Keystone logo
عمان

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در عمان 2023

تعداد مؤسسات: 25
  • Muscat, عمان

  Muscat University که در قلب مسقط واقع شده است، در سال 2016 با ماموریت تغییر افراد و جوامع از طریق آموزش و یادگیری مبتنی بر تحقیق و پژوهش که هم دقیق و هم مرتبط است، تأسیس شد. ما با ارائه یک محیط یادگیری مساعد در فرهنگ فراگیر شهروندی جهانی به موفقیت دست خواهیم یافت.

  • Al Jazirah Al Hamra, امارات متحده عربی
  • Dubai, امارات متحده عربی
  • + 8 بیشتر

  Ascencia Business School فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند تا در مقطع زندگی در امارات متحده عربی برنامه های دانشگاه بین المللی را مطالعه کنند. هدف اصلی ما این است که به همه دانش آموزان خود آموزش با کیفیت و مقرون به صرفه ارائه دهیم و ما به حفظ بالاترین استانداردهای دانشگاهی افتخار می کنیم. Ascencia Business School از بازار 2006 درک خوبی از بازار محلی و تجربه زیادی در مدیریت آموزش و پرورش از سال 2006 دارد. ما بازار خاورمیانه را کاوش کرده و راه هایی را برای بازاریابی موفقیت آمیز برنامه درسی کاملاً معتبر ، تأیید شده و شناخته شده پیدا کرده ایم. دوره های ما توسط اساتید واجد شرایط غربی ارائه می شود که دارای مدرک دکتری هستند و از دانشگاهیان گرفته شده و دارای تجربه صنعتی مرتبط هستند.

  • Seeb, عمان

  دانشگاه سلطان قابوس تحقق وعده ای است که اعلیحضرت سلطان قابوس بن سعید در دهمین سالگرد روز ملی عمان در سال 1980 اعلام کردند. ساخت و ساز در سال 1982 آغاز شد و اولین دانشجویان دانشگاه سلطان قابوس در سال 1986 ثبت نام کردند. مطابق با دستورات سلطنتی اعلیحضرت، دانشگاه با پنج کالج شروع به کار کرد. یعنی پزشکی، مهندسی، کشاورزی، آموزش و علوم. علاوه بر این، دانشکده هنر در سال 1987 و پس از دانشکده بازرگانی و اقتصاد که در سال 1993 توسعه یافت، تأسیس شد. دانشکده حقوق در سال 1385 به دانشگاه پیوست و سرانجام دانشکده پرستاری در سال 1387 تأسیس شد.

  • Al Buraimi, عمان

  Al Buraimi University College اولین کالج دانشگاهی در استان البوریمی است. تأسیس آن یک اقدام تفسیری فوری و پاسخی واقعی به ندای عالی اعلیحضرت سلطان قابوس بن سعید، رستگار او، به بخش خصوصی برای شروع سرمایه‌گذاری در آموزش عالی از طریق تأسیس مؤسسات آکادمیک خصوصی جدید متعهد به حفظ بیشتر بود. فرصت های آموزشی در زمینه های مختلف تحصیلی برای دانشجویان آینده نگر عمانی با هدف رفع نیازهای بازار کار محلی با پتانسیل های محلی ماهر برای مقابله با تغییرات اقتصادی جهانی. تحصیل در کالج که در ابتدای ترم دوم سال تحصیلی (2003-2004) آغاز شد، نقطه شروعی پویا بود که بر اساس تجربه باورنکردنی مشارکت با دانشگاه ایالتی کالیفرنیا به منظور دستیابی به منفعت فوق العاده از تجربیات و تجربیات آن بود. تخصص آکادمیک پیشرفته در زمینه های تحصیلی دانشگاهی، تحقیقات علمی، تضمین کیفیت و غیره. علاوه بر این، کمک های ارزشمند اداری و تخنیکی وزارت تحصیلات عالی کمک شایانی به کالج در پیشروی سایر کالج ها و دانشگاه های منطقه کرده است. رهنمودهای ارجمند جناب عالی، سنگ بنای وضع قوانین اساسی و شیوه های مؤثر نهادهای دانشگاهی در جهت توسعه دانش علمی و مهارت های حرفه ای بوده است. این امر به نوبه خود نسل حاضر و آینده را قادر می سازد تا به طور مؤثر و خلاقانه به جامعه و کشور خدمت کنند. علاوه بر این، حمایت های فیزیکی و فکری ارائه شده به دانشکده های دانشگاهی باعث شده است تا بالاترین استانداردهای آموزشی مطابق با معیارهای کیفیت بین المللی حفظ شود. کادر اداری و علمی دانشکده توجه قابل توجهی به این موارد داشته اند که از ایجاد امکانات برای نوآوری، آزمایش و خلاقیت در پردیس جدید، پذیرش تکنیک های آموزشی به روز و در نهایت ایجاد نیروی انسانی شایسته و توانمند در ارائه آن شروع می شود. دانش به دانش آموزان برای ارتقای رفاه و پیشرفت کشور.

  • Muscat, عمان

  ????? ??????? ?????? ?????? (GUtech) ?? ????? ?? ??? 2003 ????? ????? ????? ?? ?????? ??????? ??? ????? ?? ??????? ?? ????? ???? ?? ???? ?? ??????. ??? ??? ????? ???? ????? ????? ?? ????? ????? Qabos ??? ?? ???? ????? ????? ???? ?? ???? ???? ?????? ?????? ????? ????? ????? ??? ???.

