Keystone logo
آرژانتین

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در آرژانتین 2024

تعداد مؤسسات: 3
  • Buenos Aires, آرژانتین

  CASA به معنی خانه است ، اصطلاحی که معمولاً مردم برای توصیف محل زندگی خود استفاده می کنند. خانه بیش از یک خانه ، احساس امنیت ، راحتی ، تعلق و آرامش را برانگیخته است. هدف ما در CASA این است که با ایجاد جامعه ای نزدیک بین دانش آموزان و مربیانمان ، یادگیری زبان اسپانیایی را به تجربه ای شگفت انگیز تبدیل کنیم و شما را به دیگر ماجراجویانی که به اندازه شما کنجکاو هستند ، نزدیک کنیم تا بدانیم معنای Porteño (یک بومی بوینس آیرس) کلاسهای ما برای مسافران گاه به گاه ، مسافران سابق و هر کس دیگری که مایل به یادگیری زبان اسپانیایی است در حالی که از فعالیتهای فرهنگی وسیع بوینس آیرس لذت می برد طراحی شده است. همه می دانند که یادگیری زبان اسپانیایی در حالی که در یک کشور اسپانیایی زبان زندگی می کنید بهترین و سریع ترین راه برای کسب شایستگی و درک واقعی زبان است. در CASA ما آنها را با هدف مشترک یادگیری زبان اسپانیایی گرد هم آورده و آنها را به طور کامل در فرهنگ آرژانتین غوطه ور می کنیم. در نتیجه ، شما با ابزارها و اعتماد به نفس لازم برای بازکردن ذهن خود کنار می روید و همه چیز/همه اطرافیان خود را فرصتی برای تمرین آنچه آموخته اید می بینید.

  • Rosario, آرژانتین

  موسسه آینده آموزش عالی از سال 1991 دوره های حرفه ای و برنامه های دیپلم را ارائه می دهد. در طول این مدت ، سابقه موفقیت آمیز این م theسسه بارها و بارها از طریق موفقیت های ثابت سطح بالای فارغ التحصیلان خود نشان داده است. از آن زمان حدود 70٪ از فارغ التحصیلان این موسسه مشاغل سودآور خود را در زمینه های مرتبط با تحصیل خود ایجاد کرده اند.

  • San Juan, آرژانتین

  Universidad De Congreso (UC) جوانترین نهاد دانشگاهی در مندوزا است. UC که توسط بنیاد تحصیلات تکمیلی کنگره ترویج شد ، با حکم قدرت اجرایی ملی شماره 2377 ، مورخ 28 دسامبر 1994 ، به طور موقت مجاز به فعالیت بود.