Keystone logo
بوقلمون

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در بوقلمون 2023

تعداد مؤسسات: 73
  • Istanbul, بوقلمون

  BMI، در برنامه های آموزشی خود، دانش آکادمیک/نظری را با تجربه عملی از دنیای تجارت و دیدگاهی رویایی از مدیران و رهبران موفق هماهنگ می کند. به این ترتیب، شرکت کنندگان را قادر می سازد تا دیدگاه خود را گسترش دهند، رویکردهای تجاری خود را بررسی کنند و بینش مدیریت خود را افزایش دهند.

  • Istanbul, بوقلمون

  در Altinbas University ، با پرورش فرهنگ تعالی، دانش، مهارت و شایستگی را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می‌کنیم تا در یک جامعه جهانی شکوفا شوند. اهل هر کجا هستید، هر آنچه که قصد تحصیل دارید، دسترسی جهانی، برتری تحصیلی و پشتیبانی اختصاصی ما می تواند به شما در مسیر موفقیت حرفه ای و شخصی کمک کند. ما به‌عنوان Altinbas University ، با ایجاد تفاوت در آموزش با کادر علمی با کیفیت و امکانات پیشرفته، نمونه‌ای به‌عنوان مرکز برتری هستیم. در مورد اینکه چرا Altinbas بهترین انتخاب برای شماست بیشتر بدانید.

  • Istanbul, بوقلمون

  واتل دارای 50 مدرسه مدیریت مهمان نوازی است که در اروپا ، آمریکا ، آسیا و آفریقا واقع شده است. آنها رسالت یکسانی دارند: آماده سازی نسل های جوان برای ساختن آینده حرفه ای خود در صنایع بین المللی مهمان نوازی و گردشگری.

  • Istanbul, بوقلمون

  Istanbul Medipol University با آموزشي كه ارائه مي دهد و تفاوتي كه ايجاد مي كند ، اين اصل را به كار مي گيرد كه افرادي را كه داراي مدارك بالاي دائمي هستند ، تمركز خود را بر توليد علم و تكنولوژي قرار داده و بتوانند به تقاضاهاي در حال تغيير جامعه پاسخ دهند. و مشارکت در دانش علمی و همچنین رفاه جامعه را به عهده می گیرد.

  • Istanbul, بوقلمون

  "به سوی آینده ای روشن" که شعار Istanbul Aydin University ، تعجب آور نیست که در اوج شغل خود با دانش آموختگان روبرو شویم. Istanbul Aydin University با پردیس خود در مرکز استانبول و با کادر علمی مجرب خود که به دلیل کارهای علمی خود در کشور ما و جهان شناخته شده اند ، هم یک شهر و هم دانشگاه است. "ترجیحی ترین دانشگاه بنیاد از زمان تأسیس" Istanbul Aydin University ، با پردیس های خود در Bahcelievler و Florya ، انتظارات دانشجویان و مراکز فنی پیشرفته ، مراکز تحقیقاتی مشهور جهان و واحدهای دانشگاهی را برآورده می کند. و ایده آل آن برای تبدیل شدن به "دانشگاه جهانی" ، هر روز فرصت های جدیدی را ارائه می دهد و همچنان در مسیر "به سوی آینده ای روشن" رشد می کند.

  • Ankara, بوقلمون

  ??????? ??????? ?????? ?????? ? ???? ?????? ??? ???? ??????? ??????? ??? ?????? ? ???? ??????? ?????? ?? ???? ?? ???. ??????? ??????? ?????? ?? ? ?? ????? ????? ? ????? ?????? ? ?? ??? 1986 ?? ??? ?????? ? ????? ?????? ???. ??? ??????? ??????? ?????? ????? ?? ?????????? ?? ?????? ? ???? ???. ??????? ?????? ??? ?????? ?? ??? ?? ????? ?? ??? ?? ???? ?????? ?? ?? ??????? ??? ???????? ???? ?? ??? ? ?????? ?????? ?? ?? ????? ??? ??? ???? ?? ????? ?? ???. ???? ?????? ?? ???? ????? ??? ????? ????? ? ????? ??? ?? ????? ?????? ? ?????? ????? ??? ???? ?? ???? ??? ??? ???? ?????. ??? ?????? ?? ???? ??? ?? ???? ?????? ?? ??? ????? ????? ????? ? ????? ?????? ?????? ???? ? ??? ?? ????? ??? ?? ???? ? ??? ? ????? ????? ??? ???.

  • Ankara, بوقلمون

  TED University ( TEDU ) یک دانشگاه جوان و پویاست که در قلب آنکارا واقع شده است. در سال 2012 توسط انجمن آموزش ترکیه (TED) تاسیس شد که از سال 1928 پیشگام توسعه آموزش در ترکیه است.

  • Manchester, بریتانیا
  • Budapest, مجارستان
  • + 62 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kampüsü, بوقلمون

  دانشگاه Yüzüncü Yıl با فرمان قانون شماره 41 در 20 ژوئیه 1982 تأسیس شد. با این حال ، تلاش برای ایجاد دانشگاه در مناطق شرقی ترکیه از مدتها پیش آغاز شد. ایده تاسیس دانشگاه در وان بسیار قدیمی است و به دوران جمهوری برمی گردد. از دستور سلطان ایل عثمانی فهمیده می شود.

  • Adnan Menderes Bulvarı, بوقلمون

  چشم انداز ما تبدیل شدن به یک دانشگاه پیشرو در زمینه سلامت است که به عنوان یک موسسه نمونه در آموزش و خدمات درمانی مورد استفاده قرار می گیرد ، علم را هدایت و هدایت می کند و فرهنگ بنیاد را زنده نگه می دارد.

  • 22 C, بوقلمون

  ماموریت ما این است که فعالیت های تحقیقاتی و دانشگاهی را از طریق اصل ایجاد آینده با ارزیابی میراث علمی ، فرهنگی و پیش بینی حقایق معاصر انجام دهیم. همچنین باید افرادی را تربیت کرد که از استفاده از دانش و توانایی های خود به خاطر ادیرنه ، بالکان ، کشور و بشریت آگاه هستند و دارای اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری بالایی هستند.

  • İbrahim Çeçen Üniversitesi, بوقلمون

  ماموریت ما این است که دانشگاهی باشیم که با هویت علمی خود در عرصه ملی و بین المللی برجسته باشد. در داخل شهر ادغام می شود ؛ راه حل های منطقه ای تولید می کند ؛ با خدمات آموزشی با کیفیت و پروژه های واجد شرایط و پایدار به زندگی اجتماعی-اقتصادی کمک می کند. ارزشهای ملی و جهانی را اتخاذ می کند. و افراد با فضیلت را تربیت می کند.

  • Bartın, بوقلمون

  اگرچه شهر بارتین 12 سال پیش دانشگاه مخصوص خود را داشت ، اما تاریخ دانشگاه این شهر به دهه 1990 برمی گردد. دانشکده جنگلداری بارتان ، که تحت دانشگاه Zonguldak Karaelmas با شماره قانون 3837 مورخ 11.07.1992 تاسیس شد ، اولین دانشکده ای بود که در بارتان تأسیس شد. دانشکده جنگلداری بارتان ، که در پردیس آداکا تأسیس شده است ، تحصیلات خود را با جذب اولین دانش آموزان خود در سال تحصیلی 93-94 آغاز کرد. با شروع آموزش دانشکده جنگلداری بارتان ، 3 واحد دانشگاهی دیگر در زمینه آموزش عالی در بارتان گنجانده شد. اینها مدرسه حرفه ای بارتان ، مدرسه حرفه ای خدمات بهداشتی و مدرسه تربیت بدنی و ورزش است. در سال 2008 ، هنگامی که دانشگاه های شهری در سراسر کشور تأسیس شدند ، شهر بارتان دانشگاه مخصوص خود را به دست آورد. دانشگاه بارتین ، که با شماره قانون 5765 مورخ 22 مه 2008 تأسیس شد ، اولین دانش آموزان خود را با 4 واحد دانشگاهی جدا از دانشگاه Zonguldak Karaelmas و همچنین دانشکده تازه تاسیس اقتصاد و علوم اداری ، دانشکده مهندسی ، علوم اجتماعی پذیرفت. موسسه و موسسه علوم. دانشگاه بارتان ، که برای تربیت دانشجویانی که قصد دارند در آینده با 3 دانشکده ، 2 موسسه ، 2 آموزشگاه حرفه ای و در کل یک دانشکده صحبت کنند ، آموزش می دهد ، توسعه خود را برای رفع نیازهای کشور ما ادامه می دهد.

  • Istanbul, بوقلمون

  هدف اصلی Istanbul Medeniyet University تربیت متخصصانی است که ترکیه به آنها نیاز دارد و متخصصانی که در جهان علمی متخصص تلقی می شوند. و این تنها با شناسایی واضح و اجرای اهداف کوتاه مدت و بلندمدت به صورت سازمان یافته امکان پذیر است.

  • Istanbul, بوقلمون

  İstanbul Ayvansaray Üniversitesi ؛ قانون شماره 6761 ، چاپ شده در روزنامه رسمی مورخ 24/11/2016 و شماره 29898 ، توسط بنیاد افلاطون با تاریخ پذیرش 16/11/2016 وضع شده است. مدرسه حرفه ای افلاطون که در تاریخ 21/4/2009 توسط شورای وزیران به عنوان یک مدرسه حرفه ای پایه تاسیس شد و زندگی آموزشی خود را با 4 دپارتمان آغاز کرد ، اکنون İstanbul Ayvansaray Üniversitesi