  • Muscat, عمان

  تاریخ دانشگاه فناوری آلمانی (GUtech) می تواند به سال 2003 رسیده باشد، زمانی که عامیان خیابانی قصد ایجاد یک دانشگاه با کیفیت عالی در عمان را داشتند. این چشم انداز توسط الهام گرفتن از احکام سلطان Qabos خود را برای ارائه آموزش عالی در عمان توسط سرمایه گذاران خصوصی الهام گرفته شده است.

  • Sharjah, امارات متحده عربی
  • Oman Online, عمان
  • + 7 بیشتر

  کالج Exeed، که در سال 2016 پیش بینی شد، یک شرکت معتبر از گروه آموزش وستفورد است که برنامه های آکادمیک آنلاین / پاره وقت با رتبه برتر را ارائه می دهد. کالج Exeed یک ارائه دهنده مدیریت آموزشی در سطح جهانی مستقر در امارات متحده عربی، برنامه های دکترا در مدیریت بازرگانی و آموزش، برنامه های تخصصی MBA، برنامه های کارشناسی ارشد در آموزش و برنامه های مختلف صلاحیت معلم را از طریق حضور گسترده خود در شورای همکاری خلیج فارس، آفریقا، آسیا، جنوب تسهیل می کند. کشورهای شرقی و اروپایی.

  • Muscat, عمان

  - موسسه ملی مهمان نوازی - ارائه دهنده اصلی آموزش حرفه ای با کیفیت برای مهمان نوازی ، پذیرایی و صنایع مسافرتی در منطقه خلیج فارس است. واقع در مسقط ، عمان ، با هدف روشن ارائه آموزش جامع و حرفه ای ممکن فعالیت می کند.

  • Seeb, عمان

  دانشکده مهندسی ، که قبلاً به عنوان Caledonian College Of Engineering شناخته می شد ، در سال 1996 تأسیس شد. اولین کالج خصوصی مهندسی در سلطنت عمان. این برنامه برنامه های کارشناسی (UG) و کارشناسی ارشد را در مهندسی مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه می دهد و برنامه های UG توسط IET (UK) و CIOB (UK) معتبر هستند. این موسسه توسط OAAA (عمان) معتبر شناخته شده است

  • Muscat, عمان

  MGi - م Modern Gulf Institute - برنامه های آموزشی و کارگاهی ، توسعه حرفه ای ، مدیریت و مهارت های نرم و همچنین دوره هایی با هدف کمک به دانش آموزان در بهبود زبان انگلیسی ، IELTS و مهارت های رایانه ای برای توسعه شخصی و حرفه ای ارائه می دهد. ما راه حل های مشاوره و مربیگری اجرایی را ارائه می دهیم.

  • Sohar, عمان

  دانشکده علوم کاربردی - سوهار یکی از شش دانشکده تحت وزارت آموزش عالی است که در سال 1990 تاسیس شد و در شهر سوهار در استان آلباتینای شمالی واقع شده است. چشم انداز کالج ها در ایفای نقشی حیاتی در ارائه عمان به جهانیان به عنوان یک کشور در حال توسعه نهفته در انعکاس کمک به حوزه علوم کاربردی و در توسعه جامعه دانش است که موازین فرهنگی عمان را تأیید می کند.

  • Muscat, عمان

  Scientific College of Design یک موسسه خصوصی و هنری برای آموزش عالی است که در مسقط ، سلطان نشین عمان واقع شده است. این دانشکده با حکم وزیر تأسیس و توسط وزارت تحصیلات عالی تنظیم می شود ، در اکتبر 2004 رسماً برنامه ها و خدمات دانشگاهی خود را تحریک کرد. این کالج توسط یک هیئت امنای اداره می شود ، که توسط اداره کل دانشگاه ها و کالج های خصوصی هدایت می شود.

  • Al Azaiba South, عمان

  انستیتوی مدیریت و فناوری Pioneer ، پیشروترین آموزش GCC در مسقط ، عمان است. ما طیف وسیعی از برنامه های آموزشی را در زمینه های فناوری اطلاعات ، فناوری پایگاه داده ، مدیریت پروژه ، مهارت های نرم و موارد دیگر ارائه می دهیم. این برنامه توسط تیمی از متخصصان فوق العاده با استعداد که بیش از 30 سال تجربه فناوری اطلاعات و آموزش شرکت دارند ، مدیریت می شود.

  • Birkat Al Mouz, عمان

  University Of Nizwa (UoN) در سال 2004 در سلطان نشین عمان تاسیس شد و به عنوان هیئت علمی دانشگاه غیرانتفاعی خصوصی اداره می شود. این شهر در 140 کیلومتری پایتخت ملی مسقط در منطقه داخلی الدخلیه در نزدیکی پایتخت تاریخی سابق نزوا واقع شده است. این دانشگاه به دنبال فراهم آوردن یک محیط یادگیری مترقی و ایمن است که به سنت ها و ارزش های سلطنت احترام بگذارد.

  • Sohar Port, عمان

  International Maritime College عمان (IMCO) یک کالج منحصر به فرد در عمان ، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و فراتر از آن است. IMCO در 24 آوریل 2005 تأسیس شد و متعلق به دولت عمان (ASYAD) است.