Keystone logo
باربادوس

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در باربادوس 2024

تعداد مؤسسات: 3
  • Bridgetown, باربادوس

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bridgetown, باربادوس

  American University of Barbados ، دانشکده پزشکی CAAM-HP معتبر و در میان دانشگاه های برتر کارائیب است. ما قصد داریم دانش آموزان خود را برای پیشرو در همه زمینه های مراقبت های بهداشتی آماده کنیم. هدف ما فقط ایجاد "پزشک" نیست بلکه "دانشمندان پزشکی" آغشته به میل مادام العمر به دانش و خدمات است. تحصیل پزشکی در AUB یک فرصت عالی است که شما را به مرزهای دانش علمی فعلی نزدیک می کند. این انتخاب شما را در مسیری به سمت حرفه شریف پزشکی با الگویی منحصر به فرد از آموزش پزشکی قرار می دهد که به اعتقاد ما بی نظیر است. برنامه درسی پزشکی مستقر در ایالات متحده به طور خاص برای برآوردن شرایط صدور مجوز در ایالات متحده و سایر کشورها در سراسر جهان طراحی شده است. نسبت متعادل دانشجو به هیئت علمی امکان بحث و تعاملات بسیار شخصی بین دانشجویان و استادان را فراهم می آورد. گستره جهانی هیئت علمی و مدیریت ما تضمین می کند که دانشجویان از فرصت ها و فرصت های قابل توجهی برخوردار هستند. دانشجویان ما از سراسر جهان با تجربیات غنی آمده اند ، در نتیجه یک جامعه واقعاً جهانی از دانشمندان در American University of Barbados . دانشکده پزشکی به عنوان یک پایگاه پرتاب برای متخصصان پزشکی عمل می کند و آنها را در ارائه مراقبت های بهداشتی بهتر و در نتیجه کاهش رنج جوامع در سراسر جهان راهنمایی می کند.

  • Bridgetown, باربادوس

  دانشگاه ویکتوریا (باربادوس) یک دانشکده پزشکی است که در وارنس سنت مایکل در جزیره زیبای کارائیب باربادوس در منطقه آمریکای شمالی واقع شده است.