Read the Official Description

SupIninfograph در سال 1997 در ESRA ایجاد شد تا دیدار با نیازهای روزافزون آموزش در گرافیک کامپیوتری 2D / 3D و به ویژه در تولید فیلم های متحرک، بازی ویدئو، جلوه های ویژه در لباس سینما و تلویزیون.

آموزش بیش از 3 سال، از جمله 2 سال در هسته مشترک انجام می شود. در سال سوم، دانش آموزان می توانند از میان سه گزینه زیر انتخاب کنند:

  • کارگردان / انیمیشن
  • مدل سازی، رندر و نور
  • 3D و VFX Compositing

علاوه بر دوره های نظری و عملی، دانش آموزان یک فیلم انیمیشن متحرک را در سال اول و سوم و یک دانشجوی سال دوم دبیرستانی ایجاد می کنند.

پذیرش در سال اول توسط رقابت است. این رقابت برای لیسانس و دانش آموزان Terminale، با موفقیت در دوره کارشناسی، باز است.

برنامه تحصیلی که طی سه سال به طول می انجامد شامل دوره های نظری، کار عملی، تولید یک فیلم متحرک در هر سال و حداقل 16 هفته کارآموزی اجباری در شرکت ها می شود.

در سال اول و دوم، برنامه در مورد یادگیری نرم افزار خلاق به عنوان مقدماتی در سینما و نقاشی هنری است. تدریس نرم افزار به کارگردانی، با یک دانش آموز در هر ایستگاه کاری. دستاوردهای تیم پنج نشان دهنده سنتز درس های نظری و عملی است.

در سال دوم، دانش آموزان کامل: مدل سازی شخصیت، بافت، توسعه شیدر، ایجاد اسکلت، پوست، انیمیشن به طور کلی و انیمیشن جنبشی معکوس، ذرات، دینامیک ، رندر کردن و آنها ادغام صداهای تولیدات خود را با دانشجویان ISTS (بخش صدا) مدیریت می کنند. جدا از کلاس ها و کارهای عملی، اتاق های کار برای دانش آموزان خودمختار از روزهای جمعه تا شنبه تا جمعه و جمعه ها تا جمعه از ساعت 7 صبح تا 10 بعدازظهر است.
در سال اول و دوم، تدریس متوسط ​​25 ساعت در هفته است.

دانش آموزان باید 8 هفته کارآموزی اجباری را در سال های 2 و 3 به مدت 16 هفته کامل کنند.

Program taught in:
فرانسوی

See 5 more programs offered by ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle »

Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline