Keystone logo
قزاقستان

بهترین دانشگاه ها برای دوره آکادمیک برنامه ها که در قزاقستان 2024

تعداد مؤسسات: 32
  • Astana, قزاقستان

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Almaty, قزاقستان

  Satbayev University قدیمی ترین و یکی از معتبرترین دانشگاه های فنی در قزاقستان است که به دلیل توسعه معادن و تجارت نفت مشهور است. اگرچه تخصص های فنی بر Satbayev University مسلط هستند ، اما یک دانشگاه بین رشته ای است که در آن معماری و مدیریت تدریس می شود.

  • Atyrau, قزاقستان

  دانشگاه دولتی خلیل دوسمحمدف آتیرائو یک موسسه آموزشی مدرن است. موسسه آموزشی ما تنها دانشگاه دولتی در منطقه آتیرائو است که فرصتی برای آموزش با کیفیت بالا در علوم طبیعی ، علوم انسانی ، اقتصاد ، حقوق ، هنرهای زیبا و موسیقی ، تخصصهای آموزشی و کشاورزی فراهم می کند.

  • Almaty, قزاقستان

  دانشگاه بین المللی فناوری اطلاعات ( IITU ) تنها دانشگاهی در قزاقستان است که اعتبار بین المللی موسسه ASIIN را دریافت کرده است. این دانشگاه نسل جدیدی از متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات را با دانش فناوری های صنعت ، مدیریت پیشرفته ، اقتصاد و مهارت های ارتباطی آموزش می دهد.

  • Almaty, قزاقستان

  Almaty University of Power Engineering and Telecommunications آلماتی ، به نام گوماربک داوکیف ، یکی از دانشگاه های فنی پیشرو در آسیای مرکزی است. این برنامه مطالعاتی در زمینه انرژی ، مخابرات ، فناوری های فناوری اطلاعات ، مهندسی فضا ، رباتیک و هوش مصنوعی ارائه می دهد.

  • Nur-Sultan, قزاقستان

  Astana Medical University یکی از رهبران آموزش پزشکی ، آموزش متخصصان رقابتی در زمینه مراقبت های بهداشتی تحت اصل "آموزش برای همه تا عمر ادامه دارد" ، فعالیت های خود را تحت استانداردهای کیفیت ملی و بین المللی برای منافع افراد انجام می دهد ، جامعه و دولت

  • Taldykorgan, قزاقستان

  دانشگاه ژتیسو ، به نام ایلیاس ژانسگوروف ، یک دانشگاه بزرگ منطقه ای است که اصول کلاسیک را با برنامه های آموزشی مدرن ترکیب می کند. این دانشگاه در حال توسعه به عنوان یک دانشگاه چندرشته ای مبتنی بر نوآوری در زمینه آموزش ، علوم و پرورش است.

  • Nur-Sultan, قزاقستان

  وظیفه اصلی دانشگاه تدریس است. Astana University با تدریس با توجه به استانداردهای آموزشی خود ، فارغ التحصیلان متقاضی بازار کار مدرن را در شرکت های پیشرو در صنایع مختلف آماده می کند. در میان فارغ التحصیلان Astana University ، افراد زیادی در خدمات دولتی مشغول به کار هستند.

  • Almaty, قزاقستان

  Kainar University كاینار ، جانشین آكادمی كاینار ، یكی از اولین مسسات آموزش عالی است كه بر پایه اصول تجاری در قزاقستان مستقل بنا نهاده شده است. این اولین دانشگاه خصوصی به عنوان یک م institutionسسه آموزش عالی چند رشته ای جهت گیری اجتماعی و انسانی است.

  • Turkistan, قزاقستان

  دانشگاه بین المللی قزاقستان-ترکی اخمت یاساوی بر اساس توافق نامه بین دولتی بین قزاقستان و ترکیه برای آماده سازی متخصصان مدرن و بسیار واجد شرایط از جوانان کشورهای ترک زبان تاسیس شد و در مرکز معنوی جهان ترک - ترکستان واقع شده است.

  • Kokshetau, قزاقستان

  دانشگاه Abay Myrzakhmetov Kokshetau - یک م educationalسسه آموزش عالی با کارکنان بسیار ماهر و پتانسیل آموزشی ، منابع مادی و فنی خوب است. این یکی از م leadingسسات آموزش عالی پیشرو در قزاقستان است که خدمات آموزشی دارای مجوز مطابق با نیازهای مدرن بازار کار را ارائه می دهد.

  • Aktau, قزاقستان

  سیاست آموزشی به طور فعال در یکی از دانشگاه های پیشرو در قزاقستان - دانشگاه فناوری و مهندسی کاسپین به نام ش. یسنوف امروز ، دانشگاه ما بزرگترین دانشگاه مدرنی است که گواهینامه دولتی و اعتبار را گذرانده است.

  • Karagandy, قزاقستان

  دانشگاه فنی کاراگاندا یکی از برترین مدارس عالی فنی در قزاقستان است. تأسیس م Instituteسسه معدنکاری نه تنها برای کاراگاندا بلکه برای قزاقستان مرکزی نیز یک رویداد مهم بود. امروزه ، این دانشگاه دارای 9 دانشکده است. دانشگاه در بیش از 46 تخصص متخصص تربیت می کند.

  • Nur-Sultan, قزاقستان

  Kazakh National University Of Arts ( KazUniArt ) یک موسسه آموزش عالی دولتی در قزاقستان است. Kazakh National University Of Arts یکی از معتبرترین دانشگاه های قزاقستان است که در میان 90 دانشگاه برتر کشور به راحتی نشسته است.

  • Almaty, قزاقستان

  شعبه آلماتی "اتحادیه های صنفی بشردوستانه سن پترزبورگ" می تواند تحصیلات روسی را در قزاقستان انجام دهد. شعبه آلماتی یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز آموزش متخصصان در بالاترین سطح است. این موسسه به حق به یکی از م educationalسسات آموزش عالی پیشرو جمهوری قزاقستان تبدیل شده است.