مدیریت زنجیره تامین

La Salle Almere

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت زنجیره تامین

La Salle Almere

امروزه محموله بیشتر از هر زمان دیگری در سراسر جهان حرکت می کند. بیش از یک سوم کل محموله های دریایی اروپا از طریق بندر روتردام به اروپا می رسد. آمستردام Schiphol سومین بزرگترین فرودگاه باربری اروپا است. 15٪ از شرکت های حمل و نقل جاده ای در اروپا هلندی هستند. 40 درصد از ناوگان اروپایی تحت پرچم هلند قرار دارد. بیا به هلند و تجربه یادگیری در مورد جنبه های کلیدی مدیریت زنجیره تامین را از کارشناسان صنعت یاد بگیرید.

سطح درس: متوسط ​​/ پیشرفته

اعتبار: این دوره ارائه گواهی حضور

پیش نیازها: بدون پیش نیازهای خاص به جز دانش پایه مربوط به مفاهیم و نظریه های مدیریت زنجیره تامین.

این برنامه ترکیبی از سخنرانی ها و کلاس های استاد ارائه شده توسط متخصصان با تجربه، کارشناسان در مدیریت زنجیره تامین است. نمونه های بیهوده ای از تئوری کاربرد در موقعیت های عملی داده خواهد شد و شرکت کنندگان قادر به مشاهده فرآیندهای کاری اعداد واقعی واقعی خواهند بود.

استادان

کارشناسان شرکت های لجستیک مختلف ارجاع جلسات را ارائه می دهند. بلندگوها دارای موقعیت های کلیدی مدیریت در زنجیره های عرضه جهانی هستند.

روش شناسی

در طی این برنامه یک هفته ای، شما در سخنرانی هایی در مورد تئوری های زنجیره تامین و نحوه استفاده از آنها در کسب و کار برای یادگیری نحوه بهینه سازی زنجیره های عرضه جهانی و نحوه اداره زنجیره های عرضه پیچیده شرکت خواهید کرد. این دوره بسیار تمرین می کند و راهنمایی می کند

چه کاری انجام می دهید / دوره آموزشی

شما متخصصین متخصص در زنجیره های عرضه جهانی را ملاقات خواهید کرد و در دیدارهای مراکز توزیع اروپا (4PL)، سازمان های حمل و نقل بین المللی، بندر روتردام و سایر بازیکنان کلیدی در زنجیره های عرضه جهانی شرکت خواهند کرد.

اهداف

  • یاد بگیرید چطور بهترین زنجیره تامین را به هم وصل کنید
  • کشف چگونگی بهینه سازی زنجیره های عرضه جهانی را ببینید
  • چه کسی باید شرکت کند؟ تجربه شما را بهبود بخشد
  • دیدار با مردم از کشورهای مختلف، شبکه

کسی که علاقه مند به زنجیره های عرضه جهانی است که مایل به درک بهتر رانندگان یک زنجیره عرضه موفق و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی بهینه سازی زنجیره های عرضه جهانی هستند.

قیمت

€ 1350

یادداشت مهم

این دوره فقط در صورتی امکان پذیر است که حداقل تعداد شرکتکنندگان به دست آمده باشد. همه شرکت کنندگان ثبت نام در مورد تصمیم گیری برو / نزول در آخرین 24 ساعت پس از مهلت ثبت نام ماژول از طریق ایمیل مطلع می شود. شركت كنندگان ملزم به رزرو پرواز خود نيستند تا زمان رسيدگي رسمي

دسته بندی

کسب و کار

نوع دوره

مدرسه تابستانی

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 13, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژوئن 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
1,350 EUR
Locations
هلند - Almere, Flevoland
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژوئن 2019
هلند - Almere, Flevoland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات