کارآموزی تابستانی در فلورانس

Accademia Riaci

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارآموزی تابستانی در فلورانس

Accademia Riaci

زندگی و مطالعه در یکی از معتبر ترین شهرهای جهان - فلورانس.

در حالی که بیشتر از فرهنگ و سبک زندگی ایتالیا استفاده می کنید، اعتبارات قابل انتقال را دریافت می کنید.

سنگهای قیمتی

فقط در 2 یا 4 هفته، شما می توانید زبان ایتالیایی را از انتخاب خود تجربه و یاد بگیرند. آموزش کارآموزی مطمئنا چشم اندازهای شغلی شما را تقویت خواهد کرد.

این سرگرم کننده، دوره عملی در زبان جهانی انگلیسی تدریس می شود.

بررسی دوره

سنگهای قیمتی

تجربه طعم هنری خود را از طریق تجربه کارآموزی در فلورانس، مرکز هنر رنسانس کاوش کنید

لوازم جانبی با سنگ های قیمتی (شامل برخی از سنگ های قیمتی درمان شده) با رنگ طبیعی خود (نقره ای که برای زنجیر و قطعات استفاده می شود) برجسته شده است. - چگونه در مورد طراحی و ساخت خود و تنها یکی از جواهرات جهان با سنگ تولد خود و یا سنگ های مورد علاقه خود را؟

در صورتی که قبل از طراحی تجربه ای در طراحی نداشته باشید لازم نیست نگران باشید. مربیان ما که کارشناسی ارشد جواهرات فعال هستند به شما از ABC آموزش خواهند داد. بیا، در ایتالیا به ما بپیوندید و هنرهای سنتی ایتالیایی را بیابید!

فلورانس در تابستان با مردم در سراسر جهان آشنا است. افراد با زمینه های فرهنگی متفاوت را تجربه کنید و از تجارب خرده فروشی یاد بگیرید.

شما می توانید جواهرات ساخته شده توسط خودتان را به خانه! فلورانس، محل تولد فرهنگ رنسانس، در انتظار شماست، با هنر و خاطرات فراوان.

باریستا

تجربه واقعی در کافه های ایتالیایی. تبدیل شدن به یک Barista واقعی!

عطر و طعم غنی از اسپرسو تازه، برنجی شیرین را در خود جای داده است - یک روز معمولی ایتالیایی از یک کافه یا یک نوار (قهوه) شروع می شود. بیا و طعم فرهنگ قهوه منحصر به فرد و غنی خود را!

همانطور که ایتالیایی می گویند - اگر ده نفر وجود دارد، هر یک از ده اسپری ها متفاوت است. یک Barista واقعی کسی است که با اطمینان می تواند دستورات مختلف اسپرسو را تهیه کند.

در هفته اول، شما در مورد نحوه تهیه قهوه ایتالیایی، دانش کافی شاپ، نحوه ساخت کاپوچینو و چگونگی ساخت هنر لاتین درس می خوانید. از هفته دوم و بعد از آن، شما وارد آموزش کارآموزی می شوید.

مهمان نوازی و هنر شگفت انگیز مکالمه نیز اجزای ضروری یک باریستا هستند. بهترین راه برای تبدیل شدن به یک Barista عالی این است که به طور مستقیم با مشتریان در محل کافی نت واقعی تماس بگیرید که در آن شما می توانید تجربه واقعی دست یابد. شما حتی می توانید در یکی از کافه های تاریخی در مرکز فلورانس تمرین کنید.

ژلاتو

یاد بگیرید چگونه به ساخت gelato ایتالیایی معتبر با استفاده از مواد تازه و طبیعی، در محل تولد خود را!

چه کسی نمی خواهد ژلاتو را در ایتالیا دوست دارد؟ شما نمیتوانید مردم سالخورده و جنس را در دست خود نگه دارید و در طول سالهای مختلف در ایتالیا نگهداری کنید.

تقریبا شش صد دستورالعمل ژلاتو وجود دارد. با توجه به کارشناسی ارشد ژلاتو حرفه ای، ساخت ژلتو نیاز به اندازه گیری دقیق و توجه به جزئیات است. دستور العمل بی عیب و نقص و ظریف ساخت راهنمایی برای تولید گوشت خوشمزه طول می کشد.

با برنامه آموزشی متمرکز شده ما، می توانید اسرار و تکنیک های استاد ژلاتو را به مدت 1 تا 3 هفته یاد بگیرید.

در هفته اول، شما در مورد چگونگی ساخت دست ژلاتو درس می خوانید. ژلاتو های مختلف مانند شکلات مبتنی بر شیر، با آجیل برنج، با میوه های تازه، و غیره، شما را تشکیل می دهند.

از هفته دوم و پس از آن، شما در کمک به یک ژلاتین برای کسب اطلاعات در مورد جنبه های کسب و کار ساخت ژلاتو و همچنین خرده فروش کمک خواهید کرد. تجربه منحصر به فرد و هیجان انگیز در ایتالیا در انتظار شماست!

بازاریابی کیسه / جواهرات، خرده فروشی و فروشگاه در فروشگاه Atelier نمایش داده می شود

تجربه تمرین تمرین در تکنیک های خرده فروشی و بازاریابی در فروشگاه آتلیه در فلورانس!

آموزش کارآموزی در یک فروشگاه کوچک آتلیه توسط خانواده ای از اکوادور اجرا می شود. شما خرده فروشی، بازاریابی و نمایشگاه فروشگاه را در یک فروشگاه خرید کیسه های اصلی و لوازم جانبی طلا تجربه خواهید کرد.

جواهرات پر زرق و برق و ظریف با 24K طلا و همچنین کیسه های شیک چرمی که این مغازه فروش می کند بسیار در فلورانس محبوب است.

لذت بردن از یادگیری خود را از خدمات قلب گرم مشتری، بسیار معمولی از مغازه های کوچک در ایتالیا توسط خانواده اجرا می شود. شما دستورالعمل های کامل در مورد نکات بازاریابی و تکنیک های خرده فروشی دریافت خواهید کرد. در فروشگاه آتلیه، می توانید کار هنری جذاب را از نزدیک مشاهده کنید. و تجربه فروشگاه را نشان می دهد برای پیدا کردن آن چقدر سخت است، اگر چه ممکن است به نظر می رسد آسان است. این فرصت عالی برای یادگیری چیزهای جدید را از دست ندهید!

توصیفات دوره

دوره 2 هفته ای

  • هفته اول: سخنرانی ها
  • هفته دوم: کارآموزی (2 تا 4 ساعت در روز) x 5

ممکن است بسته به کدام فروشگاه متفاوت باشد.

دوره 4 هفته ای

  • هفته اول: سخنرانی ها
  • 2 تا 4 هفته: کارآموزی (2 تا 4 ساعت در روز) x 5 / هفته

ممکن است بسته به کدام فروشگاه متفاوت باشد.

* تمام دوره ها فقط به زبان انگلیسی ارائه می شوند. آموزش زبان ایتالیایی در دوره های گنجانده نشده است، اما به عنوان یک گزینه برای هزینه اضافی در دسترس است. (45 دقیقه درس خصوصی x 8/400 یورو) لطفا با ما تماس بگیرید.

* شما می توانید تا 2 دوره در یک بار.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 18, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
2 - 4 
پاره وقت
Price
قیمت
2,800 EUR
2 هفته € 2800 هزینه های آب و برق (شامل گاز / آب / برق) € 16 / week
Locations
ایتالیا - Florence, Tuscany
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
ایتالیا - Florence, Tuscany
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات