فقط به خاطر کسی انگلیسی صحبت می کند به این معنا نیست که مناسب برای آموزش است. آموزش نیاز به بهبود فنی و آموزشی. برنامه ما این است که در صدور گواهینامه سه گانه، که به شما اعتبار لازم برای موفقیت در زندگی حرفه ای آموزش زبان انگلیسی را بر اساس.

تحقیقات اخیر در برزیل نشان دهنده اهمیت سفر به کشورهایی که به این زبان صحبت برای تکمیل آموزش معلمان. با مشارکت در برخی از برنامه می توانید برخی از گواهینامه های مانند FCE، CAE، TOEIC، TOEFL و یا حتی CPE، adquerir اما هیچ یک از این گواهی نشان دادن توانایی خود در زبان آموزش کسانی که صحبت نمی کنم.

دوره

این برنامه به دو بخش تقسیم شود: 1- شما کلاس در مقر ما در ایالات متحده در سالت لیک سیتی داشته باشد. این کلاس ها توسط معلمان آموزش دیده و در آموزش معلمان بسیار ماهر آموزش داده است. 2 به عنوان بخشی از این برنامه شما خواهد شد کار نیز در صدور گواهینامه TESOL / TEFL. این گواهینامه بین المللی است که شامل 120 ساعت از سکته مغزی است که می تواند در طول اقامت خود در ایالات متحده به اتمام است.

بسیاری از معلمان تکمیل دو بخش در حالی که آنها در ایالات متحده دریافت گواهینامه های خود از اتمام برنامه می باشد. همچنین شما می خواهد ساخت می شود یک آزمون گواهینامه زبان انگلیسی در پایان این برنامه که به شما گواهی "آزمون گواهینامه به زبان فارسی" ECT می دهد. این آزمون توسط دانشگاه بریگهام یانگ توسعه داده شد و توسط LUMOS / بلند اداره می شود.

PARTIClPANTES • متقاضی باید دبیرستان یا کالج تکمیل کرده اند، اما این کار ضروری نیست، به عنوان آن در قوانین آموزش و حفظ معلمان در هر کشور بستگی دارد. • نامزد باید آماده سازی برنامه های درسی و مواد دیگر یک تسلط خوب در زبان برای ارائه و سخنرانی مورد نیاز خواهد بود، و همچنین. • کاندیدای مورد نیاز خواهد بود برای اثبات یک مهارت در زبان از طریق آزمون TOEFL IBT / حداقل 80 امتیاز یا بیشتر در آزمون ارائه شده توسط LUMOS (EPT) که در آن 65 امتیاز خواهد شد علاوه بر مصاحبه از طریق ویدئو کنفرانس در زبان انگلیسی مورد نیاز است. • معلمان علاقه مند باید یک webnar زندگی می کنند با مدیران Lumos مدرسه زبان که در آن جزئیات بیشتر ارائه خواهد شد و شک و تردید می توان روشن شرکت کنند.

قیمت

کمک درسی، تست و صدور گواهینامه ایالات متحده است $ 1700. این مقدار پوشش می دهد تمام مواد آموزشی، کتاب و آزمونهای مورد نیاز برای صدور گواهینامه. هزینه محل اقامت، غذا و حمل و نقل است تا به دانش آموز.

CERTIFICAOES

  1. آزمون صدور گواهینامه ECT- به زبان فارسی - قد بلند و BYU. گواهی به زبان انگلیسی در چهار رشته، گوش دادن، نوشتن، ارتباطات و خواندن / تفسیر. نامزد گواهی برای رسیدن به نمره حداقل 75٪ در هر موضوع دریافت می کند.

  2. TESOL / TEFL - A شناخته شده بین المللی و مورد نیاز در بسیاری از کشورها به طوری که یک معلم می تواند زبان انگلیسی تدریس می. این گواهی خواهد شد توسط آموزش زبان جهانی در انگلستان در همکاری با Lumos مدرسه زبان را صادر کرد.

  3. Lumos گواهی دریاچه نمک - در پایان این برنامه شما گواهی اتمام و مشارکت در دوره آموزشی بین المللی برای معلمان در مدرسه ما دریافت خواهید کرد.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Lumos Language School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019