این برنامه تخصصی برای دانش آموزان 16 تا 21 ساله طراحی شده است. این شامل ثبت نام در یک برنامه استاندارد انگلیسی یا فشرده انگلیسی می شود که در طول ساعات صبح اجرا می شود. پس از آن دانشجویان بعد از ظهر و شب خود را صرف فعالیت های فرهنگی مختلف در منطقه نیویورک می کنند. تمام فعالیت ها در برنامه Junior توسط رهبران گروه تحت نظارت هستند که توسط GEOS مخصوص آموزش دیده اند. آنها معمولا بین 21 تا 30 ساله هستند و از مکان های مختلفی آمده اند.

GEOS چندین گزینه اقامت دانشجویی بین المللی ارائه می دهد. آنها صبحانه، شام و ناهار بسته بندی شده را روزانه دریافت می کنند. این یک برنامه عالی است که ترکیبی از یادگیری زبان و فرهنگ، و همچنین بسیاری از فعالیت های سرگرم کننده است!

اقامت دانشجویی بین المللی

هدف ما این است که دانشجویان بین المللی خود را با امکانات مورد نیاز برای موفقیت بگذاریم. در حالی که آموزش کلاس درس یک ستون روش آموزش ماست، ما نیز به شدت از مفهوم غرق فرهنگی به عنوان انتگرال در فرآیند یادگیری زبان جدید محفوظ می داریم. دو گزینه اقامت ما تلاش می کنند که این دوگانگی را ترویج دهند: خانه و محل اقامت خصوصی.

اقامت در منزل

در GEOS Languages Plus نیویورک، ما اعتقاد داریم دانش آموزان بیشتر موفق به موفقیت در زمانی که در محیط اطراف خود احساس راحتی می کنند. اکثر دانش آموزان ما با خانواده های میزبان زندگی می کنند که بسیار استقبال، تشویق و سازگاری می کنند. قبل از ورود به برنامه خانوادگی ما، هر خانواده از یک پروسه غربالگری دقیق با یکی از هماهنگکنندگان ما برخوردار می شود و در دسته های مختلف ارزیابی می شود. مأموریت ما این است که اطمینان حاصل کنیم دانش آموزان ما در مناطق امن، در خانه های تمیز و آپارتمان با خانواده های متفکر و درک زندگی می کنند.

زندگی با یک خانواده میزبان نیویورک یک بار در یک تجربه زندگی است، یک پنجره به فرهنگ محلی و فراتر از دیوار کلاس درس GEOS که در آن دانش آموز زندگی روزمره با آمریکایی های معمولی را تجربه می کند. تجربیات که به شما کمک می کند تا کل اقامت خود را در نیویورک شکل دهید!

اقامت خصوصی

GEOS همچنین اتاق های اقامت دانشجویی بین المللی را در منطقه نیویورک ارائه می دهد. محل اقامت ارائه می دهد امکانات مدرن مانند اتاق فعالیت، مرکز تناسب اندام، و امکانات خشکشویی همه در محل. بسیاری از خانه ها فعالیت های مکمل ای را ارائه می دهند که به دانش آموزان امکان می دهد یکدیگر را ملاقات کنند. دانش آموزانی که این گزینه را انتخاب می کنند، استقلال بیشتری را ترجیح می دهند، اما هنوز هم دارای سطح بالایی از امنیت هستند. مهم نیست که مسکن شما انتخاب می کنید، GEOS اطمینان حاصل خواهد کرد که اقامت شما راحت و به یاد ماندنی خواهد بود!

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط GEOS Languages Plus »

آخرین به روز رسانی March 15, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
Price
945 USD
(فعالیت های اقامتی ESL) از 945 دلار در هفته است
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019