Keystone logo
آلمان

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در آلمان 2023

تعداد مؤسسات: 241
  • Riedlingen, آلمان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Potsdam, آلمان
  • Berlin, آلمان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kraków, لهستان
  • Freiberg, آلمان
  • + 1 بیشتر

  EIT RawMaterials Academy - RaVeN به دانش آموزان فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری در یک محیط پویا با تمرکز بر چالش های زندگی واقعی ارائه می دهد. برچسب EIT که توسط EIT (موسسه نوآوری و فناوری اروپا)، یکی از ارگان های اتحادیه اروپا اعطا می شود، گواهی کیفیتی است که فقط به برنامه های آموزشی عالی در سطح کارشناسی ارشد و دکترا اعطا می شود.

  • Berlin, آلمان

  موسسه BIMM یک جامعه است. اینجا جایی است که افراد خلاق به آن تعلق دارند. با 40 سال تجربه در ارائه آموزش در سراسر بخش خلاق، ما می دانیم کجا و چگونه درهایی را به روی آینده شما باز کنیم. برنامه های تحصیلی ما شامل دنیای موسیقی، فیلم و بازیگری می شود و شما را برای یک حرفه موفق و پایدار در صنایع خلاق آماده می کند. با دوره های ارائه شده به زبان انگلیسی و دانشجویان از سراسر جهان، ما شما را برای صنعت بین المللی آماده می کنیم. مدرسان مشهور ما چهره‌های فعال صنعت هستند و از تجربه‌های فراوانی برخوردارند که به مطالعات آکادمیک شما کمک می‌کند. در کنار سخنرانی‌ها و آموزش‌های شما، ما مجموعه‌ای از مسترکلاس‌ها را با غول‌های صنعت برگزار می‌کنیم - بنابراین می‌توانید مستقیماً از افرادی که بیشتر تحسینشان می‌کنید بشنوید. شما به امکانات استاندارد صنعت، ارتباطات حرفه ای بی شمار و فرصت های تجربه کاری بی نظیر در هیجان انگیزترین سازمان ها و شرکت های خلاق در آلمان دسترسی خواهید داشت. با برلین به عنوان خانه ما، شما در قلب مهم ترین مرکز خلاق آلمان با فرصت هایی برای همکاری در سراسر جهان فیلم، موسیقی و تئاتر مطالعه می کنید.

  • Oldenburg, آلمان

  در همین حال، دپارتمان علوم محاسباتی در دانشگاه اولدنبورگ به بیش از 35 سال تحصیل در همه زمینه‌های علوم کامپیوتر و محاسبات نگاه می‌کند. تحقیقات انرژی مشهور بین المللی اولدنبورگ - نه تنها در زمینه انفورماتیک انرژی - سابقه ای بیش از 30 سال دارد که با تبادل بین رشته ای با سایر مکان های دانشگاهی در نیدرزاکسن آلمان و خارج از کشور و مراکز علمی مختلف مشخص می شود. کار در زمینه موضوع "سیستم های انرژی هوشمند" در دانشگاه اولدنبورگ در میان گروه برتر قرار دارد.

  • Oldenburg, آلمان
  • Stavanger, نروژ

  دوره کارشناسی ارشد اروپایی در مهاجرت و روابط بین فرهنگی (EMMIR) اولین دوره کارشناسی ارشد آفریقایی-اروپایی-آسیایی اراسموس موندوس در مطالعات مهاجرت است و به طور مشترک توسط سه شریک آفریقایی، چهار اروپایی و دو شریک آسیایی اداره می شود که توسط شبکه گسترده تری از شرکای مرتبط تسهیل می شود. . EMMIR یک برنامه مطالعاتی منحصربه‌فرد است که بر مهاجرت از طریق یک رویکرد بین‌فرهنگی تمرکز دارد، دانش‌آموزان را به مهارت‌های نظری و روش‌شناختی عمیق در مطالعات مهاجرت مجهز می‌کند و آنها را تشویق می‌کند تا کار میدانی را عمدتاً در زمینه‌های آفریقا، آسیا و اروپا انجام دهند. این برنامه به عنوان یک برنامه کارشناسی ارشد دو ساله چند رشته ای (120 ECTS) طراحی شده است که به مسائل مهم معاصر در زمینه مطالعاتی هنوز در حال ظهور می پردازد.

  • Reutlingen, آلمان

  در یک محیط یادگیری بین المللی، ما رهبران آینده را آموزش می دهیم که مسئولانه اقتصاد و جامعه جهانی ما را شکل دهند. مدرسه کسب و کار ESB بخشی از دانشگاه روتلینگن دولتی است که با بودجه دولتی تامین می شود و برای چهل سال است که استانداردهایی را در آموزش و آموزش رهبران جوان در مدیریت بازرگانی بین المللی و مهندسی کسب و کار تعیین کرده است. در نزدیکی اشتوتگارت، مدرسه کسب و کار ESB در منطقه ای مرفه واقع شده است که میزبان بسیاری از بازیگران جهانی مانند مهندسی خودرو یا مکانیک است.

  • Rotterdam, هلند
  • Bilbao, اسپانیا
  • + 5 بیشتر

  دانشگاه اروپایی شهرهای پسا صنعتی (UNIC) در سال 2020 با هدف ارائه آموزش فراگیر برای نسل جدیدی از دانشجویان تأسیس شد. اتحادی متشکل از 10 دانشگاه اروپایی مستقر در شهرهای فراصنعتی و با بودجه کمیسیون اروپا، دست به دست هم با مؤسسات شهری کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مسائل شهری به روشی قابل دسترس و فراگیر برای همه فراگیران به آموزش و پژوهش وارد می شود. این اتحاد اولین مدرک کارشناسی ارشد مشترک خود را در سال 2023 راه اندازی می کند و به دنبال دانشجویانی است که تحولات فراصنعتی شهرهای خود را پیش ببرند و فارغ التحصیلان بسیار ماهر در رشته های علمی جدید شوند که به نیازهای اقتصاد در حال تغییر در اروپا و اطراف پاسخ می دهند. جهان.

  • Fürth, آلمان

  ما بخشی از SRH، یک شرکت آموزشی و بهداشتی هستیم که بیش از 50 سال است که مردم را در مسیر آموزشی خود راهنمایی می کند. هرکسی متفاوت یاد می گیرد. بنابراین وظیفه ما این است که از هر فرد حمایت شخصی کنیم و آنها را قادر به ایجاد شرایط برای یک زندگی موفق کنیم.

  • Poitiers, فرانسه
  • Iași, رومانی
  • + 5 بیشتر

  پردیس اروپایی شهر-دانشگاه ها (EC2U) یک اتحاد چند فرهنگی و چند زبانه است که متشکل از هفت دانشگاه قدیمی، تحت رهبری آموزش و پژوهش، محلی و جهانی درگیر از چهار منطقه متنوع اتحادیه اروپا: دانشگاه است. از کویمبرا، دانشگاه ایاسی، دانشگاه ینا، دانشگاه پاویا، دانشگاه پواتیه (هماهنگ کننده)، دانشگاه سالامانکا و دانشگاه تورکو. جاه طلبی اتحاد ایجاد فضایی نوآورانه است که امکان حرکت آزادانه بین هفت دانشگاه و شهرهای مرتبط را فراهم می کند.

  • Barcelona, اسپانیا
  • Esch-sur-Alzette, لوکزامبورگ
  • + 6 بیشتر

  کنسرسیومی از دانشگاه های اروپایی یک برنامه جدید و نوآورانه پاناروپایی EUMaster4HPC را با تمرکز بر راه حل های با کارایی بالا توسعه دادند. EUMaster4HPC بازیگران اصلی آموزش HPC در اروپا را گرد هم می آورد تا نسل بعدی کارشناسان بسیار ماهر و با استعداد HPC را آموزش دهد تا تحول دیجیتال اروپا را پیش ببرند. EUMaster4HPC بر برنامه درسی نوآورانه و پارادایم های آموزشی، برتری دانشگاهی، کارشناسان HPC در سطح جهانی، دسترسی به مراکز ابررایانه و پشتیبانی قوی صنعت متکی است.

  • Ulm, آلمان

  دانشگاه اولم یک مرکز پیشرو در یادگیری، آموزش، تحقیق و انتقال است. از زمان تأسیس آن در سال 1967 به عنوان یک دانشگاه "زیر یک سقف"، به طور چشمگیری به یک مرکز بین المللی پر جنب و جوش برای نوآوری و دانش تبدیل شده است.

  • Berlin, آلمان

  FUBiS یک برنامه فشرده و آکادمیک دانشگاه آزاد برلین است که از طریق آن دانش آموزان می توانند اعتباراتی را کسب کنند که ممکن است در موسسات اصلی آنها به عنوان مدرک تحصیلی آنها محاسبه شود. جلسات FUBiS به مدت 3 تا 6 هفته و در تابستان و زمستان برگزار می شود.

  • Heide, آلمان

  دانشگاه علوم کاربردی ساحل غربی یکی از جوانترین دانشگاه های دولتی در شلزویگ-هولشتاین است و علاوه بر تجهیزات مدرن، عمدتاً بر آموزش عملی و نظارت خوب تمرکز دارد. در مجموع حدود 1900 دانش آموز ثبت نام کرده اند و ارزشی برای محیط یادگیری فردی و کار در گروه های کوچک در دوره های فردی قائل می شود. موقعیت مکانی در هایده/هولشتاین برای مطالعات گردشگری شما ایده آل است، زیرا این شهر به نقاط توریستی مانند Büsum، St. Peter-Ording، Sylt و هامبورگ نزدیک است. به طور خلاصه: شما محل وقوع گردشگری را مطالعه می کنید و از شبکه قوی با شرکای عملی متعدد (منطقه ای) صنعت گردشگری بهره مند می شوید. علاوه بر این، موسسه تحقیقات گردشگری آلمان در دانشگاه ما مستقر است. از آنجایی که این موسسه تحقیقات کاربردی گرا را انجام می دهد، در سراسر کشور شبکه است و در عمل از شهرت بسیار خوبی برخوردار است، ممکن است شروع کار برای شما آسان تر باشد. از طریق انتقال مستمر دانش از نتایج تحقیقات فعلی به آموزش، ما مدرک آینده‌نگر را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  • Eltville, آلمان

  به عنوان یک موسسه وابسته به دانشگاه رگنسبورگ، آکادمی املاک و مستغلات IRE|BS به بالاترین کیفیت متعهد است و یک رهبر بین المللی در آموزش دانشگاهی و پاره وقت برای متخصصان املاک است. برای بیش از سه دهه، ما به طور مداوم یک قدم جلوتر از الزامات صلاحیت املاک و مستغلات بوده ایم.