Keystone logo
عمان

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در عمان 2024

تعداد مؤسسات: 8
  • Muscat, عمان

  - موسسه ملی مهمان نوازی - ارائه دهنده اصلی آموزش حرفه ای با کیفیت برای مهمان نوازی ، پذیرایی و صنایع مسافرتی در منطقه خلیج فارس است. واقع در مسقط ، عمان ، با هدف روشن ارائه آموزش جامع و حرفه ای ممکن فعالیت می کند.

  • Muscat, عمان

  MGi - م Modern Gulf Institute - برنامه های آموزشی و کارگاهی ، توسعه حرفه ای ، مدیریت و مهارت های نرم و همچنین دوره هایی با هدف کمک به دانش آموزان در بهبود زبان انگلیسی ، IELTS و مهارت های رایانه ای برای توسعه شخصی و حرفه ای ارائه می دهد. ما راه حل های مشاوره و مربیگری اجرایی را ارائه می دهیم.

  • Al Azaiba South, عمان

  انستیتوی مدیریت و فناوری Pioneer ، پیشروترین آموزش GCC در مسقط ، عمان است. ما طیف وسیعی از برنامه های آموزشی را در زمینه های فناوری اطلاعات ، فناوری پایگاه داده ، مدیریت پروژه ، مهارت های نرم و موارد دیگر ارائه می دهیم. این برنامه توسط تیمی از متخصصان فوق العاده با استعداد که بیش از 30 سال تجربه فناوری اطلاعات و آموزش شرکت دارند ، مدیریت می شود.

  • Birkat Al Mouz, عمان

  University Of Nizwa (UoN) در سال 2004 در سلطان نشین عمان تاسیس شد و به عنوان هیئت علمی دانشگاه غیرانتفاعی خصوصی اداره می شود. این شهر در 140 کیلومتری پایتخت ملی مسقط در منطقه داخلی الدخلیه در نزدیکی پایتخت تاریخی سابق نزوا واقع شده است. این دانشگاه به دنبال فراهم آوردن یک محیط یادگیری مترقی و ایمن است که به سنت ها و ارزش های سلطنت احترام بگذارد.

  • Salalah, عمان

  کالج فناوری Salalah یکی از بزرگترین ارائه دهندگان آموزش فناوری در سلطنت عمان است. این مکان در سالاله ، باغ شهر عمان واقع شده است. سلاله همچنین به عنوان "پایتخت عطر عربستان" شناخته می شود. این شهر در قسمت جنوبی عمان در حدود 1000 کیلومتری مسقط ، پایتخت واقع شده است. ساکنان بسیار صمیمی ، سخاوتمندانه و مهمان نوازی هستند. جامعه حتی هنگام مدرن شدن ، فرهنگ و ارزشهای عزیز خود را حفظ کرده است.

  • Muladdah, عمان

  دانشگاه فنی و علمی کاربردی واقع در جنوب منطقه ال باطینا ، Al Musannah ( Al Musanna College Of Technology سابق Al Musanna) به عنوان یکی از دانشکده های برتر فناوری متعهد به ایجاد زیرساخت های پایدار ، منابع انسانی ماهر و یک گروه عالی دانشجویی شناخته شده است برای پاسخگویی به تقاضاهای متغیر آموزش و بازار کار.

  • Muscat, عمان

  به کالج زنان الزهرا خوش آمدید ، دانشکده ای که در سال 1999 در ارتباط علمی با دانشگاه الاهلیiy امان به عنوان اولین م educationسسه آموزش عالی ویژه زنان فقط تأسیس شد ، تا بعداً به یک بنای برجسته آموزشی تبدیل شود که به رنسانس جامع کمک می کند زیرا توسط اعلیحضرت سلطان قابوس.

  • Amman, اردن
  • Dubai, امارات متحده عربی
  • + 6 بیشتر

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...