Keystone logo
عربستان سعودی

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در عربستان سعودی 2024

تعداد مؤسسات: 9
  • Ayn Ibn Fuhayd, عربستان سعودی

  از زمان ایجاد Josoor از طریق یک برنامه قدرتمند دیپلم و دوره های سفارشی ، نظریه و عمل را با هم آمیخته است ، برای بیش از 4000 شرکت کننده راه حل های آموزشی و آموزشی ارائه داده است ، آنها را با مهارت و تخصص برای مدیریت پروژه ها و سازمان ها در صنعت ورزش و ارائه کلاس جهانی ارائه می دهد. ، رویدادهای ورزشی و اوقات فراغت با مشخصات بالا.

  • Buraydah, عربستان سعودی

  این منطقه یکی از مناطق اداری در عربستان سعودی است و مقر آن شهر بریده است. قاسم به وفور آب زیرزمینی شهرت دارد و بهترین نوع خرما و سبزیجات را در اختیار پادشاهی عربستان قرار می دهد. شهرهای مهم منطقه عبارتند از: بورایدا ، بزرگترین شهر ، اونایزا ، مزنیب ، بوكیریه ، بدایه ، آلمازنیب ، آلخابرا ، ریاض آلخابرا ، آلاسیا ، اوكلات آلسوكور ، داریا ، اویون الجوا و سایر شهرها.

  • Taif, عربستان سعودی

  پردیس اصلی دانشگاه Taif University در حال حاضر در الحویه ، استان طائف ، امارت مکه ، منطقه غربی عربستان سعودی ، در دامنه های شرقی کوههای صراوات در ارتفاع 1700 متر از سطح دریا در جنوب غربی عربستان واقع شده است. شبه جزیره TU همچنین دارای سه پردیس شعبه در استان طائف است: شعبه ترابا (تقریباً 150 کیلومتری طائف) ، شعبه خورما (تقریباً 200 کیلومتری طائف) و شعبه رانیا (350 کیلومتری طائف).

  • Jeddah, عربستان سعودی

  ما به دنبال دستیابی به تعالی نهادی با ایجاد مشارکت استراتژیک پایدار برای پیشبرد توسعه فرآیند آموزشی و اعمال تخصصی کاربردی هستیم.

  • Abha, عربستان سعودی

  مشتری محترم احتمالی ، ما می خواهیم از این فرصت استفاده کرده و مختصراً خود را معرفی کنیم. HIPIT (موسسه عالی فناوری های کاغذی و صنعتی) یک موسسه آموزش فنی و غیرانتفاعی است که یک برنامه 2 ساله دیپلم برای سعودی های تازه فارغ التحصیل ارائه می دهد. HIPIT تحت مجوز TVTC (شماره 2210412) است. موسسه ما متعهد است كه آموزش كيفي و بهترين كارآموزاني را در زمينه فني ارائه دهد كه بهترين شركتها در KSA آنها را طلب مي كنند. HIPIT به روابط طولانی مدت سودآور و لذت بخش با دانشجویان ، مشتریان و کارمندان ما اعتقاد دارند.

  • Rabigh, عربستان سعودی

  چشم انداز ما: بهترین ارائه دهنده خدمات در ایجاد استعدادهای موثر در زمینه فناوری های آب و انرژی باشیم.

  • Riyadh, عربستان سعودی

  Aviation Australia Riyadh College ( AARC ) سرمایه گذاری مشترکی بین Aviation Australia و Shamal Investments در عربستان سعودی است.

  • Al Bukayriyah, عربستان سعودی

  علاوه بر این واقعیت که کالج های سلیمان ال راجی یکی از موسسات آموزشی خود است که از دسترسی منحصر به فرد به منابع آموزش مراقبت های بهداشتی در سطح جهان برخوردار است ، دانشگاه ما همچنین برای انتخاب دوره های بین المللی ، دوره های مطالعه منحصر به فرد ، آخرین برنامه درسی ، فرصت انتقال به دانشگاه ماستریخت برجسته است در هر مرحله

  • Amman, اردن
  • Dubai, امارات متحده عربی
  • + 6 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...