توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا مدرسه تابستانی به شما علاقه مند است؟

در اینجا در Fundesem Business School ، ما یک برنامه سه هفته ای نوین برای دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیر ایجاد کرده ایم که دانش آموزان را قادر می سازد دانش کسب و کار را کسب کنند و مهارت های شخصی خود را در یک زمان بسیار کوتاه بهبود بخشد.

کلاس ها توسط معلمان مشابه با کسانی که در برنامه MBA FBS ارائه شده است و از همان روش مطالعه مورد مطالعه استفاده می کنند. این کلاسها به دلیل تعداد زیاد دانشجویان خارجی که مدرسه جذب می شوند، به زبان انگلیسی تدریس می شود. مطالعات موردی که مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، توسط بهترین مدارس کسب و کار در جهان مانند هاروارد، MIT، IE، استنفورد، IESE، Kellogg و غیره طراحی شده است.

چرا FBS را انتخاب می کنید؟

FBS یک مدرسه ای با تجربه بیش از 50 سال است که دارایی شناخته شده Prestige دارد، هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی.

این مدرسه دارای امکانات درجه اول با کلاس های کلاس درس سخنرانی، تخته سیاه و بزرگ و تکنولوژی چند رسانه ای است که نیاز به نیاز دانشجویانی که مایل به تحصیل در مدرسه کسب و کار می شوند، مورد نیاز است.

علاوه بر این، FBS در آلیکانته یکی از شهرهای با بهترین شیوه زندگی با کیفیت در اروپا قرار دارد. Alicante دارای آب و هوای عالی است و به عنوان میامی اروپا شناخته می شود. این شهر سواحل بزرگ و محیط منحصر به فردی را ارائه می دهد که سبب حسادت به دیگر شهرهای مدیترانه می شود.

دانش آموزانی که در مدرسه تابستانی شرکت می کنند می توانند از یک شهر جهانگرا بهره مند شوند، منحصر به فرد در اسپانیا و اروپا. Alicante چهارمین شهر اسپانیا از نظر تولید ناخالص داخلی است.

برنامه مدرسه تابستانی شامل موضوعات تحصیلی و فعال، مانند بهبود و یادگیری مهارتهای شخصی، و همچنین برنامه ریزی و ارزیابی حرفه ای برای ارائه اولین وظیفه می باشد.

تاریخ مدرسه تابستانی چیست؟

مدرسه تابستانی در تاریخ 8 ژوئیه آغاز می شود و در تاریخ 26 جولای با مراسم معرفی دیپلم به پایان می رسد.

هزینه مدرسه تابستانی چقدر است؟

€ 2.000

از جمله: کلاس های نظری، کارگاه ها و فعالیت های خارج از کشور. تخفیف برنامه اولیه پرنده: اگر پرداخت کامل برنامه قبل از 31 مه 2019 صورت گیرد، تخفیف 500 یورو اعمال خواهد شد.

آیا امکانات مسکونی برای دانش آموزان وجود دارد؟

بله، FBS می تواند از قرارداد خود با عوامل املاک کمک بگیرد (در آپارتمان های نزدیک به مدرسه).

دانش آموزانی که در مدرسه تابستانی شرکت می کنند می توانند از یک شهر جهانگرا بهره مند شوند، منحصر به فرد در اسپانیا و اروپا.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی May 15, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
جولای 8, 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,000 EUR
Deadline
می 31, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 8, 2019
End Date
جولای 26, 2019
آخرین مهلت تقاضا
می 31, 2019

جولای 8, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
می 31, 2019
End Date
جولای 26, 2019