Keystone logo
استونی

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در استونی 2023

تعداد مؤسسات: 14
  • Tallinn, استونی

  آکادمی موسیقی و تئاتر استونی (EAMT) یک دانشگاه دولتی منحصر به فرد است که آموزش عالی را در تمام زمینه های اصلی موسیقی و تئاتر از طریق برنامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می دهد. EAMT که یکی از کاربردی ترین موسسات آموزش موسیقی در اروپا به حساب می آید، دارای یک مرکز 13500 متر مربعی واقع در مرکز تالین، پایتخت استونی است. در سال 2022، آکادمی موسیقی و تئاتر استونی برای سومین سال متوالی در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار گرفت که یکی از برترین سیستم های رتبه بندی بین المللی است که میزان محبوبیت و عملکرد دانشگاه های سراسر جهان را می سنجد. در 17 نوامبر 1918، انجمن استونی به تأسیس مدرسه عالی موسیقی رأی داد. در 9 می 1919، اساسنامه مدرسه به تصویب وزیر آموزش و پرورش رسید. این مدرسه در ابتدا مدرسه عالی موسیقی تالین نام گرفت، زیرا تأسیس یک هنرستان موسیقی در حیطه اختیارات انجمن استونی نبود. اما در سال 1923 به کنسرواتوار تالین تغییر نام داد که پیشروی آکادمی موسیقی و تئاتر استونی امروزی است. امروزه این آکادمی یک موسسه معتبر بین المللی در زمینه آموزش و پژوهش موسیقی است. اکثریت قریب به اتفاق نوازندگان و اهالی تئاتر استونی در این موسسه تحصیل کرده یا تدریس کرده‌اند و آن را به ستونی از زندگی فرهنگی استونی تبدیل کرده‌اند. ماموریت آکادمی موسیقی و تئاتر استونی حفظ، توسعه و ترویج فرهنگ استونی در بالاترین سطح، از طریق مطالعات موسیقی و تئاتر و همچنین فعالیت‌ها و تحقیقات خلاقانه است.

  • Tallinn, استونی
  • Helsinki, فنلاند

  دانشگاه تالین یک دانشگاه تحقیقاتی مدرن و پویا در استونی است که نقش پیشرو در ترویج سبک زندگی هوشمند از طریق آموزش، تحقیق و همکاری منحصر به فرد در بین رشته ها دارد. ما سبک زندگی هوشمندانه را تصمیم گیری مبتنی بر تحقیق به منظور بهبود جامعه به طور کلی و رفاه شهروندان آن می دانیم.

  • Tartu, استونی

  دانشگاه علوم زیستی استونی تنها دانشگاه در استونی است که اولویت‌های آن در فعالیت‌های دانشگاهی و تحقیقاتی، توسعه پایدار منابع طبیعی لازم برای وجود انسان و همچنین حفظ میراث و زیستگاه را فراهم می‌کند. بر اساس رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS توسط موضوع (2019)، دانشگاه علوم زیستی استونی با رتبه 48 یکی از 50 دانشگاه برتر جهان در زمینه کشاورزی و جنگلداری است. این دانشگاه همچنین به 1% از مراکز تحقیقاتی پر استناد در جهان تعلق دارد و پروفسور فیزیولوژی گیاهی ما، Ülo Niinemets، پراستنادترین محقق استونیایی در مجموع است.

  • Reola, استونی

  Estonian Aviation Academy (EAVA) که در سال 1993 تأسیس شد، یک موسسه آموزش عالی پیشرو در منطقه بالتیک است که متخصصان را برای شرکت ها و سازمان های هوانوردی آموزش می دهد.

  • Stockholm, سوئد
  • Helsinki, فنلاند
  • + 5 بیشتر

  برنامه های مدرک دوگانه ما آموزش فنی عالی را با آموزش نوآوری و کارآفرینی و همچنین کارآموزی در شرکت ها، شرکای صنعتی و شهرهای سراسر اروپا ترکیب می کند.

  • Tartu, استونی

  ?? ????? ?? ????? ??? ? ?? ???????? ??????? ????? ?? ????? ?? ?????? ? ?? ???? ????? ???? ?? ??? ?? ???? ? ????? ????? ??? ?????? ??? ??????? ?? ?? ??????? ? ??????? ? ????? ????? ?? ???? ? ?? ?????? ????? ???? ?? ???? ????? ??? ?????? ??? ??????? ???? ?? ????. ????? ??????? ? ??? ?? ???? ? ????? ?? ????? ?? ???? ?? ?? ?? ????? ???? ? ????? ? ???? ??? ???? ?? ?? ?????? ????? ????? ? ?????????? ?? ?? ??? ???? ? ?? ????? ?????? ??? ?? ???.

