توضیحات رسمی را مطالعه کنید

1

طراحی داخلی یک صنعت هیجان انگیز و پویا که طراحی فضایی برای زندگی، کار و محیط های اوقات فراغت با هم به ارمغان می آورد است.

ما ارائه می دهیم یک قدم سنگ به یک حرفه ای در صنعت طراحی داخلی، با دوره های مقدماتی در سطح 1 و حرکت را از طریق گواهینامه در سطح 2 و 3، و در سمت آموزش عالی. شما همچنین می توانید به تحصیل در دوره های کوتاه تر در مناطق ضروری مانند CAD و نقشه فنی را انتخاب کنید.

دانشجویان فعلی تجربه تحصیل در طراحی داخلی در کالج کنزینگتون و چلسی به عنوان توصیف، آسان به دنبال، درگیر شدن بصری و شفاهی، بسیار عالی، آموزنده، و حرفه ای. تیم ما از کارکنان آموزش را تجربه خواهد کرد که شما را حمایت و راهنمای شما در سراسر دوره خود را.

خلاقیت در مرکز چه کار می کنیم، با فعالیت استودیو عملی از جمله کار محتوی قطعات کوتاه ادبی تجربی، ساخت مدل های فضایی با مواد رسا و تولید نقشه ها و تصاویر برای برقراری ارتباط ایده های خود را. طراحی داخلی نیز یک موضوع دقیق و فنی، که در آن نقاشی مقیاس، تصاویری چشم انداز و استفاده از نرم افزار CAD مانند SketchUp را، فتوشاپ و Vectorworks، همه بخشی از یک حرفه بسیار معاصر و نوآورانه است. آموزش شما را در خارج از کلاس، با پروژه های واقعی، بازدیدکننده داشته است و تماس با حرفه ای ها طراحی لندن.

دانشجویان طراحی در کنزینگتون و چلسی کالج رسیدن به موفقیت بزرگ، با بسیاری از اشتغال به دست آوردن و تا 95٪ که به دانشگاه اعمال مکان ارائه شده است.

مرور درس

این دوره 5 هفته است برای زبان آموزان که مایل به یادگیری 3D Vectorworks. شما باید در این دوره 2D متوسط ​​Vectorworks تکمیل کرده اند. هر جلسه 2.5 ساعت در بر داشت زیر را پوشش:

  • جلسه 1: اکسترود 2D به 3D اشیاء.
  • جلسه 2: اعمال بافت و نورپردازی به 3D داخلی و مبلمان
  • جلسه 3: ارائه اشیاء 3D با استفاده از رندر آثار و دیگر حالت های رندر
  • جلسه 4: موقعیت و تنظیم ابزار دوربین برای ایجاد دیدگاه دیدگاه
  • جلسه 5: ارائه رسم / S داخلی 3D خود را / مبلمان
  • پردیس: کنزینگتون مرکز
  • بار: دوشنبه 18:30-21:00 یا
  • بار: سه شنبه 18:30-21:00
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 130 برنامه دیگر ارائه شده توسط Kensington and Chelsea College »

این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
236 GBP
هزینه کامل £ 123؛ غیر اتحادیه اروپا فی £ 236
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آپریل 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

آپریل 2019

سپتامبر 2019

ژانویه 2020