59220_st-peters-basilica-2875093_640.jpg

چرا رم؟

وقتی درباره هنر و مد فکر میکنید، دربارهی رم و ایتالیا فکر میکنید. از پیشرفت های عظیم دست یافته توسط امپراطوری روم در هنر و معماری، از طریق آثار رنسانس ایتالیایی قرن 15 (به نظر میکلاندا و رافائل) به امروز - با توجه به معماری مدرن توسط رنزو پیانو و مد به دنبال به دنبال Fendi، Gattinoni ، Brioni، و دیگر خانه ها بر اساس اینجا - رم، به معنای واقعی کلمه، هزاران سال گنجینه های هنری و معماری، پیروزی ها و روند مطالعه است.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

در برنامه تاریخ هنر و مد ما، شما می توانید از مجموعه ای از دوره های در تاریخ هنر (از باستان به باروک)، حفاظت، و خیلی بیشتر را انتخاب کنید. شما همچنین فرصت یک بار در طول زندگی را برای دوره های مربوط به مد (از جمله طراحی و یک ظاهر طراحی شده) در Accademia di Costume e Moda، یکی از مشهورترین آکادمی های مد در رم، یا کلاس های هنری در رم دانشگاه هنرهای زیبا (RUFA).

رم کلاس شما خواهد بود تمام دوره های ما از بازدیدکنندگان متعددی از موزه ها، سایت ها و بناهای تاریخی برخوردار هستند. تصور کنید که کار لئوناردو داوینچی را در کلاس درس بخوانید و سپس از واتیکان دیدن کنید تا قطار سیتین را بخشی از دوره های آموزشی خود ببینید!

افزایش آنچه که در کلاس درس یاد می گیرید و تجربیات کاری بین المللی را با خلاصه ای از کارآموزی یا تدریس یادگیری اجتماعی / خدماتی و سمینار همراه همراه کنید. امکانات احتمالی شامل گالری های هنری، استودیوهای هنری، شرکت های معماری، سازمان های طراحی و مدیریت رویداد است. طیف گسترده ای از رشته های دیگر نیز ارائه می شود، بنابراین شما می توانید مطالعه خود را از هنر و مد را با یک دوره دیگر از برنامه های ما در رم متمرکز بر زبان ایتالیایی، روابط بین الملل، جامعه شناسی، و بیشتر تکمیل شده است.

دانشگاهیان

  • دوره های تحصیلی در خارج از کشور IES دوره های زبان انگلیسی یا ایتالیایی (اختیاری، 3 واحد هر یک)
  • انگلیسی یا ایتالیایی دوره های IES خارج از کشور را از یک برنامه رم دیگر (اختیاری، 3 واحد هر یک)
  • دوره های آموزش انگلیسی یا ایتالیایی در یک دانشگاه محلی (اختیاری، 3 واحد هر یک)
  • یادگیری خدمات / قرار دادن و سمینار اجرایی اجتماعی (اختیاری، 3 نمره)
  • استقرار یا اعمال سؤال اجتماعی و سمینار همراه (3 اعتبار هر یک، اختیاری)

زندگی روزمره

بخشی از ساختن شما در خانه در روم احساس میکنید بهترین کار را برای کمک به شما برای احساس امنیت و مراقبت از خود انجام میدهیم. این که آیا این برنامه جهت گیری است که شما را برای آینده آماده می کند، مسکنی که به راحتی در آن قرار دارد و راحت است، و یا سفرهای زمینی که شما را به جایی از مسیر ضرب و شتم منتقل می کند، همه ما در مورد خدمات دانشجویی ما است. این فقط یکی از چیزهایی است که برای ما شناخته شده است.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی
IES Abroad

مشاهده 128 برنامه دیگر ارائه شده توسط IES Abroad »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
17,100 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