ضربه نهایی، ما از شما دعوت به یک روز انتخاب، که چک از دانش فنی و عمومی عملی خود را و احساس متقابل است. شما باید این گزینه به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد آموزش در فرم و محتوا نقطه نظر و رسیدن به آن روز ما و محل ما می دانیم.

ما مشتاقانه منتظر دریافت درخواست شما!

Zulassungsvorausetzungen

  • حداقل اصلی و یا Realschulabschluss
  • آموزش های حرفه ای به عنوان اشنایدر (در) یا تجربه در بخش زمینه، تولید
  • به درخواست شامل یک نامه پوشش و رزومه کاری
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • آلمانی


آخرین به روز رسانی February 21, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
نوامبر 2019
Duration
مدت زمان
12 
تمام وقت
Price
قیمت
625 EUR
در هر ماه.
Locations
آلمان - Hamburg, Hamburg
تاریخ شروع : نوامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
نوامبر 2019
آلمان - Hamburg, Hamburg
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات