Keystone logo
استرالیا

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در استرالیا 2024

تعداد مؤسسات: 156
  • Toronto, کانادا
  • London, بریتانیا
  • + 5 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Surry Hills, استرالیا

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Melbourne, استرالیا

  به RGIT استرالیا ، یکی از موسسات پیشرو آموزش و حرفه ای (VET) استرالیا خوش آمدید. در RGIT استرالیا ، دانشجویان ما اولویت ما هستند ، و ما به موفقیت های آنها افتخار می کنیم. هدف اساسی ما فراهم آوردن فضایی در دانش آموزان است که آنها را قادر می سازد تا از توانایی بالقوه خود برخوردار شوند.

  • Melbourne, استرالیا

  مدیریت و کارکنان Brighton Institute Of Technology (BIT) می خواهند استقبال بسیار گرمی از همه دانشجویان تازه وارد و بازگشت کنند. BIT طیف متنوعی از دوره های شناخته شده و کاملاً معتبر ملی را ارائه می دهد که دانشجویان و مهارت ها و دانش را برای ورود به نیروی کار یا Pathways ادامه تحصیل فراهم می کند.

  • Ipswich, استرالیا

  Ashley Institute of Training (ASH) RTO 20749 یک سازمان آموزش ثبت شده است که برای ارائه آموزش و مدارک ملی شناخته شده تأیید شده است.

  • Kangaroo Point, استرالیا

  شفستون 25 سال است که فعالیت می کند و دانشجویان را در دوره های زبان انگلیسی و دوره های حرفه ای آموزش می دهد. بیش از 120،000 دانش آموز در Shafston از بیش از 100 کشور جهان از زمان تأسیس آن در سال 1996 تحصیل کرده اند. این مدرسه افتخارات زیادی دریافت کرده است از جمله رتبه بندی شماره 1 مدرسه انگلیسی در استرالیا در سال های 2013 ، 2014 و 2019 توسط Ryugaku Journal.

  • Croydon, استرالیا

  برنامه درسی آکادمیک SMBC بر اساس کتاب مقدس - کلام الهام گرفته از خدا - اشباع شده است. تحصیل در SMBC به شما درک عمیق و منظمی از کتاب مقدس ، الهیات و کاربرد آن در تمام جنبه های زندگی می دهد.

  • Shepparton, استرالیا

  GOTAFE بزرگترین ارائه دهنده آموزش حرفه ای در منطقه ویکتوریا است. GOTAFE با ارائه بیش از 130 دوره در هشت پردیس ، به 11 منطقه از دولت محلی با جمعیت ساکن بیش از 240،000 نفر خدمات ارائه می دهد. ما به طور متوسط بیش از 9000 دانش آموز در سال خدمت می کنیم ، بیش از 500 کارمند استخدام می کنیم و بخشی ذاتی از جوامعی هستیم که به آنها خدمت می کنیم.

  • Surry Hills, استرالیا

  دفتر مرکزی CBC در Surry Hills واقع شده است ، چند دقیقه پیاده تا ایستگاه مرکزی و در فاصله پیاده روی راحت از امکانات اصلی حمل و نقل ، آموزش ، ورزش ، دولت و گردشگری شهر قرار دارد. CBC تیمی از مربیان دارد که همه در زمینه هایی که آموزش می دهند تجربه زنده و مرتبط دارند. همه مربیان باید در 2 - 3 سال گذشته در صنعت کار کرده باشند و باید تجربه صنعت خود را حفظ کنند. به این ترتیب همه دانشجویان به آخرین دانش فنی در صنعت دسترسی دارند و می توانند استانداردهای فعلی صنعت را بیاموزند. ما همیشه برای بالاترین کیفیت تلاش می کنیم و دوره هایی را ارائه می دهیم که نه تنها آموزنده بلکه جذاب و پشتیبانی کننده باشد.

  • Pyrmont, استرالیا

  Warwick Institute of Australia (WIA) در سال 2006 تأسیس شد و یک کالج جامع تجارت مدرن و فناوری اطلاعات در قلب سیدنی CBD استرالیا است. ما در زمینه های توسعه نرم افزار (IT) ، مدیریت بازاریابی ، مدیریت پروژه ، تجارت و آموزش رهبری ، طیف وسیعی از صلاحیت های حرفه ای شناخته شده ملی را ارائه می دهیم.

  • Sydney, استرالیا

  ما از کلیه دانشجویان استرالیایی و بین المللی که علاقه مند به انجام برنامه بنیاد یا تحصیلات دانشگاهی در مقطع کارشناسی هستند ، استقبال می کنیم. Sydney Institute of Business and Technology (SIBT) Pathway مستقیم تحصیلات دانشگاهی را ارائه می دهد. با معیارهای ورود به سیستم انعطاف پذیر ، دانشجویان می توانند دیپلم SIBT را تکمیل کنند و سپس به تحصیلات دوره دوم کارشناسی دانشگاه ادامه دهند.

  • Adelaide, استرالیا

  آیا رتبه قبولی درجه سوم استرالیا (ATAR) مورد نظر خود را کسب نکردید؟ به دنبال تغییر شغل هستید؟ آیا یک محیط یادگیری حمایتی می خواهید؟ ما مفتخریم که سریعترین Pathway به دانشگاه استرالیای جنوبی (UniSA) ، شریک دانشگاه بسیار معتبر ما از سال 2001 ارائه می دهیم.

  • Albert Park, استرالیا

  International Institute of Leadership Studies (IILS) طیف وسیعی از گواهینامه ها را برای سازمان های دولتی ، متخصصان بازرگانی ، دانشگاهیان و بخش های غیر انتفاعی ارائه می دهد. این برنامه ها از طریق سخنرانی های داخلی ، برنامه های آزاد و خودآموزی آنلاین از طریق پردیس مجازی ما که توسط شریک زندگی خود ، مرکز صدور گواهینامه رهبری ارائه شده است ، در دسترس است.

  • Burwood, استرالیا

  Deakin College مستقیم است Pathway به دانشگاه Deakin. این کالج تجربه دانشجویی Deakin را فراهم می کند و از انتقال موفقیت آمیز به ادامه تحصیل در دانشگاه پشتیبانی می کند. در Deakin College ، شما تقریباً به 3000 دانشجوی استرالیایی و بین المللی که در دوره های ما ثبت نام کرده اند ، خواهید پیوست.

  • Sydney, استرالیا

  Australian Institute of Workplace Training (AIWT) یک سازمان آموزش ثبت شده پیشرو (RTO) است که دوره های با کیفیت را به دانشجویان بین المللی و داخلی ارائه می دهد. دوره های ما متناسب با دانشجویان ما است ، اطمینان حاصل می کند که آنها بهترین آموزش را می بینند و آماده رویارویی با هرگونه چالش در آینده هستند.