  • Tallinn, استونی

  TTK University of Applied Sciences TTK (TTK UAS) یک موسسه آموزش عالی حرفه ای دولتی است که دارای آموزش عالی حرفه ای رقابتی و تحقیقات کاربردی در زمینه فناوری ، تولید ، مهندسی عمران ، تدارکات ، اقتصاد و رفاه است. TTK UAS بزرگترین دانشگاه علوم کاربردی در استونی است که در حال حاضر بیش از 3000 دانشجو را آموزش می دهد و TTK UAS را به چهارمین موسسه آموزش عالی در استونی تبدیل می کند.

  • Tartu, استونی

  Kaitseväe Akadeemia (از این پس آکادمی) یک م educationسسه آموزش عالی کاربردی دفاع ملی به معنای قانون آموزش عالی حرفه ای مitutionsسسات است. مخفف استونی آکادمی "KVA" است. آکادمی یک واحد ساختاری نیروهای دفاعی است که تحت نظارت مستقیم فرمانده نیروهای دفاعی قرار دارد. آکادمی در انجام وظایف خود نمایندگی دولت و نیروهای دفاعی را بر عهده دارد.

  • Budapest, مجارستان
  • Espoo, فنلاند
  • + 13 بیشتر

  مدرسه کارشناسی ارشد دیجیتال EIT یک ابتکار مشترک انحصاری توسط دانشگاه‌های فنی و مدارس تجاری پیشرو در اروپا با راهنمایی و مشارکت بیشتر از سازمان‌های تحقیقاتی اروپایی و شرکای تجاری پیشرو است. EIT Digital برنامه های دو ساله ای را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در دو دانشگاه در سطح جهانی واقع در دو کشور مختلف اروپایی تحصیل کنید. علاوه بر این، می‌توانید یک برنامه درسی متناسب با مهارت‌ها و علایق خود بسازید. ما مدارک مضاعفی را ارائه می‌دهیم که هر کدام شایستگی‌های فنی را با مهارت‌های عملی در نوآوری و کارآفرینی ترکیب می‌کنند.

  • Tallinn, استونی

  آکادمی هنر استونی، که در سال 1914 تأسیس شد، تنها دانشگاه دولتی در استونی است که آموزش عالی در زمینه هنرهای زیبا، طراحی، معماری، رسانه، مطالعات بصری، فرهنگ هنری، میراث فرهنگی و حفاظت را ارائه می‌دهد. واقع در پایتخت، تالین، یک موسسه مطالعاتی و تحقیقاتی فعال و مرکز ملی پیشرو در نوآوری در فرهنگ بصری است. مطالعات در ساختمان جدید ما با محیطی نوآورانه و الهام بخش انجام می شود. در سال 2022، EKA در فهرست 200 دانشگاه برتر معماری و طراحی در جهان توسط رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS قرار گرفت.

  • Tallinn, استونی

  Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) یک دانشگاه خصوصی کاملاً شناخته شده در استونی است که در شهر هوشمند برنده جایزه متعددی به نام شهر Ülemiste واقع شده است. موضوعات کلیدی که برنامه های درسی ما را بهم پیوند می دهد ، کارآفرینی و خلاقیت است. هدف ما این است که به دانشجویان خود مهارت ، شبکه و ذهنیت دهیم تا زندگی آنها را تغییر داده و بر جهان تأثیر بگذارد! ما از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کنیم تا برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را که می توانند به زبان های انگلیسی ، روسی و استونی بخوانند ، مطالعه کنند. برنامه های تحصیلی ما توسط زیرساخت IT متناسب با نیازهای تمام وقت ، نیمه وقت و همچنین آموزش از راه دور پشتیبانی می شود.

  • Tallinn, استونی

  چشم انداز جامعه امروزی نوآورانه، کارآفرینانه، از نظر فناوری پیشرفته و به روی جهان باز است و این همان چیزی است که دانشگاه فناوری تالین (TalTech) از طریق مطالعات و تحقیقات سطح بالا در سطح بین المللی درخواست می کند.

  • Tartu, استونی
  • Tallinn, استونی
  • + 3 بیشتر

  دانشگاه تارتو (UT) مرکز پیشرو در تحقیقات و آموزش استونی است. این تنها دانشگاه در بالتیک است که در 1.2٪ برتر از بهترین دانشگاه های جهان (رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2021) رتبه بندی شده است. دانشگاه UT تنها دانشگاه کلاسیک در استونی است که در سال 1632 تأسیس شد. بیش از 13000 دانشجو در دانشگاه UT (شامل 1800 دانشجوی بین المللی) و UT دارای 3800 کارمند (شامل. 1800 کارمند دانشگاهی (190 استاد)). این دانشگاه برای حمایت و توسعه صلاحیت حرفه ای دانشجویان و کادر علمی خود، دارای 71 دانشگاه شریک در 27 کشور است.

  • Tallinn, استونی

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...